Warband Türkiye 8v8 Turnuvası

Warband Türkiye 8v8 Turnuvasına hoş geldiniz!

Quick Overview

Category
Warband
Language
English (US)
Total members
45
Total events
0
Total discussions
22

[WT8T] Grup Aşaması, Maç Rezervasyonları

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
10+ 12 - 0 GK
706B8E5C195E0554BC7681EA313C1B3FBE673D99
2BF0FF64899919A3B7857983C4B8975DF53C201D
D02CEAB86FABEF83277BF71A96275E6CC62C02DC
BC12CE2B4B3F51BDD2ECC0E4B2FF6DB5A8F3D828

Pomerania A ve B takımı turnuvadan çekilmiştir. Rakipleri hükmen galip sayılacaktır ve önümüzdeki etkinliklerden yararlanamayacaklardır.

Team Aurora 12 - 1 Black Phoenix

3. tur maçları başlamıştır. Son tarih 23.05.2021

Pomerania A ve B takımı turnuvadan çekilmiştir. Rakipleri hükmen galip sayılacaktır ve önümüzdeki etkinliklerden yararlanamayacaklardır.

Team Aurora 12 - 1 Black Phoenix

3. tur maçları başlamıştır. Son tarih 23.05.2021
Arkadaşlar Herkese Merhabalar,

Etkinlik sahibi olan Thorin ile maç saatini revize edebilmek konuşmaya çalıştığımızda kendisi usulsüz ve saygısız bir biçimde bana ve ekip arkadaşlarıma geri dönüt verdiği için biz bu turnuvadan çekiliyoruz. Herhangi bir şekilde şu anda oluşturulan bu topluluğun ve maçların bir parçası olmak istemiyoruz. Bunun sebebi ise etkinlik sahibinin üslubudur.

Etkinliğe katılan bütün arkadaşlarımıza ve dostlarımıza iyi eğlenceler diliyoruz. Herkesten naçizane ricamız ise -bizi sevip sevmeyen herkes için- herhangi bir şekilde yapılan saygısızlığa karşı sessiz kalmayıp tepki gösterebilmesidir çünkü tepkileriniz sizin karakterinizi belirler

Herkese iyi eğlenceler.

-Pomerania

Arkadaşlar Herkese Merhabalar,

Etkinlik sahibi olan Thorin ile maç saatini revize edebilmek konuşmaya çalıştığımızda kendisi usulsüz ve saygısız bir biçimde bana ve ekip arkadaşlarıma geri dönüt verdiği için biz bu turnuvadan çekiliyoruz. Herhangi bir şekilde şu anda oluşturulan bu topluluğun ve maçların bir parçası olmak istemiyoruz. Bunun sebebi ise etkinlik sahibinin üslubudur.

Etkinliğe katılan bütün arkadaşlarımıza ve dostlarımıza iyi eğlenceler diliyoruz. Herkesten naçizane ricamız ise -bizi sevip sevmeyen herkes için- herhangi bir şekilde yapılan saygısızlığa karşı sessiz kalmayıp tepki gösterebilmesidir çünkü tepkileriniz sizin karakterinizi belirler

Herkese iyi eğlenceler.

-Pomerania
Bu söylediğine sadece gülüyorum ve beni ekleyerek bana hakaret eden o arkadaşını engelleyip kanıt olarak buraya sunmadığım için gerçekten ne kadar pişman olduğumu anlatamam. Kabul edilen bir saati gün içerisinde yaklaşık 5-6 saat kala değiştirelim isteğinde bulunuyorsun ve kabul etmeyince oyuncuların aracılığıyla hakaret ediyorsun ve bir de üzerine gelmiş burada millete caka satıyorsun. Üslubumu son saniyeye kadar gayet yerinde tuttum ama bana hakaret edeni de alkışlamam. Bir söz söylüyorsanız arkasında durmasını bileceksiniz. Bundan sonra tarafımızca yapılacak hiç bir etkinlikten sen ve ekibin yararlanamayacak. İyi günler.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom