• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Wicked Tavern Fanatics - www.wtfclan.net - Yeni takım için başvurular açıldı

Users who are viewing this thread

Firates

Steppe Dragon
Archduke
M&BWBWF&SNWVC
ÖNEMLİ:

Cumartesi günü bizim klan discord'unda, profesyonel oyun geliştirici arkadaşlarımızdan @Nemerius Maya ve Substance ile oyuna hazır model nasıl ekleneceğinin kaydını alacak ve soru cevap yapacağız. Modelleme giriş dersine katılmak isteyenler belirtsin lütfen! Ulaşacağımız sayıya göre dersler ilerleyebilir. Asıl amacımız Bannerlord modları için bilgisiz arkadaşları bilgilendirmek. 07.03.20 tarihi saat 22.00'da bişeyler öğrenmek isteyenleri bekliyoruz.

Discord adresi: https://discord.gg/SU6JnC
 
Bannerlord beta'sı kodu daha yeni elime ulaştı. Oyun bayağı iyi, kendim oynayınca da. Ancak menzilli silahların iz bırakması olayına alışamadım. Warband'da rahatça baltaları kafalara gömerken Bannerlord'da bir kez mızrağı rakibin kafasına denk getirebildim. Canım sıkıldıkça video da atıyorum youtube'a, bakmak isterseniz: Tatariokan (youtube kanalı linki).
Kanala şu ana kadar hep oyunlarla ilgili içerik attım; ama ileride çizim gibi şeyler de atma olasılığım var. İlgini çekerse bakabilirsiniz. Abone olun, beğenin falan demeyeceğim; ama onlar da olsa güzel olurdu.:razz:
 

Firates

Steppe Dragon
Archduke
M&BWBWF&SNWVC
RaEo3u.jpg
BswvMX.jpg


G94sBO.png


ZwOUO2.jpg
L5lTgh.jpg


G94sBO.png

gUymyk.png

G94sBO.png

Klan olarak discord üzerinden fikir birliğine vararak, Nemerius'un piksel piksel uğraşarak çizdiği gaming ve farklı alanlarda kullanacağımız alternatif klan logomuz budur arkadaşlar. Emre'nin (Nemeruis) başta olmak üzere emeği geçen herkesin ellerine sağlık.
 
Top Bottom