Wolfteam oynayanlar

Users who are viewing this thread

rabbitstayla said:
'Diğer oyunlar' bölümüne açman lazımdı. Burda durursa ilgi az olur. Bende giriyorum arada sırada. Her ne kadar 'zaaaaaaa xDDDD Nasıl aqyduk sizin ama' gibi yazıları çok görsemde. Ha bu arada istersen kutulara girme  bug'ını anlatabilirim.

ben baya oynadım bu oyunu oyunda genelde ölüm oyunu insan vs insan oynarım elime elwrici yada nakitli silah verin gerisini karıştırmayın nick intik4mci yanlız 2 aydır girmiyorum oyuna nedeni ateş kılıç  :smile:

Ben bu oyunu türkiyeye geldiğinden beri oynadım fakat ocak ayında anlladımki oyun iyice tozuttu.Oyunda artık ayda 20 bin nakit çekmiyosanız oynamayın derim.Birsürü şey geldi.Eskiden ne güzel sade sade oynuyoduk.Nakit itemleri vardı gine ama şimdiki kadar farketmiyordu.Hele şu karakterler.Sırf onlar yüzünden bıraktım oyunu.Kurt savaşında pek oynamayı bilmeyen bir karaktere yaklaşık 6 kere vurdum ve ölmedi ama onun bana 2 vuruşuyla ben yerdeyim.Oyunları kötü yapanda budur bence.Oyuna para harcayan birinin harcamayanla arasında ciddi bir fark olması...

Söylediklerine tamamen katılıyorum.Bende oynamıştım bir ara.Fakat şu nakit işi oyundaki dengeyi fazlasıyla bozuyor.

Haklı gibi gözükebilirsin ama haksızsın. Bu konuya objektif bakmak lazım senin tarafından bakılınca haklı olabilirsin ama JoyGame'in açısından bakarsak haksızsın ve onlar haklı bu değişmez. Belki nakit işi abartılmış olunabilir ama adamlar oyunu çoluk çocuk eğlensin diye yapmıyor.

hiç sormayın arkadaşlar her şey para, onu bırakın geçen biri oyuna ayda 600 tl yatırdığını yazmış - yalan ya da doğru mu bilemem - yani bu işi sırf millete para harcatarak yapılacaksa olmaz ,, ha şunu da atlamıyorum tamam sunucu vs için masraflarda adamlar tabiki para kazanacak ama Allah ' tan silahlar nakitsiz de alınabiliyor vast da olsalar :smile: arada bir hediye silah da gönderiliyor

ben nakit çekmezdim önceden ama millet çekince ezilmiyim diye nakit çektim ama artık heryerin çocuklarla dolması berbat oldu adam geliyo küfür ediyor bir şey yapamdığın halde kralsın gelip seni atıyor dahada beteri artık her odada 2 kişide wall ve speed hack var :S bende 2 ay önce bıraktım oyunu gittim kuzene verdim nick Yarra7Riring

UngaBunga said:
ben nakit çekmezdim önceden ama millet çekince ezilmiyim diye nakit çektim ama artık heryerin çocuklarla dolması berbat oldu adam geliyo küfür ediyor bir şey yapamdığın halde kralsın gelip seni atıyor dahada beteri artık her odada 2 kişide wall ve speed hack var :S

oo hele hileleri hiç sorma win 7 de yakalnmıyor muş uyanıklar , ya arkadaş hilesiz duramıyoruz :smile: tabi aynen sen para harca adam hile ile yensin seni ne anladım ben bu işten

bide işin kötü tarafı adamlardan kaçamıyorsunda bir anda yanında bitiyor karakter 2 vuruşla gardiyanı yatırıyo birde beyler herkes ismini yazdırsında bir oda kuralım hilesiz,hurdasız ws atalım birde hala mı var speed hack kuzen hala var diyorda

Back
Top Bottom