Warband Türkiye 6v6 Turnuvası

Warband Türkiye 6v6 Turnuvasına hoş geldiniz!

Quick Overview

Category
Warband
Language
Turkish
Total members
94
Total events
0
Total discussions
45

[WT6T-2] Genel Tartışma, Şikayetler, Tavsiyeler

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Burası tartışmak için var. Elinde tek bir kanıtı olmayan insanların birbirini lekeleyip forumda kargaşa çıkarması için yok. Bir takıma ikinci key üzerinden katılmaya çalışıp bir de haklıymış gibi forumda ''kanıtı olmayan'' ithamlarda bulunursa ben buna tartışmak değil, olay çıkartmak derim.

Benimde herkes gibi bir hayatım, hatta yaklaşmakta olan finallerim var ama yinede burada bir şeyler sunmaya çalışıyorum. Hiç kimseden bir övgü beklemiyorum ama yaptığım işe de saygı duyulmasını istiyorum. Ben sadece bu forum grubunu açmak için 4 ay harcadım. Herkes söylüyor artık biraz klişe oldu ama gerçektende ortam ölü durumda ve bir şeyler yaşatmaya çalışırken böyle boş şeylerle ne benim vaktimi harcayın ne de kendi vaktinizi.

Son olarak yaptığınız suçları forumda yansıtmadım diye de kendinizi ilah ilan etmeyin. Ben hiç birinize karşı taraf tutmadım, tutmuyorum. Turnuva grupları bile tamamen objektif şekilde belirlendi. Bunu artık nasıl idrak edersiniz, size bunu nasıl kanıtlarım inanın bilmiyorum ama gördüğüm kadarıyla ''mantık sahibi'' insanlar bunu idrak edebiliyor. Bulunduğum konum dolayısıyla bazı şeyleri dile getiremiyorum fakat yapılan ayıpları şahıslar biliyor. Ayıplarınızla oturun.

öncelikle ben burada bir takımı veya oyuncuyu kötülemiyorum ya da leke sürmeye çalışmıyorum sadece fikrimi belirtmek istedim dediğine göre bir oyuncu sadece bir takımda oynayabilir bunu ihlal eden bir takım daha var oyuncu farklı key ile başka bir takıma gitmiş bunun aynısını çilekler takımı da yaptı buraya kadarsorun yok ceza vermeniz gayet normal fakat bu cezayı sadece çilekler takımına verirseniz burada haksızlık söz konusu olmaz mı sen bu turnuvanın sahibiysen olaylara objektif bakman lazım

Last edited:
öncelikle ben burada bir takımı veya oyuncuyu kötülemiyorum ya da leke sürmeye çalışmıyorum sadece fikrimi belirtmek istedim dediğine göre bir oyuncu sadece bir takımda oynayabilir bunu ihlal eden bir takım daha var oyuncu farklı key ile başka bir takıma gitmiş bunun aynısını çilekler takımı da yaptı buraya kadarsorun yok ceza vermeniz gayet normal fakat bu cezayı sadece çilekler takımına verirseniz burada haksızlık söz konusu olmaz mı sen bu turnuvanın sahibiysen olaylara objektif bakman lazım
öbür takımı söyle de bilelim

Neredeyse bu dediğini görmemiş olmayı dileyeceğim. Dostum, klasik kurallar. Eğer bir oyuncu farklı bir takımda yer aldığı anlaşılırsa o maç içerisinde oynadığı eller karşı tarafa verilir. Skoru ben kalkıp da 12-0 yapmadım. Kevin'in oynadığı 6 el karşı tarafa verildi. Hem ayrıca öyle ortaya iddia atmanın anlamı yok. Varsa fake oynayan oyuncular hakkında bir kanıtınız, buyrun görelim.

Önemli Duyuru

Hepinize merhaba. Bildiğiniz üzere turnuvamızın yavaş yavaş sonlarına yaklaşıyoruz. Fakat sizlerin de bilmesinde ve görmesinde faydalı gördüğüm bir Avrupa turnuvası başvuruları açılmış bulunmakta. Takım çıkarma potansiyelinde olan takımlar için söylüyorum; çok iyi bir yönetim ekibi ve kalitesine sahip bir turnuva olacağının garantisini verebilirim. Aşağıya bırakacağım link üzerinden turnuvanın başvuru konusuna ulaşabilirsiniz.

Turnuva başvuru konusuna ulaşmak için tıklayınız.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom