Wedding Dance Türkçe Yama Geri Döndü!!!!!

Users who are viewing this thread

arkadaşlar kusura bakmayın ama ben bu linki indiremedim... linke tıkladığımda kullanıcı adı ve parola soruyor bana ne yapmam gerektiğini söyleyebilir misiniz?? :grin:

Oynayanlar için yama kolaylık olur ben yamasız oynadım bitirdim güzel mod. (Mod yapan arkadaşlardan benzeri fakat müstehcen olmayan bir mod bekliyorum. Konusu da topraklarımızı, babamızı öldüren amcamız ele geçirmiştir; dayımız bize yardım eder, amcamızı ve ordularını yenerek calradiayı ele geçiririz.)

atalay121 said:
Oynayanlar için yama kolaylık olur ben yamasız oynadım bitirdim güzel mod. (Mod yapan arkadaşlardan benzeri fakat müstehcen olmayan bir mod bekliyorum. Konusu da topraklarımızı, babamızı öldüren amcamız ele geçirmiştir; dayımız bize yardım eder, amcamızı ve ordularını yenerek calradiayı ele geçiririz.)

bu biraz hamlete benziyor bana pek ilgi çekici gibi gelmiyor ama yapılabilir

You were out tending cattle, as were your brother, Rogan, and sister, Steise.
Your village priest seemed to know more than he wanted to divulge.
After some pressure, he tells you that your parents came from a hand far away....Calradia.
However he would not, or could not tell you more.
Now, as you stand at their graves, you remember your parents and growing up.
Your parents always seemed.

bunları çevirebilecek varmı

sizde kardeşiniz rogan ve kızkardeşiniz steise gibi sığır eğilimi vardı. köyünüzün papazı bilmesi gerekenden daha fazla biliyor gibi görünüyor. biraz baskıdan sonra evebeynlerinizin uzak bir yerden geldiğini söylüyor.. Calradia. şimdi onların mezarlarında durduğunuzda , büyümeyi ve ebeveynlerinizi hatırlıyorsunuz. ebeveynleriniz her zaman görünüyordu.

muslu said:
sizde kardeşiniz rogan ve kızkardeşiniz steise gibi sığır eğilimi vardı. köyünüzün papazı bilmesi gerekenden daha fazla biliyor gibi görünüyor. biraz baskıdan sonra evebeynlerinizin uzak bir yerden geldiğini söylüyor.. Calradia. şimdi onların mezarlarında durduğunuzda , büyümeyi ve ebeveynlerinizi hatırlıyorsunuz. ebeveynleriniz her zaman görünüyordu.

Sığır eğilimi?

KemalistDevrim said:
muslu said:

Sığır eğilimi?
valla bende anlamadım öyle yazıyormuşş...?

Sığır eğilimi değilde sığır gütme olmasın Tend(yanlış hatırlamıyorsam simste görmüştüm) yabani otları yolmak yada bahçeyi düzenlemek manasına geliyordu belkide sığır düzenlemek gütmek/demek istiyorlardır

KemalistDevrim said:
Sığır eğilimi değilde sığır gütme olmasın Tend(yanlış hatırlamıyorsam simste görmüştüm) yabani otları yolmak yada bahçeyi düzenlemek manasına geliyordu belkide sığır düzenlemek gütmek/demek istiyorlardır

tend in birçok anlamı var burda bence ilgilenmek veya bakmak anlamında kullnılmış. 2. seçenek daha hoş geliyor kulağa  :smile:

haklısınızz...da ilgilenen yok bence yamayı yapmıyorlar bizi oyalıyorlar baksana yama takımından ses yok

Sanchez said:
arkadaşlar kusura bakmayın ama ben bu linki indiremedim... linke tıkladığımda kullanıcı adı ve parola soruyor bana ne yapmam gerektiğini söyleyebilir misiniz?? :grin:
bende de oyle oldu

yaw link e tıkla orda parola sorunca iptal et sonra adres çubuğuna bak orda ftp yazan yere http yaz enter tuşuna bas

Back
Top Bottom