[WKT] Warband Kış Turnuvası -5on5- Şampiyon ImmortalS!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

QpONag.png

Merhabalar Arkadaşlar!
Birinci Warband Kış Turnuvası nın sonuna geldik.bu Turnuvada Oyuncu sıkıntısı yaşan Takımlar oldu.ve birden fazla sorun yaşadık hepimiz ama Kış Olmasına rağmen Turnuvanın sonunu getirdik birbirinden güzel Çarpışmalara tanık olduk.Hepinize verdiğiniz emekler ve çaba sarf ettiğiniz için Teşekkür ediyorum,ayrıyeten Tüm Takımlara ve Takım Kaptanlarına buradan Teşekkürlerimi Sunuyorum.Turnuvamızda Finale Kalan 3 Takımdan En İyi 2 Oyuncu seçilmiş ve onlara özel imza tasarlanmıştır.güle güle kullanın ayrıyetten aşşağıda İlk 3 e giren Takımlara özel İmzalar Tasarlanmıştır.Güle Güle Kullanın! Bir Sonraki Turnuvalarda Görüşmek Dileğiyle Sağlıcakla ve Sevgiyle Kalın!

[size=18pt]Özel Teşekkürler

Ecel e ve Slyfeer a bizzat Sunucu İhtiyacımızı karşıladığı için Teşekkür ederim.
Belendor a Turnuvanın Kurallarını düzenlediği için Teşekkür ederim.
KubilayHan a Logo ve Sayfa Tasarımında yardımcı olduğu için Teşekkür ederim.
Foyyek ve Yayın Ekibine Teşekkür ederim.beni kırmayıp olabildiğince maçları kayıda aldı emeğin büyük Foyyek kardeşim Teşekkürler!
Invincible a kısa sürede olsa bizi idare etti.ve bazı maçları kayıda aldı Teşekkürler!
Astaldo ya kısa sürede olsa bizi idare etti.ve bazı maçları kayıda aldı Teşekkürler!
WKT Hakemlerine Tüm Hakemlere Maçlarda sıkılmadan sorunlarla ve tartışmalarla ilgilendikleri için Teşekkür ediyorum!

[/size]

Sıralama

Turnuvanın birincisi olarak ImmortalS! Takımını Tebrik ederim rakipleri güçlü klanlar olmasına rağmen gayet güzel maçlar çevirdiler.ve Turnuvayı Birinci olarak bitirmeyi başardılar.

PGn0IM.png

Turnuvanın İkincisi olarak MTRG! Takımını Tebrik ederim.ilk maçlarında yenilmiş olmalarına rağmen sonradan eleme maçlarında kendilerini kanıtlayıp Turnuvayı ikinci olarak bitirmeyi başardılar.

3khoaC.png

Turnuvanın Ücüncüsü ise Vellhoner! Takımını Tebrik ederim.Ücüncü olmayı hakeden bir takım oldu Vellhoner gayet güzel oynadılar Yarı Final Maçında kendilerini gösteremeseler bile Üçüncülük Maçında kendilerini kanıtladılar ve Turnuvayı Ücüncü Olarak bitirmeyi Başardılar.

UHPCmc.png

İlk Üç e Giren Klanların En İyi 2 Oyuncuları

nJvypB.png
o6LyaQ.png
lbo4DB.png
yzyjD9.png
DyLGAZ.png
ZOrn6g.png

Evet Arkadaşlar Turnuvamızın Sayfasını Açmış bulunuyorum.bu konularda biraz geri planda kaldığım için eksiklerimde sizlerden yardımcı olmanızı bekliyorum sayfada herhangi bir hata veya eklemediğim bir konu varsa lütfen sayfaya yorum yapın hatalarımızı göz önüne getirelim bu arada Turnuvada yardımcı olacak hakemlere ihtiyacımız var Katılacak takımlarda başvurularını yapabilirler.şimdiden herkese başarılar dilerim

Hayırlı olsun! Umarım bütün M&B Camiası eğlenir ve güzel vakit geçirir. Bu güzel turnuvayı düzenleyen OguzKhan'a ayrıca teşekkür etmek gerek. Herkese başarılar...

"Kergit Krallığı" var? Ayrıca kaç takım hedefliyorsun, 16 mı 12 mi? eleme sistemi ile mi olacak yoksa gruplardan mı başlayacak? Lig ne zaman başlayacak? Takım kadroları sınırsız olabilir mi? Kolay gelsin.

Black Dead said:
"Kergit Krallığı" var? Ayrıca kaç takım hedefliyorsun, 16 mı 12 mi? eleme sistemi ile mi olacak yoksa gruplardan mı başlayacak? Lig ne zaman başlayacak? Takım kadroları sınırsız olabilir mi? Kolay gelsin.
Herşeyi Belirttiğimiz gibi Kergit Krallığını dahil etmeyi planlıyoruz Kergit Hanlığına Piyade class ı bildiğimiz üzere son sürümlerde geldi ve Kergitin de artık diğer takımlarla eşit olduğuna inanıyoruz.şuan 12 takım hedefliyorum eğer daha fazlada cıkarsa ne mutlu bizlere eleme sistemi tabikide olucak Turnuva sonuçta Ligin başlama sürecini belirttim 15 tatile 1 haftaya yakın bir süreçte başlamayı planlıyoruz Takım Kadroları sınırsız lakin Yabancı oyuncusu sayısı maksimum 2 yani oynatabileceğiniz sayı ama siz değerli warband oyuncularına tavsiyem turnuva zaten 5 kişilik takımlarla oluşucak eğer 15 kişilik bir takımınız varsa 2 gruba bölerek 2 grubuda Turnuvamıza dahil edebilirsiniz böylece kimse maçta oynamama gibi bir sorun yaşamaz.

Klan Sancağı:
dPRJgn.png

Klan İsmi:Master Of The Royal Guard
Klan Tagı:MTRG
Klan Üyeleri (İD leri ile birlikte):
OguzKhan 2880154
Barbaros 3125465
Foyyek 3320297
Siyah 2789886
HardSooner 3013890
EnesCinar 2979535
Axphia 2823931
Apdo 2209063
EfePasha 3265469
YollugTigin 3126752
Klan Yöneticileri: Steam: OguzKhan

evet açılışı ben yaptım sizlerden de destek bekliyorum arkadaşlar illa ki bir klan olmanızı gerektiren bir durum söz konusu değil kendi takımınızı kurup katılabilirsiniz herkesi bekliyoruz.

Kergit Hanlığı, rekabet edilebilecek bir ırk değil bana kalırsa; turnuva maçlarında kullanılırsa bile, atlı okçuların at alması yasak olmalı.Bu şekilde de diğer factionlar ile bir farkı kalmıyor.Yani bana kalırsa gereksiz.Tabi nasıl uygun görüyorsan öyle olur, turnuva yöneticisi sensin.Umarım 12 takım çıkar.

Black Dead said:
Kergit Hanlığı, rekabet edilebilecek bir ırk değil bana kalırsa; turnuva maçlarında kullanılırsa bile, atlı okçuların at alması yasak olmalı.Bu şekilde de diğer factionlar ile bir farkı kalmıyor.Yani bana kalırsa gereksiz.Tabi nasıl uygun görüyorsan öyle olur, turnuva yöneticisi sensin.Umarım 12 takım çıkar.
zaten turnuva kapalı maplarda oynanılacak o yüzden kergitin bir problem sergileyeceğini düşünmüyorum acıkcası

Axrinn said:
Klan Sancağı:
vJAkqA.jpg

Klan İsmi: GodsHerd
Klan Tagı: GodsHerd
Axrinn 76561198153871664

CaxomBarr 76561198252377990

Akbey 76561198314125504

Luger 76561198251451626

Pomescik 76561198167043672

Camokay 76561198088718655

ATSIZ✠MUSTAFA 76561198333196794

Lekas1707 76561198284240304

Anzaka 76561198322312143
[size=11pt]Klan Yöneticileri: Axrinn, CaxomBarr

Eklendi,Hoşgeldiniz.

Klan Sancağı:
kbYPYy.png

Klan İsmi: North of Justice
Klan Tagı: NJ
BlackDead 2027799
Dagonith 1079092
Puchacz 1270605
KurSad  1690597
Ragnar_Lodbrok  2281720
Xecutioner  1527755
ParalyzeR 1676648
Schaefer  3302286
Klan Yöneticileri: BlackDead

Black Dead said:
Klan Sancağı:
kbYPYy.png

Klan İsmi: North of Justice
Klan Tagı: NJ
BlackDead 2027799
Dagonith 1079092
Puchacz 1270605
KurSad  1690597
Ragnar_Lodbrok  2281720
Xecutioner  1527755
ParalyzeR 1676648
Schaefer  3302286
Klan Yöneticileri: BlackDead
Eklendi Hoşgeldiniz.

Albert112 said:
Maçlar haftasonu veya haftaiçi uygun saatlerde olabilecekse bir takım ayarlamaya çalışırım. Güzel zamanlama umarım katılım olur.
Maç saatlerini, maç yapacağın liderlerle konuşuyorsun.

Black Dead said:
Albert112 said:
Maçlar haftasonu veya haftaiçi uygun saatlerde olabilecekse bir takım ayarlamaya çalışırım. Güzel zamanlama umarım katılım olur.
Maç saatlerini, maç yapacağın liderlerle konuşuyorsun.
maç saati ve günü nü yapıcağınız rakiplerinizle beraber belirliyorsunuz.size yönetim ekibi olarak mesela 1 hafta süre veriyoruz 1 maç için o sürecte yapıyorsunuz.

Axrinn said:
Klan Sancağı:
vJAkqA.jpg

Axrinn 3426444

CaxomBarr

Akbey

Luger

Pomescik

Camokay

Atsız Mustafa

Lekas1707

Anzaka

Atsız Mustafa Galya Klanının üyesi değil miydi?

EnverPasa said:
Axrinn said:
Klan Sancağı:
vJAkqA.jpg

Axrinn 3426444

CaxomBarr

Akbey

Luger

Pomescik

Camokay

Atsız Mustafa

Lekas1707

Anzaka

Atsız Mustafa Galya Klanının üyesi değil miydi?

Galya bir pw oluşumu değil miydi?

Klan Sancağı:
8dpJkr.png
Klan İsmi: Knights of Vyincourd (EU)
Klan Tagı: Vyincourd
Nessa - 1376759
Apollo - 1705012
Ascarion - 385811
Dorin - 76144
BOLGUR - 1033444
Eklenecek..