Warband Türkiye 8v8 Turnuvası

Warband Türkiye 8v8 Turnuvasına hoş geldiniz!

Quick Overview

Category
Warband
Language
English (US)
Total members
45
Total events
0
Total discussions
22

[WT8T] Büyük Final! // Son Tarih 13.06.2021

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Thorin

Sergeant Knight

• Final maçlarınızı ve Bronz maçlarınızı rakibinizle istediğiniz günde yapabilirsiniz.
  • Final maçlarınızı ve Bronz maçlarınızı 13.06.2021 tarihine kadar tamamlamanız gerekmektedir.
  • Maçları rezervasyon ile forumdan paylaşmadan oynamayın!
  • Maçınızda hakem bulunmasına gerek yok zaten takım kaptanlarında adminlik bulunmaktadır fakat hakem gelmemesi durumunda takımların oynanan her setin ve ID'lerin ekran görüntülerini almaları gerekmektedir.
REZERVASYONLAR
Rakip takım ve kendi takımınız:
Tarih ve Saat:
-

bracket.svg

Nord vs Rhodoks

Swadia vs Vaegirs

Final maçında Ban/Pick sistemi uygulanacaktır. Bunun için size 3 gün süre verilecektir. 10.06.2021 tarihi Picking için son tarihtir.

Peki Picking sistemi nedir? Turnuva haritaları içerisinde öncelikle 2 map banlanır ve ardından iki taraf da yalnızca 1 map seçer.

Picking nasıl yapılır? Forum üzerinde yapılması daha etik olacağı için yalnızca takım kaptanlarının banlayacakları haritayı kendi belirledikleri sürede forum üzerinden gerçekleştirip haritalarını belirtirler. Dilerseniz Steam üzerinden de yapabilirsiniz fakat ekran görüntüsüyle foruma iletmeniz gereklidir.

X Takım Kaptanı: Ban Verloren
Y Takım Kaptanı: Ban Sandiboush
X Takım Kaptanı: Ban Mountain Fortress
Y Takım Kaptanı: Ban Waterfall
X Takım Kaptanı: Picking Reveran Village
Y Takım Kaptanı: Picking River Village.

Map Listesi

• Beairteas
•Fort of Honour
•Mountain Fortress
•Naval Outpost
•San'di'boush
•Verloren
•Legacy Town
•Castellum
•Frosthaven
•Waterfall
•Reveran Village
•River Village

Creed vs Team Astralis 09.06.2021 tarihinde saat 22.00'da TR_WT8T_1 sunucusunda oynanacaktır.
Mapler Nord-Rhodoks için Reveran Village, Swadia Vaegirs için Mountain Fortress şeklindedir.

Team Astralis 9 - 3 Creed

Ekran görüntüleri olan varsa paylaşabilir. Astralis takımını tebrik ediyorum gösterdikleri başarı neticesiyle. Bronz maçı sonrası gerekli konuşmalar ve ödüller konusuyla yapılacaktır. Bronz karşılaşmasındaki takımlara da bol şans diliyorum.

Yöneticiye ve hakemlere turnuva için teşekkür ediyorum öncelikle ne kadar drama geçmesine rağmen iyi sonlandırabildik, maçta da gayet iyi oynadınız iyi olan kazandı diyelim.
Final maçının yayınlanmaması biraz kötü bir durum oldu şahsen ben bu takımı kurarken bu kadar iyi bir performans gösterip şampiyon olacağımızı tahmin etmiyordum, turnuvaya kötü başladık iyi sonlandırdık takımımdaki oyunculara da eforları ve gösterdikleri oynayışları için teşekkür ediyorum sonraki turnuvalarda görüşmek üzere..

Team Aurora 12 - 9 10+
Her iki takımında ellerine sağlık, rekabet dolu bir maç oldu. Konu amacına ulaşmıştır. Kapanış konuşması ve ödüller konusuyla gerekli teşekkürler iletilecek ve gerekli ödüller sahiplerine ulaşacaktır.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom