WFAS Şampiyonlar Ligi 2014 Finali << GrandTURK vs SD >>

Users who are viewing this thread

Olaysız biter turnuva diye umuyordum, hastaneye yatış durumum olduğu için ilgilenemedim, ilgilenen arkadaşlar da en kısa sürede ellerinden gelenin en iyisini yapmışlar.Bunun için başta burak olmak üzere arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, eğer klan arkadaşlarımdan gelen terbiye ve edep dışı hareketlerd varsa onlardan dolayı klan adına özür dilerim, ben yoktum biraz cıvımış olabilirler diye düşünüyorum kusura bakmayın tekrar.

Ulan velet sen ne hakla karaktersiz diyosun hala maç zamanı bile küfürleri siz ettinîz abdürün haberî yok beni ayar etme sübyan

Aslında varya,şu kim küfür etti kim etmedi mevzusunda ss alsanız olay çözülecek.Hala daha aynı muhabbet.Tartışacaksanız daha düzgün şeyler tartışın bence.Nasıl tartışmanız gerektiğini kimseye sormanıza gerek yok fakat size verilen tavsiyelere de uyun derim ben.Yetkililer buraya pek bakmıyor olabilirler,ama bu sizin aynı meseleyi birbirinize hakaret ederek uzun süre devam ettirmenizi gerektirmez.Warband bölümünde sırf tartışmalar uzadı diye bir daha açılmamak üzere kapatılan konular bile var.Ts'de ya da herhangi bir platformda çözemiyor musunuz meseleyi? Kimse de bana oyunu bıraktım diye laga luga yapmasın steamden,oyunu bırakmış olabilirim,ama bu oyunda çoğunuzdan fazla geçmişim ve emek verdiğimiz bir takımımız vardı.WFaS'ın artık işi bitmiş,kimse alınmasın ama GT ve SD'den başka Türk klanı da yok.Sizde birbirinizle kavga ediyorsunuz.Bu,bir kasabadaki 2 arabanın birbirlerine çarpmasına,işin garip yanı o kasabada sadece 2 araba olmasına benziyor.

GT_OsmanPaşa said:
Kaosmatik said:
Olaysız biter turnuva diye umuyordum, hastaneye yatış durumum olduğu için ilgilenemedim, ilgilenen arkadaşlar da en kısa sürede ellerinden gelenin en iyisini yapmışlar.Bunun için başta burak olmak üzere arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, klan arkadaşlarımdan gelen terbiye ve edep dışı hareketlerden dolayı klan adına özür dilerim, ben yoktum biraz cıvımış olabilirler diye düşünüyorum kusura bakmayın tekrar.
Öncelikle geçmiş olsun.Arkadaşlar adına özür dilemek bana biraz saçma geliyor,bu adamlar karaktersiz kişiliksiz hareketleri ilk defa yapmıyorlar bu adamları klanında barındırmak ve yaptıkları için özür dilemek biraz çelişki olmuyor mu ?
Beyler şu forumda bi konuyu da tatlıya bağlasak, sen benim klan arkadaşlarıma kişiliksiz karaktersiz gibi hakaretler edecek adam değilsin, senin de kendi hataların kusurların var, şurda meseleyi halletmeye çalışıcaksak tek tarafli bi çabayla bi yere varamayız, zaten klanımız pasife geçti şurda kavga ortamı sürse bizim kaybediceğimiz yada kazanıcağımız bişey yok, hakaret etmek yerine edilen özre karşılık verirr meseleyi adam akıllı kapatırsın madem o kadar karakterli ve kişiliklisin ama olmadığını etrafa hakaret saçarak gösteriyorsun.Hepimizin kişisel hata ve kusurları var o yüzden birbirimizle sürekli sürtüşmemiz normal ama yeterince olgun olabilirsek meseleyi bi kere de olsun tatlıya bağlayabiliriz.Sıkıldım foruma her girdiğimde kavga konuları görmekten yoksa durum benim içinde olmazsa olmaz değil göz ardı edip geçebilirdim.Benim hayatımda bu konu zerre miktarda değişiklik yapmayacak senin için de aynı şekilde o yüzden gereksiz konular yüzünden insanları rahatsız edip üzmeye gerek yok.Benim klan arkadaşlarımın hepsi sevip saygığım birçoğu da bizzat tanıştığım insanlar.Gelip bu insanlara karaktersiz, kişiliksiz dersen biz şimdi olayı nasıl çözeceğiz güzel kardeşim ?

~Ghost said:
Aslında varya,şu kim küfür etti kim etmedi mevzusunda ss alsanız olay çözülecek.Hala daha aynı muhabbe.Tartışacaksanız daha düzgün şeyler tartışın bence.Nasıl tartışmanız gerektiğini kimseye sormanıza gerek yok fakat size verilen tavsiyelere de uyun derim ben.Yetkililer buraya pek bakmıyor olabilirler,ama bu sizin aynı tartışmayı birbirinize hakaret ederek uzun süre devam ettirmenizi gerektirmez.Ts'de ya da herhangi bir platformda toplanıp çözemiyor musunuz meseleyi?
Berent maçı video ya aldık olum ettikleri küfürleri atsak kepaze olurlar uğraşmıyoruz böylesi daha eglenceli :smile:))) [1.5 GB video kim upload etcek .s .s]

ZonaPellusida said:
~Ghost said:
Aslında varya,şu kim küfür etti kim etmedi mevzusunda ss alsanız olay çözülecek.Hala daha aynı muhabbe.Tartışacaksanız daha düzgün şeyler tartışın bence.Nasıl tartışmanız gerektiğini kimseye sormanıza gerek yok fakat size verilen tavsiyelere de uyun derim ben.Yetkililer buraya pek bakmıyor olabilirler,ama bu sizin aynı tartışmayı birbirinize hakaret ederek uzun süre devam ettirmenizi gerektirmez.Ts'de ya da herhangi bir platformda toplanıp çözemiyor musunuz meseleyi?
Berent maçı video ya aldık olum ettikleri küfürleri atsak kepaze olurlar uğraşmıyoruz böylesi daha eglenceli :smile:))) [1.5 GB video kim upload etcek .s .s]
Usta etmelisiniz bence,siz de kurtulun onlar da kurtulsun bende kurtulayım :grin:

Bir varmış bir yokmuş evvel zaman içinde bir ateş ve kılıç oyunun klanlar konusu varmış her gün olaylı geçermiş.

Boş verin gitsin be beyler bir oyun herkes kimin kim olduğunu biliyor.Bir de bunun için mi kavga edeceksiniz?

Abdurrahman kardeşim haklı olayı büyütmeye gerek yok.Bir taraf alttan alıp özür dilemiş.Siz de alttan alın özrü kabul edin.

1)Maç öncesi,  başarılar dedikten sonra mal-koç diyen velet

2)Maç sonrası Tebrikler gg wp yazınca SD nin lideri olan bir veledin Bidahaki sene dersinize iyi çalışın da gelin demesi, (sanki bu oyunda kaybetmek çok umurumuzdaymış, tek işimiz buymuş gibi)...Hep bir kışkırtma peşinde olan insanlara bunu diyince ss almışsınız.Keşke 17 saniyeden fazlasını video alsaymışsın.

3)Armia koronna adlı sw de grandturk lü bir üyeyi bulup 3-5 kişi sw de toplanıp ana avrat küfür eden bir grubun bu hareketin videosunu alması bana saçma geldi ne yalan söyleyeyim.

Burak seni tanımasam şu warbandda bir ara olan kont klanının üyelerinden biri sanacam o derece.

Kimseye laf atmakla uğraşamam şu saatten sonra ama abdür kardeşimin sağduyusuna dayanarak ben de GrandTURK lü arkadaşlarım adına özür diliyorum ve abdürün özrünü kabul ediyorum.Kolay gelsin.

Kusra bakma ertu biz referee ye o svde küfür felan etmedik sadce furkan abiyle küfürleştiler ayrıca bize hala karaktersiz serefsiz derse adamın uzatmak zorunda kalırım laf vurmadan duramıyorsa kınuşmasın haddini bilsin

Dalga geçmekle küfür etmenin arasındaki farkı kavrayın önce evet dalga geçmekte olumsuz olabilir ama biz sîze ana bacı girmedik bak cidden sinir bozmaya başladınız Bizim liderimiz küfür ettiyse sizînkîde etti bu kadar basit ayrıca o gün ts de hepinizin ettigi küfürleride unuttuk sanma abdürün burda ne bok döndügünden haberi yok beni istedigin zatlarada yakıstır neysek oyuz bilader Yeter ama artık.

Back
Top Bottom