[WT5T] Grup Aşaması - Son Gün 21.08.2017!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Leonardoo said:
GW 10-8 VS
bGW19b.jpg

VMbOzv.jpg
G0l74r.jpg
YNAy82.jpg
XX5G83.jpg

Tebrikler güzel maçtı.
Tebrikler, eklendi.

~Mikail said:
2 hükmen maç yeteri kadar saçma zaten daha fazla kansere bulaşmak istemiyoruz.Turnuvayı düzenlediğiniz için teşekkürler kalan takımlara başarılar.

Daha fazla kansere bulaşmak istemiyoruz derken?

Hangi macınız da  sıkıntı çıktı da boyle bir şey dedin anlamadım elimizden geldiğince kusursuz yapmaya çalışıyoruz ve şuana kadar da öyle olduğunu düşünüyorum.  Son yıllar da bu kadar fazla takimin katıldığı bir Türk turnuvası çok nadir oluyor. Eğlenceyi sonuna kadar sürdürmenizi isterdim . Her neyse

Çeyrek finallere kalan/kalacak takımlara şimdiden başarılar
Keyifli maçlar

Horac said:
Franz Joseph said:
Sadece gruplar bile bence her şeyi ortaya koyuyor.

Biraz daha açıklayıcı konuşsana neyi ortaya koyuyor?

Özelden konuştuğum üzere arkadaş Yenilmezler ve Gondorun aynı grupta olmasını kastetmiş sanırım  , kastetme nedeni de geçmişte oynanan Vanguard Gondor finaliymiş anlamadım ? Şuan da Vanguard diye bir takım yok ve ayrıca o takım da oynamış sadece 3 kişi şuan Yenilmezler in kadrosunda ? Ki o final maçını haklı/haksız bi şekil de Gondor kazandı demek ki bu maç için de yine Gondor favori olmuyor mu burda tam tersine Yenilmezler in itirazda bulunması gerekirken senin Gondor adına dediğin bu şey gerçekten çok saçma ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum ki ayrıca Gruplar son derece dengeli ayarlanmaya çalışıldı. 1 farkla kazanılan kaybedilen veya berabere kalınan maçlar ağırlıkta şu turnuvanın keyfini çıkarmak yerine hala kendi başarısızlığınızı turnuvaya çamur atarak örtmek de size kalmış bi durum

Konuyu daha fazla baltamayalım yine de sorununuz varsa özelden yazarsınız gerekli açıklamaları yaparız

Turnuvada bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Arkadaşın neyi kasteddiğini anlamadım ama gruplardada bir sorun görünmüyor ki zaten rastgele oluşturulmuyormu gruplar? Kimse kafasına göre yapmıyor grupları.

Metehanyus said:
Turnuvada bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Arkadaşın neyi kasteddiğini anlamadım ama gruplardada bir sorun görünmüyor ki zaten rastgele oluşturulmuyormu gruplar? Kimse kafasına göre yapmıyor grupları.

Evet 1. Torba 2. Torba 3.Torba ve 4.Torba takımları belirlendikten sonra random dağıtım oldu

Horac said:
~Mikail said:
2 hükmen maç yeteri kadar saçma zaten daha fazla kansere bulaşmak istemiyoruz.Turnuvayı düzenlediğiniz için teşekkürler kalan takımlara başarılar.

Daha fazla kansere bulaşmak istemiyoruz derken?

Hangi macınız da  sıkıntı çıktı da boyle bir şey dedin anlamadım elimizden geldiğince kusursuz yapmaya çalışıyoruz ve şuana kadar da öyle olduğunu düşünüyorum.  Son yıllar da bu kadar fazla takimin katıldığı bir Türk turnuvası çok nadir oluyor. Eğlenceyi sonuna kadar sürdürmenizi isterdim . Her neyse
Sizden bi sıkıntı çıktığını söyleyen yok zaten.

Horac 'da yazmış lakin ;
Franz Joseph said:
Sadece gruplar bile bence her şeyi ortaya koyuyor.
Her grupta bakarsan, en az 2 takım diğerlerinden iyi olduğu gözüküyor.Torba takımları belli ve buna göre düzenlendi gruplar.Örneğin NJB'nin şansa A grubuna gelmesi.Kendi alt takımımı onların zorlanmayacağı bir gruba da atmaya girişebilirdim.
Metehanyus said:
Gruplar hakemler tarafından düzenleniyor, torba takımları belli. Edit: Tamamen tabi ki elle değil ; random da var.Horac'da üstte yazmış.
Franz Joseph said:
Arkadaş yalanlarıyla benim konuşmamı kafasına göre ayarlamış zaten, uzatmaya gerek yok.
Açık konuşursan sıkıntını anlayabiliriz.
~Mikail said:
Söylediklerinde bize karşı bir şey algılamıyorum.Kendi kararındır.

Ayrıca; Yenilmezlerin yanı eski Vanguard oyuncularının bir kısmının bulunduğu takıma 3 default win gelmesi bizim yaptığımız bir şey değildir diye düşünüyorum.Ve Gondor ile eşleşmeleri ne kadar adaletsizlik anlamadım.Aynı gruba gelebilmeleri, yenileceklerini düşünmen garip olmuş.Gondor takımı adam eksikliğinden maça çıkmadı.Zaten gruptan çıkmaları kesindi.Rakipleri Yenilmezler ama kesinlikle gruptan çıktılar.Buna çok da haksızlık olduğu söylenemez.

BLD maça çıkmayacağı için, 6OK'a hükmen verildi.6ok vs Şampiyonlar sonucu hangisinin gruptan çıkacağı belli olacak.

Şampiyonlar ve 6OK Anadolu takımına, yaklaşık 5 gündür anlaşamadıkları ve Şampiyonlar takımının son gün kadro çıkaramayacağını ; her iki takımında hükmen galibiyeti hak etmediği için, ek 1 gün süre verilmiştir.Maçlarını ayarladıkları saate ve maç bitimine kadar transfer yasakları olacaktır.Eğer herhangi bir takım ek güne gelemezse hükmen yenik sayılacaktır.İki takımın da gruptan çıkma mücadelesi vereceği için ek gün zorunlu olmuştur.

Horac'ın dediği gibi takım sayısı beklenenin de üstünde ve turnuva yeni güncellenen kurallarla birlikte daha da iyi bir hal almaya başladı.Her sene bu olayları yaşıyoruz ve tepkimi her seferinde belirtiyorum;Kimse elini taşın altına koyup turnuva düzenlemiyor lakin elini taşın altına koyan kişileri de eleştirmekten geri kalmıyor,haklı bir sebeple eleştirilir anlarım fakat yersiz eleştirileri ben de kaldıramıyorum maalesef.WB şu sene başından beri can çekişiyor son demlerini yaşıyor canlı tutmaya çalışanlara da boş eleştiriler yapıp heveslerini kırıyorsunuz.Yapmayın gerçekçi olalım biraz.Ben arkanızdayım çoğunluğun görüşüne göre turnuvada hiçbir sıkıntı yok şuana kadar.Moral bozmayın elinize sağlık uğraştığınız için.

' Felon said:
Horac'ın dediği gibi takım sayısı beklenenin de üstünde ve turnuva yeni güncellenen kurallarla birlikte daha da iyi bir hal almaya başladı.Her sene bu olayları yaşıyoruz ve tepkimi her seferinde belirtiyorum;Kimse elini taşın altına koyup turnuva düzenlemiyor lakin elini taşın altına koyan kişileri de eleştirmekten geri kalmıyor,haklı bir sebeple eleştirilir anlarım fakat yersiz eleştirileri ben de kaldıramıyorum maalesef.WB şu sene başından beri can çekişiyor son demlerini yaşıyor canlı tutmaya çalışanlara da boş eleştiriler yapıp heveslerini kırıyorsunuz.Yapmayın gerçekçi olalım biraz.Ben arkanızdayım çoğunluğun görüşüne göre turnuvada hiçbir sıkıntı yok şuana kadar.Moral bozmayın elinize sağlık uğraştığınız için.

Her şeyden önce bizim yanımızda olup , bize sonsuz desteğin için teşekkür ederiz. Sadece bu sene değil son yıllarda Bannerlord un da etkisiyle WB nin bittiği ya da bitmek üzere olduğu bi ortamdayiz.Bu zamanlar da gönül isterdi ki bizi *hatalarımıza* rağmen destekleyen,  turnuvadan sonuna kadar zevk almaya çalışan bir topluluk olsun tabi ki bu düşüncede ki takım/insan sayısı olduğunca çoğunlukta buda bizim tek tesellimiz sanırım.  Onun dışında biz tüm eleştirilere açığız fakat dediğin gibi yersiz eleştiriler ne yazık ki bizi de üzüyor.  Son olarak yine aynı şekil de dediğin gibi turnuvanın *kusursuz'a* yakın bi şekil de olması bizi ekstra şeyler yapmak için heveslendiriyor . En güzeli de emeklerimizin sizin gibi insanları dinleyince boşuna gitmemiş olması çok sevindirici tekrardan teşekkür ederiz

2 günlük son kez açılmak üzere açılacak olan transfer dönemine son 4 saat .

Grup aşamaları tamamen bitti, transfer konusundan devam edebiliriz.Transferler bitince çeyrek final konusu açılacaktır.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom