Warband Türkiye 6v6 Turnuvası

Warband Türkiye 6v6 Turnuvasına hoş geldiniz!

Quick Overview

Category
Warband
Language
Turkish
Total members
95
Total events
0
Total discussions
52

[WT6T-3] Takımlar, Kadrolar ve İletişim Bilgileri

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Thorin

Sergeant Knight at Arms
DOZER
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
FranzJoseph2317327
Aerat1568616
Cerci3683617
Valandil2362701
Tombix3958907
Hakim3921187
Rooney3766415
Ekcnn4229361
jcole4139672
anastasios1204895
Cem Yılmaz
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
Gardel28322873389693
Thorin2905311
Cabbar3121608
Gellert3928875
Teto3929131
Theoden3082125
Dayı2988609
LaPache1362405
SteelYR3718928
Poer3110530
Boynuzlu Kurtlar Partisi
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
Ryotaink3179778
Delfador3282858
Wonders2217649
Mace1227677
Tomayus1982546
Odegard1703524
BlackMortis4138358
Sanel3748372
T344537218
XerXes222835
Societas Regum
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
Noble4137815
Camo4329825
Rainbow147159
Mati1539201
Albay95088
Sokrates993158
Thomena1515008
Moment1522987
Capitaine3420390
Lyudmila1271353
Royal Never Give Up
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
Xiaohu3941145
Mg4798655
c0ol2070014
Glizzy2455229
Valor~J3745874
Myth3343923
Drake3833124
cbum3748500
Quake2020857
Master Of The Royal Guards
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
Jumong2880154
Foyyek3320297
Sahin3202046
Delirious2102119
Svengali1717962
Alcott2917086
CercaTrova384908
y6NTb4322303
Subutai4526763
Lavuzz
5511205
Master Of The Royal Guards Unity
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
ADORA3208508
Anti4479504
Baydeniz5269305
ADORAnınatı1100018
Legatus2097299
Cinar2979535
NİX4360587
Sehl2969666
Moses4456553
Thoe5012640
Vandals
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
Beyazz3318070
Duvar4243109
Kartaca4997326
JaxT4155894
Sypruss4180641
Beast3709067
Roland3370878
Aethril4173867
WilDClawZ4118276
Börü
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
Behcet_Orbay4162596
Ayi_Murat4861059
Kemal_Boratav2281720
Turan_Kara3798198
Asena_Tumer4176933
Wolde4859041
Tolga_Erlik3884658
Barbaros_Cepni78202
SIKI_Turk4891723
Hulusi4266336
Knights of Vyincourd
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
Nessa1537560
Feodras2915278
Solaire2188570
Matrona1210916
CJJ1524313
Anubis1097864
Normanguy996510
Wardo3152359
AlpAslan1529937
KEVIN3890971
The Sun
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
Erbain4777105
Bigo3475788
Magicco5364279
Plais480617
Hellraiser5564716
Pankek4726043
Southern Knights Guild
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
Sigferd3661988
Cyther3844344
Achilles3659605
Bishop4893371
Chawen3720412
Panda5166695
Rycaxx3593695
Makarov2814805

Takım Adı:
Eklenecek Oyuncunun Adı:
Eklenecek Oyuncunun IDsi:
Takım Adı:
Çıkarılacak Oyuncunun Adı:
 
Last edited:
Eğer başvuru konusunda eklediğiniz isimleri göremiyorsanız sebebi ID'lerinin eklenmemesidir. Tekraren eklemek istiyorsanız bu sefer ID'leriyle birlikte bu konu altında ekleme veya çıkarma yapabilirsiniz.
 
Lavuzu MTRGu çıkarıp mtrg ekleyip
Takım Adı:MTRGU
Eklenecek Oyuncunun Adı:Moses
Eklenecek Oyuncunun IDsi:4456553
Takım Adı:MTRGU
Eklenecek Oyuncunun Adı:Thoe
Eklenecek Oyuncunun IDsi:5012640
 
Takım Adı:Societas Regum
Eklenecek Oyuncunun Adı:Khamzat_Chimaev
Eklenecek Oyuncunun IDsi:3365230
 
Takım Adı: Börü
Eklenecek Oyuncunun Adı:
Wolde
Hulusi
Eklenecek Oyuncunun IDsi:
4859041
4266336
Çıkarılacak Oyuncunun Adı:
Teukros
Kaya_Ulgen
 
Takım Adı: MTRG
Eklenecek Oyuncunun Adı: Subutai
Eklenecek Oyuncunun IDsi: 4526763
Takım Adı: Börü
Eklenecek Oyuncunun Adı:
Wolde
Hulusi
Eklenecek Oyuncunun IDsi:
4859041
4266336
Çıkarılacak Oyuncunun Adı:
Teukros
Kaya_Ulgen
Takım Adı:Societas Regum
Eklenecek Oyuncunun Adı:Khamzat_Chimaev
Eklenecek Oyuncunun IDsi:3365230
Takım Adı: MTRG
Eklenecek Oyuncunun Adı: Lavuz
Eklenecek Oyuncunun IDsi: 5511205
Lavuzu MTRGu çıkarıp mtrg ekleyip
Takım Adı:MTRGU
Eklenecek Oyuncunun Adı:Moses
Eklenecek Oyuncunun IDsi:4456553
Takım Adı:MTRGU
Eklenecek Oyuncunun Adı:Thoe
Eklenecek Oyuncunun IDsi:5012640
Eklendi.
 
Takım Adı:Societas Regum
Çıkarılacak Oyuncunun Adı:Beard
Eklenecek Oyuncunun Adı: Albay
Eklenecek Oyuncunun IDsi:95088
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom