Warband Türkiye 6v6 Turnuvası

Warband Türkiye 6v6 Turnuvasına hoş geldiniz!

Quick Overview

Category
Warband
Language
Turkish
Total members
94
Total events
0
Total discussions
45

[WT6T-4] Takımlar, Kadrolar ve İletişim Bilgileri

Users who are viewing this thread

Takım Adı:Spartans
Eklenecek Oyuncunun Adı: yephble
Eklenecek Oyuncunun IDsi: 4322303
Reddedildi. Elemeler başladığı zaman başka takım da oynamış oyuncular kadrola eklenmiyor. Son turnuva da alınan karardı bu turnuvada da devam edecek.
Takim Adı : Riverwoos
Çıkarılacak oyuncunun adı : Blackdead Blackhurrica Muge_Anli Vidar EsraErol
Yapıldı.
Takım Adı Riverwood
Kullanicı Adı Sahin
GUID 3202046
Reddedildi. Takımlar arası değişiklik yalnızca grup aşamalarındayken müsade ediliyor.
Takım Adı: Riverwood
Eklenecek Oyuncunun Adı: SansaMort / Svengali / deliseven / Njord
Eklenecek Oyuncunun IDsi: 5349943 / 1717962 / 1583394 / 486864
Hepsi yapıldı. Grup aşamasından sonra eklenen bu kuralın mantığı başka takımda oynarken takımı elendikten sonra 1 hafta ceza alsa da bir başka takımda tekrar oynamaması içindir. Oynamış olsa da oynamamış olsa da kural geçerliliğini koruyacaktır.

Final maçı dışında sal kimi ekliyorlarsa eklesinler.Ortamda oyuncu kalmamış eski kitle var mı ki eski kafayla iş yapıyorsun? Bir şeyleri fazla ciddiye alıyorsun temelinde ölmüş bir oyun ve ne ödülü var ne bir şeyi herkes zevk için oynuyor.Eski muhabbetlere girip uzatacağını adım gibi biliyorum kurallar vs vs diye de hiç uzatma kimi istiyorlarsa eklesinler final maçına kadar kimsenin yarı finalde çeyrek finalde eksik takımla oynamak ya da eksik takıma karşı oynamak isteyeceğini sanmıyorum

Final maçı dışında sal kimi ekliyorlarsa eklesinler.Ortamda oyuncu kalmamış eski kitle var mı ki eski kafayla iş yapıyorsun? Bir şeyleri fazla ciddiye alıyorsun temelinde ölmüş bir oyun ve ne ödülü var ne bir şeyi herkes zevk için oynuyor.Eski muhabbetlere girip uzatacağını adım gibi biliyorum kurallar vs vs diye de hiç uzatma kimi istiyorlarsa eklesinler final maçına kadar kimsenin yarı finalde çeyrek finalde eksik takımla oynamak ya da eksik takıma karşı oynamak isteyeceğini sanmıyorum
+

Takım Adı: Riverwood
Eklenecek Oyuncunun Adı: BlackDead / Blackhurrica / Mesronn
Eklenecek Oyuncunun IDsi: 2027799 / 5241263 / 1271353

Çıkarılacak Oyuncu : Magicco Spectfull

Last edited:
Back
Top Bottom