Users who are viewing this thread

Tatari_okan said:
Ben sosyal medyada facebook döneminde kaldım. Bilmem öyle instagram, snapchat, discord falan. Youtube'a mı el atsam diye düşünüyorum ama... Çizim falan yapıp paylaşırım belki, hayatımdaki boşluğu giderir belki. Güzel bir kanal ismi önerisi olan varsa alayım.

Abi discordu yüklüyorsun, kulaklığı takıyorsun konuşuyorsun. Teamspeak gibi tıpkı :smile:

TeamSpeak kullanan olması şaşırtıcı aslında. Discord'un kullanım kolaylığını bir kez görünce insanın indiresi bile gelmiyor. TS-Ventrilo dönemi başladığında önceki anlık chat bozması ses ortamlarına da karşı çıkan oluyordu. TeamSpeak neymiş gavur icatları diyenler vardı. :razz:

Tabi neyle rahat ediyorsanız onunla devam edebilirsiniz bence. Ama Discord artık internet kullanan, oyun oynayan insanlar için zorunlu hale geldi. Hatta öyle ki bir çok youtube kanalı ya da vb. kuruluşlar Discord sunucusu kullanıyorlar çeşitli işlerine yaradığı için.

Bu pazar 28.07.19 Saat 20:00 de Zombieee ve Hornburg Eventi vardır , Bütün WTF Davetlidir. Discorda katılmadıysanız klandan olan birinden PM atarak davetiye isteyebilirsiniz. 1.153  versiyonunu oynayacağız buyüzden daha önceden gelip dosyaları indirmeyi unutmayın.

Sacma sapan seyler arasinda suruklendim yillardir onu yapcam bunu yapcam diye. Simdi universitde ar gor kadrosu bekliyorum ilan edilsin de basvurayim diye, canim sıkılıyor.

a4 said:
Sacma sapan seyler arasinda suruklendim yillardir onu yapcam bunu yapcam diye. Simdi universitde ar gor kadrosu bekliyorum ilan edilsin de basvurayim diye, canim sıkılıyor.
İstemsizce acaba Bannerlord duyurulduğunda kaç yaşındaydın diye düşündüm. Ben cenindim de.

CheekyBoooom!! said:
a4 said:
İstemsizce acaba Bannerlord duyurulduğunda kaç yaşındaydın diye düşündüm. Ben cenindim de.

Sümerler yeni kurulmuştu işte o zamanlar

Bannerlord, neredeyse warband'in cikisiyla duyurulan ama sadece yillardir hakkinda blog paylasilan oyun degil miydi ya pek hatirlamiyorum.

O degil de okan evci aklima dustu birden. Ucuz oyun almayi ogrettiydi, cennetlik adam.

a4 said:
Bannerlord, neredeyse warband'in cikisiyla duyurulan ama sadece yillardir hakkinda blog paylasilan oyun degil miydi ya pek hatirlamiyorum.

O degil de okan evci aklima dustu birden. Ucuz oyun almayi ogrettiydi, cennetlik adam.

Şimdi beachlerde DJ'lik yapıyor, senelerdir kayıp namussuz.

Firates said:
CheekyBoooom!! said:
a4 said:

Sümerler yeni kurulmuştu işte o zamanlar
Gülmemem lazım ban yerim :grin:

Back
Top Bottom