Users who are viewing this thread

Senin resmini koyup altına da gençliğe hitabe yazacağız

1884a05a6a1.png

Şu an websitesi geliştirmekle, mod yapmakla ve aramıza yeni katılan arkadaşları oyuna ve ortama ısıtmak ile meşguluz. Steamden söylediğim gibi, fakat en yakın zamanda yapacağız merak etmeyin. :smile: Resmi maç yapabilecek bir zaman aralığımız ve antreman fırsatımız çok fazla yok bu aralar.

Ayrıca önümüzde MTRG ile antreman, HB ile antreman ve Sgaming ile maç programımız da var. Tüm bunların ardına kendi aramızda yapmamız gereken antremanlar ve klan içi düzenlediğimiz 4 takımlık bir lig programımız var. Zaman ayırmak zor da olsa ilk fırsatta yapacağız, yanlış anlaşılmasın.
Tabii ki "meşguliyetinizi" anlıyoruz : ) Fakat yenebildiğiniz klanlar yerine bizim gibi zorlanacağınız bir klanla atarsanız hem kendi gelişiminiz için faydalı olur hem de monoton 3-0 yendiğiniz maçların sıkıcılığından üyelerinizi kurtarmış olursunuz. O yüzden başka dost bir klan olarak nacizane tavsiyemiz adamlarınızı zorlanacakları bir rakibe karşı oynatırsanız uzun vadede onlara iyilik yapmış olursunuz. Böylelikle genel olarak antrenmana da ihtiyacınız kalmamış olur. Bizle maç yapma önceliğini diğer klanlara göre daha öncelikli tutmanızı öneririz, resmi veya antrenman her türlü maça açığız. Amaç eğlenmek ve kendimizi geliştirmek sonuçta değil mi? : )

Edit: DM ile 20 maç atıp 15 kere kazanan sizlerle maç atmak için heyecanla ve sabırsızlıkla beklediğimiz için bu kadar ısrarcıyız. : )

Şu an websitesi geliştirmekle, mod yapmakla ve aramıza yeni katılan arkadaşları oyuna ve ortama ısıtmak ile meşguluz. Steamden söylediğim gibi, fakat en yakın zamanda yapacağız merak etmeyin. :smile: Resmi maç yapabilecek bir zaman aralığımız ve antreman fırsatımız çok fazla yok bu aralar.

Ayrıca önümüzde MTRG ile antreman, HB ile antreman ve Sgaming ile maç programımız da var. Tüm bunların ardına kendi aramızda yapmamız gereken antremanlar ve klan içi düzenlediğimiz 4 takımlık bir lig programımız var. Zaman ayırmak zor da olsa ilk fırsatta yapacağız, yanlış anlaşılmasın.
Bir yanlışlık olmasın yakın bir tarihte bizimle programınız yok diye biliyorum ??

@oğuzkhan Freyja'nın klanıydı bahsettiğim, hızlıca yazıp geçtim kusura bakmayın karışıklık için.

Tabii ki "meşguliyetinizi" anlıyoruz : ) Fakat yenebildiğiniz klanlar yerine bizim gibi zorlanacağınız bir klanla atarsanız hem kendi gelişiminiz için faydalı olur hem de monoton 3-0 yendiğiniz maçların sıkıcılığından üyelerinizi kurtarmış olursunuz. O yüzden başka dost bir klan olarak nacizane tavsiyemiz adamlarınızı zorlanacakları bir rakibe karşı oynatırsanız uzun vadede onlara iyilik yapmış olursunuz. Böylelikle genel olarak antrenmana da ihtiyacınız kalmamış olur. Bizle maç yapma önceliğini diğer klanlara göre daha öncelikli tutmanızı öneririz, resmi veya antrenman her türlü maça açığız. Amaç eğlenmek ve kendimizi geliştirmek sonuçta değil mi? : )

Edit: DM ile 20 maç atıp 15 kere kazanan sizlerle maç atmak için heyecanla ve sabırsızlıkla beklediğimiz için bu kadar ısrarcıyız. : )

Edit: Az önceki mesajım kötü niyetli olarak algılanabileceği için editlemek zorunda kaldım.

Herneyse, böyle agresif bir tutum sergilemene gerek yok sakin ol şampiyon. Yazdıklarından niyetinin ve varmak istediğin anafikrin ne olduğu belli fakat ben bunu beni ve iyi niyetimi tanımıyor olmana veriyorum. Koso ile konuştuk, kendisiyle detayları konuşabilirsin. Boş beleş adam olmadığımız için karantina sürecinde de hayatta kalabilmek adına işlerimiz var ne yazık ki, bunu anlamıyor olmanı hayatın adaletine bırakıyorum. Klan liderleri ile görüşürüm gerekirse maç için, üyelerden maç teklifi almıyoruz. Wicked Tavern Fanatics hakkında da birtek üyelerimizden öneri ve fikir alıyoruz, bu yüzden söylediklerin bir anlam ifade etmiyor ne yazık ki.

Last edited:
Serkan/Trapper ve Mimolett, artık bir tavern fanatic'tir, aramıza hoşgeldiniz dostlarım.

Ayrıca, bugün yaptığımız GrandTurk maçında da galibiyete ulaşabildik. Elinize sağlık.

unknown.png

unknown.png

unknown.png

edit: Arkadaşlar yaptığımız "bütün" klan maçlarını antreman maçı veya rastgele aratılan public oyunlardan olmadığı sürece forumda paylaşıyoruz, bizim maçımızı paylaşmadınız diyen varsa lütfen burdan bize iletsin. Her maçımızı paylaşmaya devam edeceğiz, kazansak da kaybetsek de. Son derece şeffafız bu konuda, içiniz rahat olsun.
Maç için teşekkür ederim başarılar

başarılar, websitesinde günün sözü köşesi olmasını ve orada her gün bir kamyoncu yazısı görmeyi diliyorum şimdiden teşekkürler.
Bugünün sözü:Işıkları kaldırıp attım bir kenara anlıyor musun? Gökyüzünde güneş olsa da sensiz karanlıktayım.Karanlıkta koşan elbet bir gün düşecek ama ben yaşadıkça oyun devam edecek.

@Firates Website konusunda desteğe ihtiyacınız olursa, Web Programlama olsun bir çok konuda yardımcı olabilirim.

Saoğlun biz klan içinde fazlasıyla halledebiliyoruz :smile:

başarılar, websitesinde günün sözü köşesi olmasını ve orada her gün bir kamyoncu yazısı görmeyi diliyorum şimdiden teşekkürler.

Şey mi mesela, çakallar meydanı boş bulunca kendini aslan zannedermiş.........

Back
Top Bottom