[WT6T-4] // Turnuva Başladı !!!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Yıl olmuş 2022 hala hilesin değilsin tartışmaları... Bunlarla uğraşcağınıza oyununuzu oynasanız keyfinize baksanız daha çok eğleneceksiniz. On iki yaş çocuk gibi "mrk hilesin yaaa kominiti mrk yeter ya off ya cok gclüsn hilesin mrk napcaz" tartışmalarını sürdüren tayfanın amacı belli tüm ilgiyi üzerinde toplayım kominitinin en lideri saygınlığı benim ama kb kanka bi b.. değilsin gerçekler acıdır canımın içi.
https://thumbs.gfycat.com/AnotherAridGhostshrimp-small.gif

kimse senden özür dilemeyecek özür dileyenin aklından şüphe ederim

sen kimsinde insanlar senden özür dilesin ?xd sen özür dileyeceksin üstte attığım gifte hile olduğun açık ve net bu yüzden asıl videoyu para verip kaldırttığını herkes biliyor

Yıl olmuş 2022 hala hilesin değilsin tartışmaları... Bunlarla uğraşcağınıza oyununuzu oynasanız keyfinize baksanız daha çok eğleneceksiniz. On iki yaş çocuk gibi "mrk hilesin yaaa kominiti mrk yeter ya off ya cok gclüsn hilesin mrk napcaz" tartışmalarını sürdüren tayfanın amacı belli tüm ilgiyi üzerinde toplayım kominitinin en lideri saygınlığı benim ama kb kanka bi b.. değilsin gerçekler acıdır canımın içi.
eğlenerek maç oynamaya çalışırken ottomanın attığı falsolu ok tarafından öteki tarafa gönderilince benim sıfat

Backseat moderation
yigithnn kardeşim benim.
Sayfayı fazlaca dolduruyorsun boş yorumlarınla, hoş bir görüntü olmuyor. Ya tek yorumda boş yap ya da sus. Arka arkaya bir kaç yorum yapman görüntü kirliliğinden başka bir işe yaramıyor gibi duruyor. İnsanlar buraya başvuran takımları görmek için ya da başvurmak için geliyor boş yorumlarınızı görmek için değil.

sen kimsinde insanlar senden özür dilesin ?xd sen özür dileyeceksin üstte attığım gifte hile olduğun açık ve net bu yüzden asıl videoyu para verip kaldırttığını herkes biliyor
Kimsenin benden özür dilemesini istemedim. Özür dilenmesi gereken adres Türk komünitesidir ve bir hileciyi savunanın başka bir hileci olması da ayrı ironik geliyor. Boş ithamlarınızı kendinize saklayın ve bu konu altında daha fazla gereksiz yorumlarda bulunarak konuyu kirletmeyin.

Konu titremekse, ani dönüşler yapmaksa Thorinin bunla alakalı bir sürü örnekleri var hatta zamanında kendisinin hile tespit videosunu çektiği için Blade'i bile ruh hastası ilan edip turnuvalardan yasaklı listelere ekliyen bir varlık. İyi forumlar.

Hile konusunda konusman pek dogru olmaz:smile:

Değerli üyemiz derken kendini kastediyorsan kendini bir gözden geçirmeni öneririm. Diğer oyuncularımızı kastediyorsan eğlencesine bu turnuvaya katılıyoruz. En azından bu oyunu hala eğlenerek hile hurda kullanmadan oynayabilen insanlarız. Amacımız galibiyet değil ki milleti yalayıp EU'dan oyuncu çekmeye çalışmıyoruz. Ciddi olarak kendi turnuva takımlarında oynamalarının daha doğru olacağını düşündük. Ve de takımınızla 3 maç atmıştık Karamla galiba 11-8 / 10-7 / 11-8 Altair dostuma saygısızlık olamaması için olayı uzatmıyor ve bitiriyorum.
O skorlari size ait olmayan oyuncularla kazandiginizi hepimiz biliyoruz. Ayni gruba düsersek turnuvada veririz cevabini. Invite oyuncular ya da nakşi Şeyhini cagiramiyorsun oraya sanirim. EU dan oyuncu cekme konusunda size paylastigim en ufak bir fikri gelip vurada yüzüme vuracak kadar karaktersizsin. EU/RU dan oyuncu almanin serbest olup olmadigini thorine sordum ve izin verilmedigini söyleyince vazgectim. Klan yönetiminde oldugu gibi burada da ikiyüzlü karaktersiz bir insansin. Bu konuyu bu kadar ciddiye almani da anlayabilmis degilim, herhalde sosyal hayattan uzak kalmandan ötürü olsa gerek. Bulundugun disa kapali kültist ortamdan ve gerici ruh halinden cikip etrafa bakmani tavsiye ederim.

Haklısın ben konuşursam tahmin edemeyeceğiniz çoğu oyuncu açığa çıkar :smile:))
Konuş o zaman?

Gerçekten, ama gerçekten forum ölmüş. Bana zorla moderasyon yaptırıyorsunuz. Oyununuzu oynayın. Buralar hileci doluydu dolu da olacak. Turnuva yöneticisinin insiyatifinde. Elinde kanıt varsa oynatır/oynatmaz onun kararı. Adama hakaret etmeniz, özellikle forumdan, size ne kazandırıyor? Sabaha kadar tartışın, elde var sıfır. Hile kullanım şüphesi olan birini bile oynatırsa belli ön koşullar olmadan, o turnuva yöneticisini daha sonra kim sallar? Ben sallamazdım hala önem veriyor/oynuyor olsaydım. Totalde 100 oyuncu kalmışsa kalmıştır. Herkes kimin şu noktada ne olduğunu da biliyordur muhtemelen. Forumdan poz kesip racon saçmanın anlamı yok.

Konu titremekse, ani dönüşler yapmaksa Thorinin bunla alakalı bir sürü örnekleri var hatta zamanında kendisinin hile tespit videosunu çektiği için Blade'i bile ruh hastası ilan edip turnuvalardan yasaklı listelere ekliyen bir varlık. İyi forumlar.
Bladee adlı oyuncunun yasaklı olmasının sebebini daha önceki turnuvalarda açıklamıştım. Turnuva sunucularına resmi maçlarda girip maçları sabotaj ettiği için böyle bir hareketin normal karşılanmayacağını ve yasaklı kalacağını söylemiştim. Kendi kirli çamaşırlarınızı örtmek için başkalarına gerçek olmayan şeylerle saldırmanın pek de bir anlamı yok sanki. Gördüğüm kadarıyla şuanda bir ''hileci dayanışması'' yaşanıyor. Belki yapmam gereken şey bütün hilecileri turnuvadan yasaklamak olmalıydı bu tarz muhabbetleri sonlandırmak adına ama halen daha kendini kanıtlamak isteyen oyunculara bir şans vermekten çekinmiyorum. Umarım bu konuda hata yapmıyorumdur..
Tek şart bu mu artık? :shock:
Tek şartın bu olmadığını herkes gibi bildiğini düşünüyorum. Video çeken oyunculara verdiğim zorunluluğu bir çok kişi biliyordur. Maçlarını oynadıktan ve kaydettikten hemen sonra tam 24 saat içerisinde yüklemeleri ve bana ulaştırmaları gerekiyor. Videolarını oyuna girerken başlatıyor ve set araları dahil kayda alıyorlar. Eğer şartlardan bahsediyorsak gördüğünüz gibi şartlar anlaşılması basit ama buna uymayı reddedenler de burada tartışmaktan gocunmayacaktır eminim.

Kimsenin bana özür dilemesini veya ayaklarıma kapanmasını beklemiyorum ben sadece burada bir turnuva organizatörüyüm ve komüniteyi bir nebze canlandırmak adına bir şeyler düzenlerken insanların benden hoşlanmasa da bana saygı duymasını beklerim.

Tek şartın bu olmadığını herkes gibi bildiğini düşünüyorum.
the-office-dwight-schrute.gif
Tartışmayı uzatmayın yazmayı unutmuşum. Uzatmayın.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom