Warband Türkiye 6v6 Turnuvası

Warband Türkiye 6v6 Turnuvasına hoş geldiniz!

Quick Overview

Category
Warband
Language
Turkish
Total members
94
Total events
0
Total discussions
45

[WT6T-2]Canlı Yayınlar & Videolar

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Kıymetli dostlar;

Turnuvada 5. haftada, çeyrek finallerdeyiz. Bu akşam saat 22:00'de oynanacak olan Creed vs Greater Ekmek Team karşılaşması ile çeyrek final aşamasına hızlı bir giriş yapacağız. Sizleri saat 22:00'de bu maçın canlı yayınını izlemek üzere twitch kanalıma davet ediyorum. Kaçırmayın!

08.01.2021 / CUMA
Creed vs Greater Ekmek Team
Emir Paşa Twitch Canlı Yayın

Kıymetli arkadaşlar;

Çeyrek Final karşılaşmalarının sonuncusu bu akşam saat 22:00'da oynanacak. Boynuzlu Kurtlar Partisi vs Bruh Moment maçıyla kıran kırana bir mücadele görmek için canlı yayına hepinizi bekliyorum.

11.01.2021 / Pazartesi
BKP vs Bruh Moment / 22:00

WT6T-2'de Çeyrek finallerin oynandığı 5. haftada, Ashes Remain ve Butik karşılaşmasında galip gelen Butik takımı oyuncularından Karahan, Pierro, Tolunay ve Metth ortaya koydukları oyunla takımlarının kilit isimleri oldular. Ancak bu oyuncular arasından Metth gösterdiği performansla takım arkadaşlarının önüne geçti ve turnuvanın 5. haftasında Paşa'nın Eni'ne seçilmeye hak kazandı.

Warband Camiası;

Büyük finale çok yaklaştık. Turnuvanın 6. haftasında Yarı Final karşılaşmalarına şahit olacağız. Bu karşılaşmaları canlı olarak izlemek için hepinizi twitch kanalıma davet ediyorum. Bu maçlar kaçmaz!

16.01.2021 / Cumartesi
Boynuzlu Kurtlar Partisi vs Creed / 22:00

17.01.2021 / Pazar

Butik vs Belediye Şövalyeleri / 22:00

WT6T-2'nin 6. haftasındaki Boynuzlu Kurtlar Partisi vs Creed karşılaşması destansı bir mücadeleye sahne oldu. Creed takımını zaferlerinden, BKP takımını da ortaya koyduğu oyundan dolayı tebrik ediyorum. Senelerce izlenebilecek harika bir maç... İyi seyirler.​
Her iki maç da eklendi. Teşekkürler.

Warband Camiası;

WT6T-2'de "BÜYÜK FİNAL" haftasındayız. Bu hafta hem 3.lük belirten bronz maçına ve şampiyonu belirleyecek olan final maçına şahit olacağız. Dişe diş geçecek bu maçları canlı izlemek ve turnuvanın son canlı yayınına katılmak adına sizleri Twitch kanalıma davet ediyorum. Takvim ve saatler aşağıdaki gibidir:​

23.01.2021 / Cumartesi

BRONZ ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI
Belediye Şövalyeleri vs Boynuzlu Kurtlar Partisi / 21:30

BÜYÜK FİNAL
Butik vs Creed / 22:45

Warband Camiası;

WT6T-2'nin bu sezonunu kapatmış bulunuyoruz. Biraz gecikmeli de olsa videoları hazırladım. Turnuvalarda ilk kez uzun süreli maç sunma tecrübesine ilk kez WT6T-2'de sizlerle eriştim. Umuyorum maç sunumlarımdan keyif almış ve memnun kalmışsınızdır. Sizlere böyle bir hizmet sunmak benim için zevkti. Buradan tekrardan teşekkür etmem gerekirse şayet;

Thorin'e yayın yapma fırsatını verdiği için,
Luthien'e ve Melanippe'ye bazı canlı yayınlara yorumcu olarak katıldıkları için,
Atillahan'a son maç sunumlarında, benim halsizliğime rağmen bana destek olup yorumculuk ve moderatörlük yaparak günü kurtarmama yardım ettiği için.
Siz değerli izleyicilerime yayını izlemeye gayret gösterdiğiniz için
ve son olarak da,
İnvincible'a turnuvaya dahil olana kadar yayınlarımda bana, hem yayın moderatörü hem de maç yorumcusu olup üstümden büyük bir yükü alarak yardımcı olduğu için
Teşekkür ediyorum.
Kendinize çok iyi bakın, Paşa'yla Twitch ve YouTube kanallarından irtibatta kalın.
Hoşça kalın.

Belediye Şövalyeleri vs BKP 3.lük Maçı WT6T-2

Butik vs Creed BÜYÜK FİNAL WT6T2

Warband Camiası;

WT6T-2'nin bu sezonunu kapatmış bulunuyoruz. Biraz gecikmeli de olsa videoları hazırladım. Turnuvalarda ilk kez uzun süreli maç sunma tecrübesine ilk kez WT6T-2'de sizlerle eriştim. Umuyorum maç sunumlarımdan keyif almış ve memnun kalmışsınızdır. Sizlere böyle bir hizmet sunmak benim için zevkti. Buradan tekrardan teşekkür etmem gerekirse şayet;

Thorin'e yayın yapma fırsatını verdiği için,
Luthien'e ve Melanippe'ye bazı canlı yayınlara yorumcu olarak katıldıkları için,
Atillahan'a son maç sunumlarında, benim halsizliğime rağmen bana destek olup yorumculuk ve moderatörlük yaparak günü kurtarmama yardım ettiği için.
Siz değerli izleyicilerime yayını izlemeye gayret gösterdiğiniz için
ve son olarak da,
İnvincible'a turnuvaya dahil olana kadar yayınlarımda bana, hem yayın moderatörü hem de maç yorumcusu olup üstümden büyük bir yükü alarak yardımcı olduğu için
Teşekkür ediyorum.
Kendinize çok iyi bakın, Paşa'yla Twitch ve YouTube kanallarından irtibatta kalın.
Hoşça kalın.

Belediye Şövalyeleri vs BKP 3.lük Maçı WT6T-2
Butik vs Creed BÜYÜK FİNAL WT6T2

Her iki maç da eklendi. Çok teşekkürler güzel sözlerin için. Gerekli konuşmalar konusu açılınca yapılır, teşekkürler yerini bulur.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom