Warband Türkiye 6v6 Turnuvası

Warband Türkiye 6v6 Turnuvasına hoş geldiniz!

Quick Overview

Category
Warband
Language
Turkish
Total members
94
Total events
0
Total discussions
45

[WT6T-2] Grup Aşaması, Maç Rezervasyonları

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Gunners 11 - 6 Göktürk

Maç sırasında yapılan bazı hakaretler ve kışkırtmalar söz konusu. Loglardan incelendi ve verilen cezalar şu şekilde:

İki maç ceza alan oyuncular
Gunners_Bauglir
Göktürk_Titan

Bir maç ceza alan oyuncular
Göktürk_Kolomo

Yukarıda adı geçen oyuncular sunucu içerisinde kışkırtma ve hakaretleri nedeniyle ceza almışlardır. Ayrıca İfredity ve Hepreai kışkırtmadan dolayı uyarı almıştır. Sizden ricam düzenlenen turnuvanın hırsını dozunda tutmanız ve aşırıya kaçıp böyle cezalarla yüzleşmek zorunda kalmamanız. Eğlence için düzenlenen bir turnuva lütfen diğer oyunculardan ricam bunu koruyalım.

Kont_Vladimir adlı oyuncu video çekme kurallarına uymayıp videosunu bana ulaştırmadı. Bu durumda oynadığı eller karşı tarafa verilmiştir. Skoru güncelliyorum.

Byzantine Empire A 12 - 0 Vandal

Üçüncü hafta mücadeleleri başlamıştır. Son tarih 27.12.2020

küfür ettiler diye 2 maçta oynayamayacakları mı?
Hakem uyarıları da var gerekirse loglar paylaşılır takım liderlerine ama oyuncular ısrarla bütün maç boyunca karşılıklı hakaret etmiş. Bütün maç toxiclik yapıp küfür ederek basit bir uyarıyla yırtacaklarını sanıyorlarsa bir şey söyleyemem.

küfür ettiler diye 2 maçta oynayamayacaklar mı?

++ Eğer takımları kötü oynarsa turnuvadan elenip oynayamamış olacaklar diğer bir deyişle perm ban sayılabilir

Hakem uyarıları da var gerekirse loglar paylaşılır takım liderlerine ama oyuncular ısrarla bütün maç boyunca karşılıklı hakaret etmiş. Bütün maç toxiclik yapıp küfür ederek basit bir uyarıyla yırtacaklarını sanıyorlarsa bir şey söyleyemem.

Hakem uyardıktan sonra olay devam ederse mute atıp olayı rahatlıkla kapatabilir, verilen ceza sinirle söylenen laflar için çok fazla özellike oyuncu sayısının az olmasından geçmişte hatalar yapan insanlara 2.şans verildiği göz önüne alındığında.Bana kalırsa turnuva boyunca mute cezası daha mantıklı olur

++ Eğer takımları kötü oynarsa turnuvadan elenip oynayamamış olacaklar diğer bir deyişle perm ban sayılabilir

Hakem uyardıktan sonra olay devam ederse mute atıp olayı rahatlıkla kapatabilir, verilen ceza sinirle söylenen laflar için çok fazla özellike oyuncu sayısının az olmasından geçmişte hatalar yapan insanlara 2.şans verildiği göz önüne alındığında.Bana kalırsa turnuva boyunca mute cezası daha mantıklı olur
Takım kaptanı oyuncusunu hakem uyarısından sonra bizzat uyarabilirdi? Nerede oynadığınızı düşünüyorsunuz arkadaşlar? Burası bir pw/pk sunucusu filan gibi mi geliyor sizlere? Kimseye mute atmak gibi bir uğraşa girmeye hiç gerek yok hakem uyarısını yapmış ama oyuncular ısrarla hakaretlerini sürdürmüş ve bundan oldukça keyif alarak yapmışlar. Oyuncu sayısı az değil. Turnuvaya giremeyen 3 takım daha oldu. 2. şans verilen insanlarla bunların kıyaslanması kadar saçma bir görüş görmedim.

Burası konunun tartışalacağı yer değil eğer uzatmak isteyen varsa konusunda uzatsın. Kimsenin görüşü bir şey değiştirmeyecek. Karşılıklı hakaretler var ve cezaları belli. Eğer yaptıkları hareketlerin cezalarını düşünemiyorlarsa kendi hatalarıdır yine. Gördüğüm kadarıyla yapılan hakaretler ve küfürler artık hoş karşılanıyor. Hatırlatıyorum, burası öyle bütün gün birbirinize hakaret edebildiğiniz BOŞ sunucular değil. Burası bir turnuva ve kuralları var. Kurallara uymayan cezasını alır. Şimdi tartışmak isteyen varsa gitsin konusunda tartışsın.

Thorin haklı arkadaşlar adamlar uyarılmış sonuç olarak Turnuvalarda önlerine gelen birbirine hakaret ediyor olay çıkarıyor bu konunun önüne geçilmesi için böyle bir ceza vermiş iyi de yapmış TR komitesi olarak kim olursa olsun aynı cezalar verilmelidir. Sonuçta bu bir Turnuva TR Sunucularında yapılan rezalet diyaloglar Turnuva esnasında da yapılmamalıdır. Maç sırasında az resmiyet kişisel sorunlarınızı bir kenara bırakın lütfen.

Last edited:
Göktürk takımı zamanında sunucuda olamadığı için hükmen mağlup sayılmıştır. Aynı zamanda Greater Ekmek Team ile oynayacakları maç için de hükmen mağlup sayıldı. Keyfinize göre eşleşmeler olamıyor maalesef. İstediğimiz maçı oynayalım istediğimizi oynamayalım diye turnuva yürümez arkadaşlar. Böylesi daha iyi olmuş oldu. Elemeler direk yeni haftada başlamış olur.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom