[WB][SP] UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU MODU V2 ÇIKTI!

Users who are viewing this thread

Bide oynadım ama özellikler güzelde ilkinde en azından selçuklu yönetiyordun havaya giriyordun haliyle ama bunda ne yapacağımı bilemedim uçsuz bucaksız engin haritada:smile:ama yinede bu mod sayesinde nezamandır başlamak istediğim ama başlamadığım dizi uyanış büyük selçukluya başladım:smile:başarılarının devamını dilerim iyi günler:smile:

ha bide çok yazıyorum biliyorum ama aklıma bu modda yapabilecek bişey buldum hehehe:smile:
lütfen art arda mesaj atmayın forum kurallarını okuyun, neden tek bir mesaj da yazılabilecek yazıyı 4 mesajda yazmaya çalıştınız anlamadım. Konunun sahibi de buna dikkat etmeliydi ve uyarmalıydı

Abi açmadı bilgisayarım nolur yardım edin sadece bu mod değil cihat ve haçlılar empire wars 1080 gibi modlarıda oynayamadım sistemim 2gb ram 2gb ekran kartı 32 bit işletim sistemi ram almak gerekiyorsa sırf bu mod için alırım nolur cevaplayın bende artık oynayabileyim şu modu

elinize sağlık mod güzel olmuş lakin trabzon rum imparatorluğu 4. Haçlı seferinden sonra yani 1204 yılında kuruluyor.

Back
Top Bottom