Users who are viewing this thread

Cioss Julius U.X. said:
Tatar onu sormuş zaten. :grin:

Önceki mesajı atlamışım bro.

Tatari_okan said:
Mordhau değil de Conan Exiles oynayan var mı? Ben bizzat oynamadım, bilgisayarımı değiştirmeden çalışmayacağı için; ama eğlenceli oyuna benziyor.

Evet çok oynadık, gayet eğlenceli bir oyun. Baya baya eğlenceli ve güzel.

Klanın aktif projeleri falan var mı? Diğer üyeler ne düşünür bilmiyorum; ama klanın ortak bir youtube kanalı olup videolar paylaşılabilir. İçerik oyun oynama seansları dışında şeyler de olabilir, ne bileyim klanın yaptığı bir dizi, animasyon falan ya da mod gerekirse... Kimse eskisi kadar Warband oynamıyor, klanı diriltmek için eğlenceli içerikler oluşturup paylaşmak ilginç olabilir. En basitinden farklı oyunların değerlendirmesinin yapıldığı bir kanal bile olabilir. Lojistik olarak sıkıntılı olabilir, herkes farklı şehirde sonuçta; ama farklı üyeler ortak oynayabilir çoklu oyunları mesela. Ya da herkes ilgisini çeken bir tekil oyunu oynayabilir ve belki yanına iki üç üye de yorum yapmak için katılabilir.
Dediğim gibi klanı dirilmek ve eğlenceli içerik oluşturmak güzel olabilir. Sizlerin fikirleriniz nedir?
Edit: Böyle bir youtube kanalı fikrini gerçekleştirmeye girişirsek, üyelerin görünümleri anime tarzı avatar biçiminde çizilebilir yanda oynayan kişiyi göstermek yerine. O sırada yorum yapan kişinin avatarının etrafı parıldar falan.

Tatari_okan said:
Klanın aktif projeleri falan var mı? Diğer üyeler ne düşünür bilmiyorum; ama klanın ortak bir youtube kanalı olup videolar paylaşılabilir. İçerik oyun oynama seansları dışında şeyler de olabilir, ne bileyim klanın yaptığı bir dizi, animasyon falan ya da mod gerekirse... Kimse eskisi kadar Warband oynamıyor, klanı diriltmek için eğlenceli içerikler oluşturup paylaşmak ilginç olabilir. En basitinden farklı oyunların değerlendirmesinin yapıldığı bir kanal bile olabilir. Lojistik olarak sıkıntılı olabilir, herkes farklı şehirde sonuçta; ama farklı üyeler ortak oynayabilir çoklu oyunları mesela. Ya da herkes ilgisini çeken bir tekil oyunu oynayabilir ve belki yanına iki üç üye de yorum yapmak için katılabilir.
Dediğim gibi klanı dirilmek ve eğlenceli içerik oluşturmak güzel olabilir. Sizlerin fikirleriniz nedir?
Edit: Böyle bir youtube kanalı fikrini gerçekleştirmeye girişirsek, üyelerin görünümleri anime tarzı avatar biçiminde çizilebilir yanda oynayan kişiyi göstermek yerine. O sırada yorum yapan kişinin avatarının etrafı parıldar falan.

Aramıza uğrarsan zaten aktif olarak hepberaber güzel bir oyun oldu mu oynuyoruz, forumda çok fazla yazmıyoruz da bannerlord çıkınca canlanacaktır forum konumuz, konuşmaktan sıkıldı herkes. En son mordhau ve conan oynadık, discordda aktif olarak üyeler oynuyor zaten bişeyler, kanal vs gibi projeler çok çok sonranın işleri; önce bir hepberaber toplandığımız alanlara aktif olarak girelim. :smile: youtube kanalı açmaktan daha kolay birşey yok, birkaç edite bakar.

Youtube konusunu detaylandırmak istersen istediğin zaman detaylarla beraber yaz Okan, hepberaber değerlendirelim, neden olmasın? Tabi ki güzel olur.

Lvgjkj.png

Ben sosyal medyada facebook döneminde kaldım. Bilmem öyle instagram, snapchat, discord falan. Youtube'a mı el atsam diye düşünüyorum ama... Çizim falan yapıp paylaşırım belki, hayatımdaki boşluğu giderir belki. Güzel bir kanal ismi önerisi olan varsa alayım.

Back
Top Bottom