[WKT] Warband Kış Turnuvası Fixtür Listesi

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Rakip Takım:ImmortalS vs Vellhoner
Maç Tarihi ve Saati: 18:25 01.01.2018
Kullanılacağınız Sunucu (WKT_Server-1,2,): WKT_1
Maçın Kayıda Alınmasını İstiyormusunuz?: Evet

Black Dead said:
Rakip Takım:ImmortalS vs Vellhoner
Maç Tarihi ve Saati: 18:25 01.01.2018
Kullanılacağınız Sunucu (WKT_Server-1,2,): WKT_1
Maçın Kayıda Alınmasını İstiyormusunuz?: Evet
Onaylandı her iki takımada başarılar dilerim.

ImmortalS 10 - 8 Vellhoner

g9N80O.jpg
a143Q4.jpg
nJvM0M.jpg

ImmortalS 10 - 5 MTRG

Mazp3M.jpg
GyqRrb.jpg
8NGZy1.jpg

Hello guys

Ayo7Rr.png

Turnuva için teşekkürler, her takım iyi oldu.Her maç için de ayrıca bir zorluk çıkarttığı için OguzKhan'a teşekkürler. :smile: Umarım WT5T'de de oyununuzu gösterirsiniz.İyi geceler.

Black Dead said:
ImmortalS 10 - 8 Vellhoner

g9N80O.jpg
a143Q4.jpg
nJvM0M.jpg

ImmortalS 10 - 5 MTRG

Mazp3M.jpg
GyqRrb.jpg
8NGZy1.jpg

Hello guys

Ayo7Rr.png

Turnuva için teşekkürler, her takım iyi oldu.Her maç için de ayrıca bir zorluk çıkarttığı için OguzKhan'a teşekkürler. :smile: Umarım WT5T'de de oyununuzu gösterirsiniz.İyi geceler.
Teşekkür ederim gayet iyi oynadınız Tebrik Ederim güzel bir turnuva yapmak istedik elimizden geldiği kadar maçlarda bazı sıkıntılar oldu bu Turnuva benim ilk düzenlediğim Turnuvaydı ona rağmen bile acemi olmamıza rağmen bile gayet iyi bir turnuva olduğunu düşünüyorum maçlar kayıda alındı yakında youtube kanalımızdan ulaşabilirsiniz.

ImmortalS 10-8 Vellhoner [Yarı Final Maçı]

ImmortalS 10-5 MTRG [Final Maçı]

Vellhoner 12-4 NOT [Üçüncü lük Maçı]

Maçlar Gayet rekabetli ve güzel geçti arkadaşlar şimdiden Takımları Tebrik ediyorum yarın forumda uzun bir acıklama ile konuyu düzenleyeceğim.Birinci İmmortalS,İkinci MTRG,Üçüncü ise Vellhoner Olarak Turnuvayı bitirmiş bulunuyoruz hepinize şimdiden çok teşekkür ediyorum yarın uzun bir acıklama yapıcağım ve Sayfayı düzenleyeceğim.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom