[WB][SP]Timur Bey Gürkani Mod v2 ÇIKTI![İndirme Linki][v2]

Users who are viewing this thread

Emeklerine sağlık çok guzel ve başarılı bir mod olmuş.

Edit:bazı arkadaşlar hep turk tarihinin konu alındığı modlarin cok olduğunu ve sıktığını söylemiş fakat mübarek öyle bir tarihimiz var ki neresinden tutsan senaryoya dönüşüyor hep bi entrika,savaş vs. var :grin:

Red_Mist said:
Emeklerine sağlık çok guzel ve başarılı bir mod olmuş.

Edit:bazı arkadaşlar hep turk tarihinin konu alındığı modlarin cok olduğunu ve sıktığını söylemiş fakat mübarek öyle bir tarihimiz var ki neresinden tutsan senaryoya dönüşüyor hep bi entrika,savaş vs. var :grin:
Teşekkür ederim :grin: Çok haklısın

Devamını bekliyorum gayet başarılı bir mod ve diğer üylerin dediklerinin aksine ben daha önce daha çok Timur a odaklı bir mod görmemiştim elinize emeğinize sağlık

Dostum güzel bi mod içeriği falan yenilikleriyle ben modu beğendim ilk modunmu veya ilk profesyonel modunmu yoksa daha önce çalışma yaptınmı onun dışında ben modu beğendim ve bazı arkadaşlar önyargılı davranmış arkadaşlar mod yeni çıktı sonraki versiyonlarda daha da geliştireceğini düşünüyorum arkadaşın ha ayrıca tarihi mod dediğinde bunlar akla ilk geliyor yani zaten arkadaşta klasik osmanlı modlarından birini yapmamış timur modu güzel bence ilerki modlarında biraz daha diğer türk devletlerine yönelik yapabilirsin içerik olarak harzemşahlar altınordu ilhanlı vs gibi içerikler sunuyorum sana ama bu modda güzel yani kısaca

Devam Et Bitir Ankara Muharrebesini Falan Yap Final Yapcaksan Düzgün Bitir Kayı Beyliğinin Dirlişi Gibi Olmasın

Bence yeni versiyon çıkarmayı düşünüyorsan senaryo olmamalı. Şu fil sürücüleri de kötü duruyor. Yeni şehir, kale ve itemlar eklersen daha güzel olur. Tabii yine de sana kalmış :smile:

Back
Top Bottom