Warband Türkiye 6v6 Turnuvası

Warband Türkiye 6v6 Turnuvasına hoş geldiniz!

Quick Overview

Category
Warband
Language
Turkish
Total members
95
Total events
0
Total discussions
54

[WT6T-5] Lig Aşaması, Maç Rezervasyonları

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Ben şimdi sana hangi damgaları yaftalasam kar etmeyecek. Kısaca kuralları ve işlediğiniz kural ihlallerini buraya atmam senin gibi kendini bilmez, işler istediği gibi gitmeyince ağzına geleni yazıp hakaret eden, terbiyesiz, had bilmez birisine verilecek en iyi cevap sadece kuralların yüzüne vurulması olacak.

Çok açık bir şekilde gözüküyor ki Blackmortis takım arkadaşı tünel içerisine doğru bir push yerken kendisi at bugu yaparak kendine avantaj sağlıyor.
10- Maçlarda glitch yapılması yasaktır. Glitch yapan takım oynanan round'u kaybetmiş sayılır.

10- Maçlarda glitch yapılması yasaktır. Glitch yapan takım oynanan round'u kaybetmiş sayılır.

Olayı büyüterek bir maç tarihini önce kendi istediğiniz güne çektiniz. Benimle saatlerce konuşan takım kaptanınınız en sonunda Cumartesi günü saat 9 a uygun olduklarını söyledi bende o gün bütün oyuncularımı ona göre bilgilendirdim. Şimdi sonrasında ne oldu peki?
Her turnuva da ortada bir şey yokken bile kendisine haksızlık yapıldığını iddia edip her türlü kural ihlalini ve ağzına geleni söyleyebilip üste çıkmaya çalışan Mete bey gelmiş yine forum üzerinde kendi istekleri olmadığı için yine yeniden kargaşa çıkarmak peşinde.
Sen ister oyunu bırak ister bırakma. Bundan sonra yapacağım hiç bir turnuva da oynayamayacaksın.

Bana ettiğin bütün hakaretler kabulümdür. İstediğin kadar bu konuda ağzını boz ancak EF takımının kaptanı olmam dışında ben bu turnuvanın sorumlusuyum. Sen şimdi geleceksin EF takımı kaptanıyla tarih konusunda anlaşacaksın. Sonra aradan 1-2 gün geçince ''ya bizim hayatımız var cumartesi veya pazar bize uymuyor'' diye salak saçma bahanelere sığınacaksın. Arkadaşım, SENİN İŞLEMEDİĞİN İHLAL KALMADI. Turnuva maçında hile yapıyorsunuz, kendi hatırladığım bizimle olan antrenman maçınızda dahil ağzını nasıl bozduğunu hala hatırlıyorum, aynı şekilde BKP maçında kural ihlali yaptığınız halde üste çıkmaya çalışırken yine ağzını nasıl bozduğunu hatırlıyorum, e daha bugün yine bana ettiğin hakaretler ortada. Sen bu kadar olayın içerisinde kendi yaptıklarını inan hiç farketmeden buraya dökmesen ben bütün bunları açıklamayacaktım ama senin kendi hatandır bütün bunlar.

Şimdi bu hataları kabul ettiniz ve turnuvadan çekildiniz. Yolunuz açık olsun. Takımındaki diğer oyuncuların hiç biri kalan turnuva boyunca bir başka takımda oynayamayacaktır. Açıkçası takım sayısının azalması hiç bir şeyi değiştirmiyor. Hala daha ligi tamamlayacak 6 takım mevcut ve ilk 4 ü hayırlısıyla haftaya son maçlarını oynayıp Yarı Finaller üzerinden ödül için yarışacaklar.

:grin: madem bu kadar kurallardan bahsediyoruz turnuva sorumlusu beyefendi kurallara göre Noblenin oynamamasını istememizde bir sıkıntı yok ve bunu yapabiliriz fakat metehanyusun attığı sslerde gözüktüğü gibi turnuva yöneticisinin üslubuna bir bakar mısınız cidden şimdi alacagım cevabı ben iyi biliyorum ben orada EF takımının kaptanı sıfatıyla yazıyorum diyecek sen bir turnuva yapıyorsan insanlar seninle konuşurken üslubuna önce dikkat edeceksin bir o sıfatı kullanıyım bir şu sıfatı kullanıyim onu turnuvamdan bana şu sıfatıma hakaret etti diye uzaklaştırıyim bunlar palavra objektif bir şekilde hem turnuvayı hem takım kaptanlağını yapamıyorsan birinden birini yapmayacaksın

:grin: madem bu kadar kurallardan bahsediyoruz turnuva sorumlusu beyefendi kurallara göre Noblenin oynamamasını istememizde bir sıkıntı yok ve bunu yapabiliriz fakat metehanyusun attığı sslerde gözüktüğü gibi turnuva yöneticisinin üslubuna bir bakar mısınız cidden şimdi alacagım cevabı ben iyi biliyorum ben orada EF takımının kaptanı sıfatıyla yazıyorum diyecek sen bir turnuva yapıyorsan insanlar seninle konuşurken üslubuna önce dikkat edeceksin bir o sıfatı kullanıyım bir şu sıfatı kullanıyim onu turnuvamdan bana şu sıfatıma hakaret etti diye uzaklaştırıyim bunlar palavra objektif bir şekilde hem turnuvayı hem takım kaptanlağını yapamıyorsan birinden birini yapmayacaksın
EF takımı kaptanı olarak bu isteğim ve tepkimde herhangi bir aşırılık görmüyorum. Kimsenin bir değerine hakaret de söz konusu değildi. Fairplay bekledim ancak 2019 dan beri turnuva düzenliyorum kimseden herhangi bir beklentim olmadı. İlk defa fairplay dışında hareketi gösteren de yine beklenen şekilde bu takımdan yani Metenin olduğu takımdan geldi. Şaşıracak bir şey yok. Ben turnuva yöneticisi olduğum kadar bir takım da kaptanıyım bu yüzden gerekli söylemleri zaten Krosleon'a yaptım. İnsanlara caka satmadan önce dönüp aynaya bakacaksınız. Üslubumda herhangi bir sıkıntı yoktu. Kimseye hakaret etmedim. Beni kendinizle karıştırmayın :smile:

Bu konu altında daha fazla tartışma görmek istemiyorum. Tartışacak bir şeyiniz kaldıysa konusu altında yazarsınız. Bu gönderi altına yazılan mesajlar kaale alınmayacaktır. Bir sonra ki official vaktine kadar bu konuyu kilitledim. Boş tartışmalarınızı bu konu altında görmek istemiyorum. Gidin yerinde yazın ne yazacaksanız.

şimdi gelelim gerçeklere;

https://imgur.com/OqdMalR
https://imgur.com/eRLJ6dN

bu konuyla ilgili daha fazla bişey yazmayacağım herşey SS lerde görüldüğü gibi thorin fark yiyeceğini anlayıp işleri yokuşa sürüp 4-5 gün seçeneği sunmamıza rağmen bizi istemediğimiz bir güne zorladı.

Bizim üzüldüğümüz bize göre oynayacağımız son turnuvanın bu şekilde baltalanmasıydı. Thorinin yaptığı turnuvalarda kendi takımını öne çıkarmak için sayısız hile ve haksızlıklar yaptığını zaten biliyorduk. şuan beraber oynadığı fatih beyinde itiraf ettiği gibi double yapmalar, başka birini fake olarak oynatmalar vs vs. biz bunlara tamamdık. Ancak biz bu kadar aleni bir şekilde bizden def win alması için dileneceğini tahmin edememiştik.
Bizim kendi gibi gurusuz ve onursuz olmadığımızı bildiği için üstümüze gleip böyle haksız yere def win almasını sizin takdirinize bırakıyorum.
Bu bizim son turnuvamızdı ve anlaşılan tek başımızaydık herkese karşı savaşıyorduk. 2011 den beri bu oyunu oynayan bir insan olarak bunları söylememin hakkım olduğunu düşünüyorum.

saçma sapan 1-2 turnuva yaparak bu communitye katkı sağladığını düşünen insanlar (bkz. thorin) bu oyunu bitiren insanlar oldu. böyle haksızlıklar ve taraf tutmalar yüzünden oyundan en azından eli yüzü ağzı düzgün olan insanlar ayrıldı. Ve bu kişiler oynamaya devam ederek üstüne her olayda ben turnuva yaptım ben katkı sağladım diyerek insanları manipüle edip kendilerine çekmeye çalıştılar. Artık bir tadı kalmadı görünen o ki oyuncuda kalmadı. hepinize başarılar dilemek isterdim ama inanın içimden gelmiyor. ne haliniz varsa görün...

sıkıntıyı yaratan siz olmuşsunuz gibi cumartesi hakkında emin olmadan yazmasaydınız

Dördüncü hafta maçımızı gerçekleştirdik ve sonuç şu şekildedir:
Golden Horde 2 - 12 Team Astralis
Turnuva yöneticisine ulaşamadığımız için maçı kendi imkânlarımızla attık.

Dördüncü hafta maçımızı gerçekleştirdik ve sonuç şu şekildedir:
Golden Horde 2 - 12 Team Astralis
Turnuva yöneticisine ulaşamadığımız için maçı kendi imkânlarımızla attık.
Skor onaylandı. Yani önceki gün bizzat bütün ayarları yaptım sunuculara girip açıktı ve makinede de açık gözüküyor. Belki favorilerden baktıysanız görememiş olabilirsiniz.

Ancak biz bu kadar aleni bir şekilde bizden def win alması için dileneceğini tahmin edememiştik.
Bizim kendi gibi gurusuz ve onursuz olmadığımızı bildiği için üstümüze gleip böyle haksız yere def win almasını sizin takdirinize bırakıyorum.
kanki bug yapılan el bize verilmese de biz kazanıyoduk ama sen bilirsin 🫡 ayrıca biz bug yapıldı roundu istiyoruz diye yırtınmadık turnuva yöneticisinin yayınında oldu şanssızlık diyelim

Golden Horde takımı olarak aramızda aldığımız bir karar sonucu turnuvadan çekilme kararı aldık, turnuvada oynamaya devam edecek olan diğer takımlara başarılar diliyoruz.

rakibimize karşı def win aldık
[10:13 PM]
ryotaink:
durum nedir hocam
alalım mı def
biz hazırız çünkü

arda:
toplanamayız
yaz sen thorinre

ryotaink:
tmm

rakibimize karşı def win aldık
ryotaink:
durum nedir hocam
alalım mı def
biz hazırız çünkü

arda:
toplanamayız
yaz sen thorinre

ryotaink:
tmm
BKP takımına hükmen galibiyet verildi.

Golden Horde takımının da çekilmesiyle Yarı finallere çıkacak takımlar kesinleşti. Bu nedenle lig aşamasını daha fazla uzatmadan bu haftayla sonlandırdım.
Grup sıralaması şu şekildedir
1. BKP 4 win(24 averaj)
2. Eternal Fire 3 win (-2 averaj)
3. TEM 2 win 1 draw(-2 averaj)
4. Team Astralis 2 win(-2 averaj)

Turnuva Yarı Finaller konusuyla devam edecektir. Lig aşaması burada sonlanmıştır.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom