Wedding Dance Türkçe Yama Geri Döndü!!!!!

Users who are viewing this thread

bu yama yılan hıkayesıne dondu dowlaoad lınkıne tıklıyon sayfa goruntulenemedı dıo daha bıtmedı mi bu yama

yoq ve yapılmicak gibi, belki uzun gelecekte

EDİT: ulen bana q dedirttin :grin:

yok ve yapılmicak gibi, belki uzun gelecekte

türkçe yama çıkcakda biraz beklemen lazım 1.0 da oğuzhanlar yapcak bi yama böle biliyorum 1.0 beklicem derken kalpten gitcemde nese napalım xD

circassian52 said:
Elinde bu modda icraat yapılabilen versiyonu bulunan arkadaş bana ulaşabilir mi acep??? Ya sıkıntıdan patladım... Kale al al al... Savaş Savaş Savaş Biraz da s...işmek lazım yani :smile:
???sSadece ses var diye biliyorum o olayda,git p.rno izle olm o zaman te allaam ya.

Ya baktım forumda yok Mount Blade 1.011 Star Wars için türkçe yama çıktı mı ? Çıktıysa Ö.M olarak bana bir linki atar mısınız ?

arkadaşlar ben sayfayı açınca değişik şeyler çıkıyor.Elinde olan varsa özelden bana atabilir mi, ya da link verebilir mi?Lütfen  :oops:

allah cezanı versin emi dümbük

Şimdi yamayı indirsen gitsen kursan sonra modunu oynasan buralarda fantezi yapıp konu hortlatmasan nolurdu?

gönderi baya bir eski lakin bu bahsedilen wedding dance modunun türkçe yaması bitti mi aradan yıllar geçmiş sonuçta eğer şuanda herhangi bir yerde bu modun türkçe yama indirme linki varsa verebilir misiniz acaba ?

Bu proje rafa kalktı. Ama yapmak isteyen olursa yapmaya başlasın sonra tekrar istek olabilir. Gerçi 2018 yılındayız normal oyunu oynayan kaldı mı belli değil ama.

Back
Top Bottom