[WB][SP]Timur Bey Gürkani Mod v2 ÇIKTI![İndirme Linki][v2]

Users who are viewing this thread

Basbug Baybars said:
samı_tr said:
Basbug Baybars said:
Yükleme ekranında, "RGL ERROR" hatası alıyorum?
Kardeşim Oyun Güncel Değildir.. 1.172 Sürümünde Oynuyorum ve sorunsuz çalışıyor. 1.153 de hata veriyor.
Crackli Oynadığından dolayı yani. Oyunun güncelini indir sorun çözülür.
Çözülmezse Belirt..
Oyunum orjinal, nerden böyle bir kanıya vardın, anlayamadım. Ya modu eksik attım ki üç defa hata yapacağımı sanmıyorum, ya da başka bir sorun var.
Genelde Orijinal olmayan arkadaşlar bu hatayı alıyor..

Sorunu çözdüm, komple silerek; yeni bir klasör oluşturdum adını "timur" koydum. mod klasörünün içindekileri alıp, attım. Yine de teşekkür ederim.

ılPrincipe said:
Hiç bir devlete bağlı değildim. Hatta kendi devletim oluştu sonucunda. Timur bütün cihan bizi öğrenecek gibi bir şey söyledi ama görev yok.
Arkadaşın söylediği sorunu ben de aldım aslında, erzincanı fethettikten sonra görev yok, alınmıyor. Timur, bütün cihan bizim olacak falan diyor ama sonrasında görev yok, free dolanıyorsun.

Basbug Baybars said:
ılPrincipe said:
Hiç bir devlete bağlı değildim. Hatta kendi devletim oluştu sonucunda. Timur bütün cihan bizi öğrenecek gibi bir şey söyledi ama görev yok.
Arkadaşın söylediği sorunu ben de aldım aslında, erzincanı fethettikten sonra görev yok, alınmıyor. Timur, bütün cihan bizim olacak falan diyor ama sonrasında görev yok, free dolanıyorsun.
Evet orada bitiyor maalesef :smile:

KelNaru said:
Basbug Baybars said:
ılPrincipe said:
Evet orada bitiyor maalesef :smile:
İyimiş :smile:)

ılPrincipe said:
Tek görev modu mu bu acaba :grin: Yani Erzincan sonrasında boş boş dolanacaksak diğer görevler nerde ?
Yani orda bir devlet kuruyorsunuz ve siz ve devletiniz başbaşa kalıyor orda fetihler yapabilirsiniz çevrenizde 4 devlet var :grin:

Konu tasarımına pek yükselemedim, Mod gerçekten başarılı. Konu düzenini geliştirirsen daha iyi yerlere gelirsin.

WinRAR dosyasını açarken şöyle bir sorun çıkıyor, çözümü var mı? https://i.hizliresim.com/1E97L1.png

Back
Top Bottom