Warband Türkiye 6v6 Turnuvası

Warband Türkiye 6v6 Turnuvasına hoş geldiniz!

Quick Overview

Category
Warband
Language
Turkish
Total members
95
Total events
0
Total discussions
54

[WT6T-5] Lig Aşaması, Maç Rezervasyonları

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Thorin

Sergeant Knight at Arms
hxXAtt.png

- Sadece takım liderlerinde sunucu adminliği olacaktır. Takımdaki bir oyuncuda olduğu tespit edilir ise takıma yaptırım uygulanır.

- Maç başladığında ilk setin ilk roundunda Print GameID seçeneği ile bütün oyuncuların IDsinin gösterilip hepsi gözükecek şekilde ss alınması gerekmektedir. Aynı şekilde her setin sonunda da ss alınması ve bu 5 ssin maç sonunda bu konuya atılması gerekmektedir.

- Maçlarınızdan önce rezervasyon almayı unutmayınız.

REZERVASYONLAR
Rakip takım ve kendi takımınız:
Tarih ve Saat:
-

LİG AŞAMASI

İlk 4 Takım Yarı Finallere erişecektir.

1. Hafta
BIGWdN.png

2. Hafta
1rKozG.png

uDq5pi.png

3. Hafta
szG6Bc.png

4. Hafta
y6nNdc.png

j5N0GD.png

5. Hafta
3zfRdf.png

rRfMo3.png

Admin tools

Last edited:
Lig sistemiyle alakalı küçük bir bilgilendirme. Kazanılan her maç 3 puan değerindedir. Beraberlik her iki takıma da 1 puan katacaktır. 9 Takım olması sebebiyle bazı takımlar bazı haftalarda maç kaçıracaktır bu nedenle maç kaçıran takımlara +1 averaj eklenecektir. Unutmayın ki lig sonuna gelindiğinde bu averajlar her takım için altın değerinde olacaktır.

Toplamda 5 haftalık kısa bir maraton olacak hemen ardından da Yarı Finaller ve Final konusu adı altında turnuvamız devam edecektir. 2. hafta maçlarının henüz gözükmemesinin sebebi bugüne kadar bütün turnuvalarımda kullanmış olduğum ve sistemine güvendiğim Challonge sitesinin kazanılan maçlar doğrultusunda adil eşleşmeler sağlamasından kaynaklıdır. İlk hafta maçları girildiği zaman ikinci hafta maçları da otomatikman başlatılacaktır.

Turnuva boyunca boy gösterecek bütün takımlara en içten dileklerimle başarılar dilerim. Herhangi bir sorunuz olursa Genel Tartışma bölümünde sorabilirsiniz.

Küçük bir gelişme oldu. Kısaca anlatmak gerekirse Raiders Stein takımı turnuvadan çekildi. Bu nedenle her hafta 1 takımın bay geçmesindense direkt olarak aynı takımları aynı sırayla girdim ve yine ilk hafta maçlarını aynı skorlarla güncelledim. Ancak ilk haftayı bay geçen Morgoth takımı Raiders Stein takımının yerine Veterans takımıyla eşleşti. Bu iki takım kaptanıyla da konuştum ve 1 gün süre vereceğimi belirttim ancak Morgoth takım kaptanı verilen ek süre de maçlarını atamayacaklarını belirtti.

Bu nedenle tekrardan Veterans takımı aynı skorla ilk hafta maçını geçmiş oldu. Eşleşmeler güncellendi. Yeni rakiplerinizle maç günlerinizi ayarlarsınız.

Morgoth takımı kaptanı ve oyuncularına şunu söylemek istiyorum ki burada üzerime alabileceğim bir sorumluluk bulunmamaktadır. Bay geçilen haftalarda kazandığınız bye puanları, 1 maç berabere kalmanıza bile eş olmadığı için sizlere bu imkanı sundum ancak insanlık halidir müsait olunamayabilir. Bu nedenle de zaten maçınızı oynayamayacağınızı dile getirdiniz. Anlıyorum bunu. Aynı zamanda bunu yapmamın sebebi ise hiç bir takımın herhangi bir hafta da boş geçip de eğlencesinden mahrum kalmaması içindir.

Turnuva sistemi aynı şekilde devam etmektedir. Yeni rakiplerinizin takım kaptanlarıyla konuşup maçlarınızı atabilirsiniz. İkinci hafta maçları için son tarih 26 Mayıs!!!

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom