Warband Türkiye 6v6 Turnuvası

Warband Türkiye 6v6 Turnuvasına hoş geldiniz!

Quick Overview

Category
Warband
Language
Turkish
Total members
94
Total events
0
Total discussions
45

[WT6T] Genel tartışma, Şikayetler, Tavsiyeler

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
K5e2Qk.jpg
46 dakikalık oyuncu maç carryliyor... millet boşuna binlerce saat harcamış oyuna, gereğinin yapılmasını thorin ve wardodan bekliyorum.

Takım üyesi olarak belirtiyorum ki her takımda "bu kesin fake key" dediğim oyuncular bulunuyor ama malesef kanıtlayamıyorum.

Arkadaşımız 1k küsür saati bulunan bir oyuncu ama yeni steam hesabı açtı. Ayriyetten maçların detaylarına bakıcak olursanız ortada bir "carryleme" de olmadığını görüceksiniz...

Takım üyesi olarak belirtiyorum ki her takımda "bu kesin fake key" dediğim oyuncular bulunuyor ama malesef kanıtlayamıyorum.

Arkadaşımız 1k küsür saati bulunan bir oyuncu ama yeni steam hesabı açtı. Ayriyetten maçların detaylarına bakıcak olursanız ortada bir "carryleme" de olmadığını görüceksiniz...
1k saatlik hesabını atsana, acaba hangi pasif oyuncunun hesabını atacaksınız xD

Final maçının benim gözümden videosu lakin video çekme programında oluşan bir sıkıntıdan dolayı,alt tab attığımda siyah ekran vermiş videoya,bu sebeple de görev yöneticisini gösterememişim maalasef.Şüphe ettiğiniz bir sahne varsa burdan tartışabiliriz,teşekkürler güzel bir turnuvaydı.

Bu arada warriorofislam olayı ne oldu? Onun vortex olduğunu ben de biliyorum ve turnuva yöneticileri (thorin, paralyzer) ve vortex beraber takılan insanlar sürekli. Yine bi şekilde üstü kapatıldı mı yoksa kabul edilip bir daha turnuva yapılmayacağı söylendi mi ?

Bu arada warriorofislam olayı ne oldu? Onun vortex olduğunu ben de biliyorum ve turnuva yöneticileri (thorin, paralyzer) ve vortex beraber takılan insanlar sürekli. Yine bi şekilde üstü kapatıldı mı yoksa kabul edilip bir daha turnuva yapılmayacağı söylendi mi ?
Birincisi turnuva yöneticisi değilim, hakemim. İkincisi warriorofislam ss le kendisinin fake key olmadığını kanıtladı ki zaten vortexi kaptanı olduğum bi takımda oynatmam. Warriorofislam muhtemelen bir çoğunuzun pkdan bildiği 1k saati bulunan bir oyuncu. Feodrasın abarttığı gibi arkadaşın bizi taşıdığı da yok. Zaten yenmiş olduğumuz bi maçın son setin de 9 kill almış... Gel gör ki feoya göre arkadaş bizi taşımış. Bir de son maçı izleseydiniz keşke...

Ortada çok daha büyük bir soru var. Hakem kadrosunda bende varken benim oyuncumun çektiği ssi ben bile görmemişken burda görüyorum. Ama hiç bi şekilde diğer oyuncuların shift+tab ss i burda paylaşılmamış?

Last edited:
Paralyzer kardeş bu kadar da yüzsüzlük fazla,kendin uydurduğun bir yalanı az daha zorlasan gerçekten sende inanacaksın buna,yok kanıtlamış yok bilmem ne,kime sen ne anlatıyorsun ya.

Paralyzer kardeş bu kadar da yüzsüzlük fazla,kendin uydurduğun bir yalanı az daha zorlasan gerçekten sende inanacaksın buna,yok kanıtlamış yok bilmem ne,kime sen ne anlatıyorsun ya.
Fazla ateşlisin. Ben kimseye bir şey anlatmaya çalışmadım turnuva adminleriyle aramdaki bir mevzu bu eğer mevzu olacaksa.

Thorin arkadaşım diye adam kayırma yapılacağı düşünüluyorsa wardodan rica edebilirsiniz, wardoya da kanıtlayabilirim.

Last edited:
Arkadaşlar. Warriorofİslam ismiyle oynayan arkadaş kendisinin böyle oynamak istediğini belirtti. Ancak kendisi yakın arkadaşım olduğu için ısrarda bulundum ve kimliğini sizinle de paylaşmaya ikna ettim. Oyuncu ismi Zaxor. Yıllardır benimle arkadaş ve kendisini kayırmak gibi bir düşüncem asla olmadı. Böyle gereksiz muhabbetlerin yaşanacağı bilinse böyle bir şeye de girilmezdi. Turnuva içerisinde bulunan bir takımdan davet edildi fakat o takıma girmeyip farklı bir takıma geçti bunun için de nick değişikliğini uygun görmüş kendisince. Buna saygı duydum ve sorun bulmadım sonuçta Warriorofİslam ismini daha önce kullanan birisi olmadı ve müsait gördüm. Fakat bu ismi Vortex diye tanıtanlar olmuş. Arkadaşlar Vortex benim takımımda oynarken başka bir takımda neden oynasın? Burada turnuva düzenlerken böyle bir şeye neden izin vereyim? Gerçekten bu kadar küçük düşüncelerle bitmiş olan turnuvaya başka bir tartışma getirmeyin.

İmzalar hazırlanmaktadır. En kısa sürede konusu açılacaktır.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom