Users who are viewing this thread

eşek&sopa koyalım ismi :lol:

<knight> said:
kus gribi said:
şimşekler yapın çiçekler böcüklerle maç yaparsınız, bence biraz "açılım" yapın isim konusunda :roll: :lol:

Derken?

özel bir şey olsun demek istedim :roll: özelden kastın ne dersen, ben de emin değilim :shock: çünkü adım emin değil :lol: :mrgreen:

kus gribi said:
eşek&sopa koyalım ismi :lol:

<knight> said:
kus gribi said:
şimşekler yapın çiçekler böcüklerle maç yaparsınız, bence biraz "açılım" yapın isim konusunda :roll: :lol:

Derken?

özel bir şey olsun demek istedim :roll: özelden kastın ne dersen, ben de emin değilim :shock: çünkü adım emin değil :lol: :mrgreen:

Evet,aynen senin gibi,özel olmasını düşünüyorum.Bunun için aklımda bikaç şeyde var,bakalım :smile: İllahi türkçe olmasıda gerekmiyor bence...

Ben de varım :grin:

Not : Klan adında " Türk " geçerse iyi olur :smile:

Mesela Türkiye olsun klan adı , herkes nickinin başına da
koyar.

<knight> said:
Antifiriz said:
Assassins of Tulga. AoT.

Aslında hoşuma gitti  :smile:

dimi? orjinal biraz, öyle Turkish power, Islamic Power bla bla gibi değil.
ayrıca Snow, Kingdom of heaven başka bir yerden duylma ya, bence kafamızdan uydurulması daha güzel olur.
Tabii, o tulga değişebilir, çoğunluk kergit diye öyle dedim :grin:

Order of Adorable Turkish Heroes (oath) :shock: a ile başlayan başka bir sıfat da olur sevimli pek uygun kaçmadı :mrgreen:

Bence tulga olayı saçma en basitinden ben khergitlerden nefret ediyorum, bütün şehirlerin baş harflerinden birşeyler yapilabilir ama tulga no no no.

Beni de alın bari :grin:  :lol: isim düşünmeye başladım :grin:

şimdi farkettimde kurduğum cümle nerdeyse ghostunkiyle aynı :grin:

Abi one ya.Türkçe isim mi bulamadınız.Türk olduğunuzu belli edin.

'Gelibolu' olsun bence.(Çıkıp 'Gallipoli' de olabilir demeyin)

Kutulu satışı yapılırsa veya parayı basıp alabileceğimiz bir oyun olduğunda bende katılacağım.Benide ekleyebilirsiniz :smile:

ben hâla arkasındayım klanımın. bozkır kaplanları bide Kalradya Fatihleri vs. gibi şeylerde olabilir. Bunlarıda siz söyleyin benim hakkım doldu :grin:

Back
Top Bottom