Users who are viewing this thread

Arkadaşlar bannerlord'a düzenli antreman ve etkinliklere tekrar başladığımız için maksimum 4 kişiye kadar klana yeni üye alacağım. Başvurular için internet sitemizi ziyaret edip, iletişim kısmından başvuru formumuza ulaşarak başvurunuzu yapabilirsiniz.
Hayırlı olsun abi başarılar. (Kaptan modu girerseniz konuk oyuncu olarak geleyim mi :grin:)

Hile konumu gördünüz mü olum abiniz ünlü oldu
Abi hilenin belli olmadığını söyledin diye bende aynısından aldım şimdi ne yapacağım? Bizi de düşünmen gerekirdi yakalanmadan önce...

Neyse kakasını çıkarmayalım arkadaşlar bu mevzunun, güldük eğlendik yeter. Pazar akşamı turnuva maçımız var... En büyük biziz... Herkesi yeneceğiz samanyolu galaksisi şampiyonu olacağız

Sizlerle çok güzel bir 6 ay geçirdim ama üniversite sınavından ötürü belli bir süre dikkatimi bu tarafa yoğunlaştırmam gerekiyor.
Bu süreçte başarıdan başarıya, zaferden zafere koşmanızı ve Bannerlord'un en büyüğü olmanızı merakla izleyeceğim. :smile:
İnşallah yaklaşık 10 ay sonra tekrardan klan maçlarında tekrar beraber kılıç sallama dileğiyle...

Sizlerle çok güzel bir 6 ay geçirdim ama üniversite sınavından ötürü belli bir süre dikkatimi bu tarafa yoğunlaştırmam gerekiyor.
Bu süreçte başarıdan başarıya, zaferden zafere koşmanızı ve Bannerlord'un en büyüğü olmanızı merakla izleyeceğim. :smile:
İnşallah yaklaşık 10 ay sonra tekrardan klan maçlarında tekrar beraber kılıç sallama dileğiyle...
F

Başarılar Cey! Umarım hedefine ulaşırsın

Başarılar ceyo aslansın yaparsın

Back
Top Bottom