[WT5T-2] Yarı Final

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
BAnz2V.png

aGO677.png

pWAA7o.png

• Yarı final maçlarını rakiplerinizle istediğiniz gün yapabilirsiniz.
  • Yarı final maçlarınızı 12.02.2018'e kadar tamamlamalısınız.
  • Maçların her birinin set resimleri ve ID ssleri eksiksiz olmalıdır.
  • Lütfen maç rezervasyonunu maçtan 1 gün önce yapınız.
  • Her maçın tarihi konudan tanıtılması zorunludur.(Geçerli sebepleri var.)
  • Maçınız da hakem olması zorunlu değildir.
  • Takım Kadroları'na buradan ulaşabilirsiniz.
  • Kurallar'a buradan ulaşabilirsiniz.
  • Canlı Yayınlar & Videolar'a buradan ulaşabilirsiniz.
  • Challonge'dan takip için buradan ulaşabilirsiniz.

4MAomq.png

Naval Outpost -    Frosthaven
gWEED5.png

ZE6qk3.png

ZE6qAZ.png

gWgGLR.png
Jl9G4Q.png

LnVmdG.png

Vaegir vs Rodok - Nord vs Sarranid

gWg0lN.png

bracket.svg

Jl9JAB.png

Code:
[b]Rakip takım ve kendi takımınız:[/b]
[b]Tarih ve Saat:[/b]
[b]Tercih ettiğiniz Sunucu:[/b]
[b]Resmi/Antrenman:[/b]

N1XB8g.png

Resmi said:
  • MNU vs Aux / 11.02.2018 21:00 / TR_WT5T_1
  • BLD vs Vyincourd / 14.02.2018 22:30 / TR_WT5T_1

DUYURULAR:
- Yarı Final başlangıç tarihi 05.02.2018'dir.
- Yarı Final aşaması 1 hafta sürecektir.
- Aynı zamanda; başlangıç haftası bir çok kişi adına yoğun geçeceği için ve sadece 2 maç oynanacağı için, tarafların ortak kabulü ile maç tarihi fazla uzamayacak şekilde ertelenebilir.

Herkese başarılar !

MTRG_OguzKhan said:
Rakip takım ve kendi takımınız:MNU vs Aux
Tarih ve Saat:08.02.2017 21:15
Tercih ettiğiniz Sunucu:TR-WT5T-1
Resmi/Antrenman:Resmi
Eklendi.

Tarih ve Saat:11.02.2017 21:00

MNU vs Auxilia Yarı-Final Maçı Pazar gününe ertelendi.Yetkililer konu üzerinde düzeltirse sevinirim şimdiden Teşekkürler

MTRG_OguzKhan said:

MNU vs Auxilia Yarı-Final Maçı Pazar gününe ertelendi.Yetkililer konu üzerinde düzeltirse sevinirim şimdiden Teşekkürler
Değiştirildi.

Vyincourd takımının lideri Jake ile dün yaptığımız konuşmalar da normal de bugün 23.00'da maçımızı yapacaktık fakat arkadaşımızın aktif olmayışı yüzünden yapamadık. Bu sebepten ötürü Default win talep ediyorum.

Edit: (Ayrıca şunu da eklemek isterim ki cuma saat 23.00'da yapmamızı onlar teklif ettiği halde maça gelmiyorlar, benim adamlarım kendilerini bugüne göre ayarladılar. Ben hafta sonu takımı tekrar dan toparlayamam herkesin işi gücü var insanlar planlarını daha önceden yaptı. Benim adamlarım sürekli sizin istediğiniz günde ve saatte oynayamaz daha önceden konuşulan bir şey varsa uygulanmalı bunu değiştirmenin bir manası yok.)

Franz Joseph said:
Vyincourd takımının lideri Jake ile dün yaptığımız konuşmalar da normal de bugün 23.00'da maçımızı yapacaktık fakat arkadaşımızın aktif olmayışı yüzünden yapamadık. Bu sebepten ötürü Default win talep ediyorum.

Edit: (Ayrıca şunu da eklemek isterim ki cuma saat 23.00'da yapmamızı onlar teklif ettiği halde maça gelmiyorlar, benim adamlarım kendilerini bugüne göre ayarladılar. Ben hafta sonu takımı tekrar dan toparlayamam herkesin işi gücü var insanlar planlarını daha önceden yaptı. Benim adamlarım sürekli sizin istediğiniz günde ve saatte oynayamaz daha önceden konuşulan bir şey varsa uygulanmalı bunu değiştirmenin bir manası yok.)
Öncelikle selamlar, bu konu hakkındaki talebini reddetmek zorundayım. Çünkü bunu uyarılarda da belirttiğimiz gibi, ortada herhangi bir rezervasyon durumu yok. Planlı şeylerin steam konuşmalarından değil, iki tarafın onaylaması ile burdan yazılması gerekmektedir. Aksi taktirde maç resmi sayılmaz. Şuan senin burda yazdıklarının hepsi için bir cevabım var fakat bunları Taleworlds Forum Kuralları gereğince burada paylaşamıyorum. Bu olayın daha ilerisi yok. Bu konunun detaylarını burdan konuşmaya gerek de yok, steamden yazabilirsin. İyi geceler.

Konuştuğu jake senmisin? eğer öyleyse maçı zaten seninle konuşarak ayarlamış adam, nasıl bir rezervasyon bekliyorsun ki? :grin: yani söylediğin zaman ve günü sen hatırlıyorsan bence joseph burda haklı durumda oluyor.

bu konu tartışılır bence her iki tarafın da bu konuda sesiz kalması gerekli ve Hakemlerin kararına bırakılmasını savunuyorum.hakemler kurallara göre ortak bir karara varmalılar.

Khefren said:
Konuştuğu jake senmisin? eğer öyleyse maçı zaten seninle konuşarak ayarlamış adam, nasıl bir rezervasyon bekliyorsun ki? :grin: yani söylediğin zaman ve günü sen hatırlıyorsan bence joseph burda haklı durumda oluyor.
Şöyle bir sıkıntı var ki, konunun ne olduğunun ve ne yazdığımın Franz Joseph'te farkında. Burda kurallar gereğince konuşmaları atamıyorum, bu yüzden konuyu uzatmanın bir anlamı yok bence ? Franz'ın takımı da bu haftasonu sıkıntı yaşadı, o yüzden maçın net olmaması ile birlikte cuma vereceğim son cevapla yapılabileceğini ona söyledim. Dolayısıyla da cevabımı olumsuz olarak ona yazdım.

Aynı zamanda hakem bile olsam bunun rezervasyonun yapılması zorunda.

MTRG_OguzKhan said:

Maçı twitch'te Erozbey yayınlayacaktır !!  :party: :party:

Maç Sonucu:

Auxilia 11 - 8  MNU

ID SS:
76qn6r.jpg

SET 1:
Pl0Wlb.jpg

SET 2:
gOq0OQ.jpg

SET 3:
9mQ1mO.jpg

SET 4:
qGbkGV.jpg

SET 5:
dOPdOQ.jpg

Tebrikler, gerçekten güzel maçtı. Auxilia finalde !

Rakip takım ve kendi takımınız: BLD vs Vyincourd
Tarih ve Saat: 14.02.2018 - 22:30
Tercih ettiğiniz Sunucu: TR_WT5T_1
Resmi/Antrenman: Resmi

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom