Users who are viewing this thread

Ne demek takılır mıydın? Yabancı mıyım lan ben hep buradaydım. :sad:

WTF Halk Cumhuriyeti dünyanın en iyi klanıdır. Fırat Zedong reisin kutlu yolu ışıldasın!

Biz tavernacılığı Sivas'ın dağlarına, Konya'nın ovalarına, Bartın'ın ormanlarına yazdık. (literally)

Acaba şantiyede sağa sola sprey boyayla yazdığım WTF'ler oralarda duruyor mu? Fotoğrafları bu konunun içinde kayboldu zaten. WTF yazarak dünyaya bir iz bıraktığım yerlerden hatırladığım birinin koordinatları şöyle: 40.059802, 37.510668

Yollarını yaptık yollarını! :razz: Klanın şantiye çalışmış tek üyesi ben miyim? Hadi şantiyede çalışmadınız hiç mi mazot tankeri vermediler altınıza, 15kmlik bi yolda çeşitli iş makinelerine ve araçlara yakıt verin diye? Püü.

Arşive baktım da random şunu atayım:
02112011450.jpg
Tam olarak şurası: 40.015392, 37.412402

Yalnız babacım, askerlik gibi bir şeydi bu bir daha asla ölürüm de şantiyede çalışmam.

Yollarını yaptık yollarını! :razz: Klanın şantiye çalışmış tek üyesi ben miyim? Hadi şantiyede çalışmadınız hiç mi mazot tankeri vermediler altınıza, 15kmlik bi yolda çeşitli iş makinelerine ve araçlara yakıt verin diye? Püü.

02112011450.jpg

Yalnız babacım, askerlik gibi bir şeydi bu bir daha asla ölürüm de şantiyede çalışmam.
abı ne dıyon

02112011450.jpg

Sivas güzel yer de, memlekete gidecez Sivas üzerinden geçiyoruz.bir Sivastan çıkamadık çok kanser ediyor.

Konya'da yaşayan birisi olarak Sivas, Konya'nın dağlık versiyonu çok da bir nanesi yok. Konya merkezden Ankara-Konya il sınırına araçla gitmek de 2-3 saat mi ne sürüyordu. :sad: Asıl buradan çıkamıyorsun kanser tümöre dönüp seni elegeçirir.

Konya'da yaşayan birisi olarak Sivas, Konya'nın dağlık versiyonu çok da bir nanesi yok. Konya merkezden Ankara-Konya il sınırına araçla gitmek de 2-3 saat mi ne sürüyordu. :sad: Asıl buradan çıkamıyorsun kanser tümöre dönüp seni elegeçirir.

Tren iyi gibi ya, 2 saat 15 dkda ankara'dasın. Bazen konyada işlerim oluyor, kendimi sonsuzluğa trenle bırakıyorum.

Back
Top Bottom