World Of Tanks

Users who are viewing this thread

Yok,ben bu oyunu pek sevmedim.Aşırı saçma geldiği için bırakmaya hazırım.Arada bakıyorum.Ama doğrusu bu oyun yerine 7 sene önce Ataride oynadığım 2 boyutlu tank oyununu oynamak daha iyi gelirdi benim için...  :smile: :smile: :smile: :smile:

Püh be epey iyi gidiyordum her ne kadar tank patlatamasamda son 5'e kalmıştım ki patladım :grin: Ama takımımız kazandı :cool:
Alman tankını pek beğenmedim Sovyeti deniyorumn şimdi

alman tankıyla 20 savaşa falan girdim 1 tane adam öldüremedim :grin: birde aşırı geliştirmiştim :grin: sattım MS1 aldım hiç gelişmemişken ilk turumda 2 tank patlattım

Gençler ne dipdibe durun nede aranıza 200 metreden fazla mesafe koymayın(dostlarınızla)
oyun tamamen mevzilenmek ve taktiksel atış yapmak üzerine kurulu.Dikkatli oynayın.
Savage'ın dediği gibi konvoy yapmayın tek tek parçalarlar :grin:

her zaman takım lideri size spread out komutu vermiş gibi dolanın :grin:

aslında yapsalarda olur ama pusya düşmeyecek şekilde yapmaları gerek vede sorun olduğunda dağılmaları yani ben her oyunda değil ama bazı oyunda denk gelen iyi oynıyanlkarla öyle yapıyorum sorun olunca dağalıp tek tek avlıyoruz düşmanı sonra tekrar birleşip düşman üstüne gidiyoruz

Çok saçma bir oyun, rastgele bir odaya sokuyor seni. Var mı ya böyle birşey? :lol:

Ubsilon Xefor Cioss said:
BF: Heroes'da böyleydi, randomize giriyordun oyuna.
O oyun da hoşuma gitmiyor zaten. Çok gereksiz bir sistem benimsemişler.

Passion said:

Yoğğ...BF:Heroes bu oyundan kat kat iyidir.Bunun nedeni BF:Heroes'in sadece eğlence amaçlı bir oyun olması.Yoksa World of Tanks genelinde ilerleme,keşfetme,gelişme üçgeni içine giren oyunlardan biri.

hobeto13 said:
Passion said:

Yoğğ...BF:Heroes bu oyundan kat kat iyidir.Bunun nedeni BF:Heroes'in sadece eğlence amaçlı bir oyun olması.Yoksa World of Tanks genelinde ilerleme,keşfetme,gelişme üçgeni içine giren oyunlardan biri.
Ben BF:H kadar berbat bir FPS görmedim, o nasıl adam vurma lan öyle?

Back
Top Bottom