[WT6T] - Genel Tartışma, Şikayetler, Tavsiyeler

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Takım Adı: Pros Under the Same Silly Indestructible Epic Slogan! (PUSSIES)
Takım Tagı: Pussies
Takım Sancağı

İletişim Bilgileri: https://steamcommunity.com/profiles/76561198047285404/
Oyuncu isimleri ve ID'leri:
Leopol The Swedish - 1269631
Tau - 1044199
Moment - 1522987
Charon - 38460
Alcott - 2917086
Horac - 1713116
Toi - 39604

AtillaHan -1592695
*id ve oyuncular eklenmeye devam edecek*

Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: Neden etmeyelim

GÜNCELLENDİ

Takım Adı: Punishers
------------------------------
Takım Tagı: PU_
Takım Sancağı:
punisher-logo-A8B4D93827-seeklogo.com.png

İletişim Bilgileri: Ulwin - https://steamcommunity.com/id/Ulwin
Oyuncu isimleri ve ID'leri:
Ulwin-3369007
Hepreai-2903798
Helsva-1374194
Ravien-3748500
Coronado-3950050
Himmo-1225744
Woltrex-2217715
Menace-471501
Feanor-3706702
Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: Evet,kabul.
Güncellendi

Merhabalar,

Thorin'le gerekli görüşmeleri yaptık, Sight ekibimizle turnuvaya yayın desteğini elimizden geldiğince sunacağız bu süreçte ben ve ekibim elimizden geldiğince maçları size hem canlı, hem de kayıtlarını sunacağız...

Merhabalar,

Thorin'le gerekli görüşmeleri yaptık, Sight ekibimizle turnuvaya yayın desteğini elimizden geldiğince sunacağız bu süreçte ben ve ekibim elimizden geldiğince maçları size hem canlı, hem de kayıtlarını sunacağız...
Hoş geldiniz! Şimdiden yayınlarınızda bol şans diliyorum. Bu desteğiniz için de tekrardan teşekkürler.

Merhabalar,

Muhammet kankam halleder bu işi

Arkadaşlar bugün itibariyle turnuvadan ayrılma kararı aldık.Malum sınav gününün yaklaşması sebebiyle bizden birçok kişi dağılma kararı aldı.Çünkü takım içi birçok kişi sınava hazırlanıyor.Bu sebeple turnuvadan ayrılıyoruz,umarım güzel bir turnuva olur bütün takımlar için,hoşçakalın.Sağlıcakla kalın.

Last edited:
Arkadaşlar bugün itibariyle turnuvadan ayrılma kararı aldık.Malum sınav gününün yaklaşması sebebiyle bizden birçok kişi dağılma kararı aldı.Bu sebeple turnuvadan ayrılıyoruz,umarım güzel bir turnuva olur bütün takımlar için,hoşçakalın.
Nasıl isterseniz. Geleceğiniz için önemli olan bir sınavdan dolayı sizi suçlayacak değiliz. Punishers takımı turnuvadan çekilmiştir. Rakipleri hükmen galip sayılacaktır.

Bu akşam 22:30'da gerçekleşecek olan Knights of Vyincourd vs Back2MainMenu maçını twitch.tv/sight_tr adresinden yayınlayacağız, sunucuda ben, yorumcuda Guvenpope olacak... İlk yayın olacak hazırlıklar biraz aceleye geldi umarım hatasız bir yayın sizlere sunarız...

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom