WFAS mp'da Türk Klanı kaldımı?

Users who are viewing this thread

Benim gibi şu wfasın en ateşli en hareketli zamanlarında olanlar şimdi nerede? Özledim be o zamanları keşke wfas yeniden Türk oyuncularla dolsa şimdi eski tat kalmadı herkes bannerlord diyor. Bannerlord olsa ne olacak eskisi gibi at üstünde karabinayla attığımız hs'ların tadını verebiecek mi?

yunushan19071 said:
Bannerlord olsa ne olacak eskisi gibi at üstünde karabinayla attığımız hs'ların tadını verebiecek mi?
Hiç WFas oynamadım ama kesinlikle verir

olm wfas oynayan yok, ben girdim geçenlerde çoğu kişi musket talimi yapmaya giriyor galiba çünkü bloklamayı falan bilmiyorlar, herkes 2-3 tane musket alıyor kılıç veya balta alan yok doğru düzgün.

Klan falan boş işler bence ben tek başıma takılıyom mpde takım olunca karışıklık olur  :fruity:
Arada türk denk geliyo sohbet ediyoz  :mrgreen:

yunushan19071 said:
Benim gibi şu wfasın en ateşli en hareketli zamanlarında olanlar şimdi nerede? Özledim be o zamanları keşke wfas yeniden Türk oyuncularla dolsa şimdi eski tat kalmadı herkes bannerlord diyor. Bannerlord olsa ne olacak eskisi gibi at üstünde karabinayla attığımız hs'ların tadını verebiecek mi?

Sen ne ara oynamayı öğrendin de hs atmaya başladın? Liseye geçtin mi bu arada? Derslerine iyi çalış bak kızarım yoksa.

Najpiękniejszy said:
yunushan19071 said:

Sen ne ara oynamayı öğrendin de hs atmaya başladın? Liseye geçtin mi bu arada? Derslerine iyi çalış bak kızarım yoksa.
Yunushan eski oyunculardan :smile:

Yıllar yıllar oldu o zamanlar cohdaydım sonra yöneticilerinden oldum sonrada yönetici olmuştum. WFAS'da yaşadıklarımı hiçbir oyunda yaşamadım o arkadaş ortamı sohbetler bağrışmalar. Haritalarda a taktiği b taktiği yapmalar antreman günleri bildiğin yaşadık oyunu. Coh eski ve başarılı bir topluluktu.

CoH_Kaan_Tr şuanda ise steamde http://steamcommunity.com/profiles/76561198026390366/

Bannerlord ile yeni bir sayfa açılacak umarım :smile:

Yıldırım said:
Najpiękniejszy said:
yunushan19071 said:

Allah Allah kaç senelik oyuncuymuş? Ayriyetten sen kaç yaşındasın da eskileri biliyorsun?

Najpiękniejszy said:
Yıldırım said:
Najpiękniejszy said:
yunushan19071 said:

Allah Allah kaç senelik oyuncuymuş? Ayriyetten sen kaç yaşındasın da eskileri biliyorsun?
Hocam sen ne yapıcaksın adamın yaşını yaw

Najpiękniejszy said:
Bilmediği konuya karışıyor arkadaş ondan sordum.
Öncelikle belirtmeliyim ki 16 yaşındayım ve oyuna 11 yasında başladım. Yunushanda eski oyunculardandır. Sen yunushan diye birisiyle hiç tanışıklığın olmadıysa bu onun eski oyuncu olmadigini ima etmez. Ayrıca burada bizden yaşça büyük olman sana avantaj saglamaz . Öyle git teoguna çalış falan.. Sen adamın babası mısın yoksa hiç tanımadığı forumda birisi misin?

Öncelikle Wfas'a sahip değilsin? Ben Fire and Sword'da tanıdığım Yunushan'ı bilirim. Wfasa sahip olmayan birisi gelip bana o adamı savunamaz? Önce bir Fire and Sword al. Sonra gel burda bana oyundaki yunushan19071 miydi neydi onu savun tamam mı Alicim. Bende 2012 de başladım oyuna. Ben Warband değil Wfas'a başladım. Ve izlenimlerim de bu yönde. Başka laf dalaşına girmek istediğin konu var mı?

Ayriyetten ben ne ara oynamayı öğrendin de hs atmaya başladın demişim? Eski oyuncu olması hs atabileceği anlamına mı gelir?

Najpiękniejszy said:
Öncelikle Wfas'a sahip değilsin? Ben Fire and Sword'da tanıdığım Yunushan'ı bilirim. Wfasa sahip olmayan birisi gelip bana o adamı savunamaz? Önce bir Fire and Sword al. Sonra gel burda bana oyundaki yunushan19071 miydi neydi onu savun tamam mı Alicim. Bende 2012 de başladım oyuna. Ben Warband değil Wfas'a başladım. Ve izlenimlerim de bu yönde. Başka laf dalaşına girmek istediğin konu var mı?

Ayriyetten ben ne ara oynamayı öğrendin de hs atmaya başladın demişim? Eski oyuncu olması hs atabileceği anlamına mı gelir?
Adamın sanki babası ya da abisiymiş gibi konuşuyorsun.Kimseye öyle laf atma hakkın ya da haddin yok. Ayrıca ben wfas satın aldım bunu bana steamden sorabilirdin. Hatta profilimdeki yorumlara baksan anlardın bile.

Ekleme / Semih abi bu hesabın sana ait olduğunu bilmiyordum. Tanıdık birisi değilsindir diye öyle mesaj attım. Tamamen yanlış anlaşılma bence konuyu burda bitirelim.

?Najpiękniejszy? said:

Noldu bula bula bana mı kafayı taktın sohbet etmek istiyorsan steam hemen baş ucunda bir msj uzağındayım yazda dinleyelim derdini hehehehe Sen dibinde ki adamı vuramaz iken 200 metreden adam vuruyordum Steam yoksa www.fb.com/yunushan19071 yaz bakam derdin neymiş bana karşı benim seni tanıdığım nickini yazda ona göre konuşayım senle Birde liseli miseli diye aşağılamayı çalışmışsın hehehehe benim sen gibi Egosunu tatmin etmeyi çalışan kendini adam sananlarla pek samimiyetim olmaz böyle konuştuğuna göre sende onlardansın demek ki ha geçmişimi dert ettiysen sana şunu söyleyeyim

Çöplükleri köpekler ve fareler karıştırır. Benim geçmişim ise çöplüktür.

Back
Top Bottom