World Of Tanks

Users who are viewing this thread

Beyler, Herkes nazi oluyor. Başlangıçta "Leichtetraktor" aracından başka hepsini satıyorsunuz.

torrenti olsaydı daha kolaydı ayrıca hata güzelmiş bende verdirmeye çalışıcam :lol: isterse registerımı s*ksinler yeter ki onları göreyim :lol: evet beyler nazi olalım nazilerin tankları güçlü baltalarıda güçlü ruslarla eğlenirsiniz :grin:

Beyler kanal açtım oyuna girerken sağ tarafta Channels var, oraya "Taleworlds" yazıp aratın şifre: TW

sen onları göremiyorsan onlarda seni görenmiyorlardır :lol: oyundan çık pcye reset at düzelir olmadı modeme reset at oda olmadı oyunu yeniden kur :grin:

Şuan oyundaki en sağlam tank rus T-34'ü görenler genellikle light ları çağırıp artillery lere koordinat sağlıyor başka türlü patlamıyor çünkü.Keşke oyun bende hata vermese oyun içinden yardımcı olurdum beraber oynardık  :cry:

yükliceeeem sistem uymasa bile :grin: bfp4f yi düşükte kaldırıyordu inşallah bunuda kaldırır :grin:

EDİT: 5,5 saat sonra ordayım  :grin: 100 kb/s ile iniyor :grin:

Türkçe değil, olmasına gerek yok. 6. sınıfa giden çocuk bile anlayabilir.

iymore said:
Türkçe değil, olmasına gerek yok. 6. sınıfa giden çocuk bile anlayabilir.
Öyle diyorsan indirim bakalım benide alırsınız klana :grin: 800 le iniyor 48 dkya ordayım oyun nasıl bu arada güzelmi ?

Gelen e-postayı onaylanmıyor tıklıyorum hata sayfası çıkıyor ::sad:
edit tamam oldu :smile: 45 dk kaldı

Hımm merak ettim tanklı oyunları severim belki bir ara indirirm.Torrent var mıydı bir de?

Vardır belki yasa dışı yollardan indirebilirsin :razz:

Ya bu da torrent gibi. İstediğin zaman durduruyorsun zaten 1 saate iniyor.

Back
Top Bottom