Warband Türkiye 6v6 Turnuvası

Warband Türkiye 6v6 Turnuvasına hoş geldiniz!

Quick Overview

Category
Warband
Language
Turkish
Total members
94
Total events
0
Total discussions
45

[WT6T-3] Genel Tartışma, Şikayet ve Tavsiyeler

Users who are viewing this thread

Thorin

Sergeant Knight
QrkijF.png

Genel olarak turnuva hakkında görüşlerinizi buradan saygı çerçevesi içerisinde belirtebilirsiniz.

Sunucu lokasyonlarını değişmeyi düşünüyo musunuz hem ping oluyo hem nessa her set düşüp düşüp geliyo, pazartesi attığımız maçta cjj bi el doğamadı bile

Sunucu lokasyonlarını değişmeyi düşünüyo musunuz hem ping oluyo hem nessa her set düşüp düşüp geliyo, pazartesi attığımız maçta cjj bi el doğamadı bile
Katılıyoruz bizde, istanbul lokasyonlu sunucuda istanbulda oturan 40 50 ping alıyorsa ve bu sorun diğer sunucularda yoksa sorun turnuva sunucularında, mm'de 50 ping alıyorum tr lokasyonlu sunucuda da aynı pingi alıyorum, bence hosting kaynaklı bir problem var umarım bir değişiklik gelir.

Sunucunun makinesi daha önce düzenlediğim etkinliklerde kullandığım makine. Son 3 turnuvayı aynı makineyle yaptım fakat bir sorun olduğunun biz de farkındayız. Destek talebi atıldı ve cevap bekleniyor. Kısa süre içerisinde çözülecek.

bize yine de yasaklanan oyuncularımız için ek süre tanınsa da turnuva esnasında bu kadar önemli bir kural değişikliğine gidilmesi saçma olmuş

Takımınıza alınan oyuncuların pasifliği veya başka sebepleri beni veya diğer takımları ilgilendiren konular değil. Turnuva dışarısında kalarak elemelerin başlamasını bekleyen ve kendilerine takım bulan oyuncular nedeniyle dengelerin sarsıldığını fark ettim ve böyle bir karar aldım. Bunun duyurusunu önce forumdan gerçekleştirdim ardından insanlar yine göremezler diye steam chat'den de yaptım. Karar alındıktan sonra ve süresi bittikten sonra tartışma çıkartacağınıza kararı gördüğünüzde ona göre hareket edebilirdiniz.

RNG takımına insiyatife alarak ek 1 gün vermiştim bunun sebebi de turnuvadan yasaklanan oyuncularının olmasıydı. Karar kesindir ve artık neredeyse turnuvanın sonuna geldik. Bu nedenle kalan maçlarınıza odaklanmanızı tavsiye ederim.

Back
Top Bottom