Warband Türkiye 8v8 Turnuvası

Warband Türkiye 8v8 Turnuvasına hoş geldiniz!

Quick Overview

Category
Warband
Language
English (US)
Total members
45
Total events
0
Total discussions
22

[WT8T] Canlı Yayınlar & Videolar

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Thorin

Sergeant Knight

Canlı Yayınlar & Videolar
HaftaTakımlarYayıncıTarihAdres
1. HaftaGokturk Khaganate vs FlapjacksEmir Paşa08.05.2021Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz
1. HaftaCreed vs Team AstralisEmir Paşa08.05.2021Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz
1. HaftaMagic Mashroom vs SweetvoiceEmir Paşa09.05.2021Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz
1. HaftaRisen Manifest vs BlackPhoenixEmir Paşa10.05.2021Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz
2. HaftaGokturk Khaganate vs 10+Emir Paşa14.05.2021Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz
2. HaftaTeam Aurora vs Black PhoenixEmir Paşa14.05.2021Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz
3. HaftaFlapJacks vs 10+Emir Paşa22.05.2021Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz
3. HaftaFlapJacks vs 10+Sight22.05.2021Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz
Çeyrek FinallerBlackPhoenix vs 10+Emir Paşa29.05.2021Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz
Çeyrek FinallerCreed vs Magic MushroomEmir Paşa31.05.2021Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz
Yarı FinallerCreed vs 10+Emir Paşa05.06.2021Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz
Bronz KarşılaşmasıTeam Aurora vs 10+Emir Paşa13.06.2021Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

Turnuva maçlarımızı yayınlayacak Emir Pasha'ya şimdiden teşekkür ediyorum.
Emir Paşa

Last edited:
Merhaba Warband Türkiye camiası;

WT8T'nin ilk maçlarının oynanacağı bugünde heyecan içerisindeyiz. Bu yeni turnuvada, geçtiğimiz WT6T turnuvasında olduğu gibi sizlere yayın hizmeti sunacak olmamın mutluluğunu sizlerle paylaşmak istiyorum.
Bu akşam saat 21:00'da Gokturk Khaganate ve Flapjacks takımlarının karşı karşıya geleceği maç ile grup aşamasının ilk maçlarına başlamış olacağız. Bu karşılaşmanın hemen ardından saat 22:00'de Creed ve Team Astralis takımlarının çarpışmasına tanık olacağız. Her iki karşılaşmanın heyecanını beraber yaşayabilmek için sizleri Twitch kanalımdaki canlı yayına davet ediyorum. Tüm takımlara başarılar.

08.05.2021 Cumartesi
Gokturk Khaganate vs Flapjacks / 21:00
Creed vs Team Astralis / 22:00

EmirPASHATV Twitch Canlı Yayın

Merhaba Warband Camiası;

Turnuvanın ikinci haftasındayız ve haftanın ilk karşılaşmaları bu akşam oynanacak. Saat 21:00'da Gokturk Khaganate ve 10+, 23:00'de ise Black Phoenix ve Team Aurora takımlarının karşı karşıya geleceği maçları Twitch kanalımdan naklen yayınlayacağım. Hepiniz davetlisiniz.

14.05.2021 Cuma
Gokturk Khaganate vs 10+ / 21:00
Black Phoenix vs Team Aurora / 23:00

EmirPASHATV Twitch Canlı Yayın

Merhaba Warband camiası;

Yarın saat 21:00'da 3. hafta maçlarına bomba gibi bir karşılaşmayla başlıyoruz. 10+ ve flapjacks takımlarının çarpışacağı bu maçı Twitch kanalımda naklen yayınlayacağım. Hepinizi bu heyecana ortak olmaya davet ediyorum. Esenlikler diliyorum.

21.05.2021 Cumartesi
10+ vs flapjacks / 21:00
Emir Pasha Twitch

Merhabalar, Sight olarak bizler de bugün saat 21.00'da gerçekleşecek olan 10+ vs Flapjacks karşılaşmasını elimizden geldiğince sunmaya çalışacağız. Twitch (sight_tr) bağlantısından kanala ulaşabilirsiniz.

Küçük bir not düşmek istiyorum, normalde böyle turnuvaları sunmak bizler için de çok iyi oluyor ama farklı birkaç projemizden dolayı 1. ve 2. hafta maçlarını maalesef kaçırdık, bu yüzden özür diliyoruz bundan sonra olabildiği kadar maçları yayınlamaya çalışacağız! :giggle:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom