[WB][SP]Timur Bey Gürkani Mod v2 ÇIKTI![İndirme Linki][v2]

Users who are viewing this thread

Modu denedim.İlk görüşüm Cihat ve Haçlılar 3.1 kadar güzel hatta senaryo konusu bakımdan daha güzel.Lakin modda şöyle bir sıkıntı buldum mesela Timurun oğlu olmamıza rağmen ilk yanına gittiğimizde bizi tanımaması :grin:.Birde şöyle bir sorum var Q ya bastığımızda quest bölümü açılıyor ya orada Erzincanı fethetmekle ilgili bir şey yok biz Erzincanı fethettiğimizde senaryo nasıl ilerliceyek.(Sanırım Erzincandı)

eneskurt1 said:
Modu denedim.İlk görüşüm Cihat ve Haçlılar 3.1 kadar güzel hatta senaryo konusu bakımdan daha güzel.Lakin modda şöyle bir sıkıntı buldum mesela Timurun oğlu olmamıza rağmen ilk yanına gittiğimizde bizi tanımaması :grin:.Birde şöyle bir sorum var Q ya bastığımızda quest bölümü açılıyor ya orada Erzincanı fethetmekle ilgili bir şey yok biz Erzincanı fethettiğimizde senaryo nasıl ilerliceyek.(Sanırım Erzincandı)
Timurun yanına gittiğinde emir timur adına savaşmaya hazırımı seçersen görevi alırsın :grin: sonra erzincanı alıp geri etimurun yanına dönmen gerekir ama bunları timura bağlı olmadan yapıcaksın yani lordu olmadan

Allah seni inandırsın hep ccoop_extra_ui_textures  ile ilgili hata alıyorum dediklerini yaptım yine hata verdi eksik mi indirdim acaba diye 3 kere indirdim sildim kurdum vs.. bi çare bulda oynayayım şu modu.

Oyuna senaryo modunu seçmeden başlayınca Tümurlarla ilişkin 40 oluyor ama savaşta oluyorsun.Altın orda devleti yeşil gözüküyor kralla konuşmaya gittim teslim ol yada öl dedi.

KelNaru said:
Kara Bey said:
V2 ne zaman geliyor?

V2 ile birlikte deneyeceğim. Diğer türlü mod eksik sanırım.
V1 i indirmeden v2 yi oynayamassiniz çünkü v2 az boyutlu guncelleme olacak
Tamam ben de ikisini bir indireceğim zaten. Senaryo güzel içerik de iyidir umarım eline sağlık.

Ethuin said:
Oyuna senaryo modunu seçmeden başlayınca Tümurlarla ilişkin 40 oluyor ama savaşta oluyorsun.Altın orda devleti yeşil gözüküyor kralla konuşmaya gittim teslim ol yada öl dedi.
benim özellikle yaptığım birşey değil malesef v2 de düzeltmeye çalışacağım

Hücum emri verdiğim halde askerlerimin çoğu kalenin merdiveninden çıkmıyorlar oldugu yerde bekliyorlar?

Yapımcı arkadaş bu güncellemeyi içeren sadece güncellenen dosyaları yüklesen bide bende bu mod var te baştan indirmeyim net iyi değil :smile:

KelNaru said:
samı_tr said:
Yapımcı arkadaş bu güncellemeyi içeren sadece güncellenen dosyaları yüklesen bide bende bu mod var te baştan indirmeyim net iyi değil :smile:
Evet, güncelleme az boyutlu olacak.
Sorumu cevaplayabilir misin? Önceki sayfada yazdıklarını uyguladım, fakat bir işe yaramadı.

samı_tr said:
Basbug Baybars said:
Yükleme ekranında, "RGL ERROR" hatası alıyorum?
Kardeşim Oyun Güncel Değildir.. 1.172 Sürümünde Oynuyorum ve sorunsuz çalışıyor. 1.153 de hata veriyor.
Crackli Oynadığından dolayı yani. Oyunun güncelini indir sorun çözülür.
Çözülmezse Belirt..

dikkatli olun, sonra "neden ban yedim?" demeyin.

zéro de conduite said:
samı_tr said:
Basbug Baybars said:
Kardeşim Oyun Güncel Değildir.. 1.172 Sürümünde Oynuyorum ve sorunsuz çalışıyor. 1.153 de hata veriyor.
Çözülmezse Belirt..

dikkatli olun, sonra "neden ban yedim?" demeyin.
Sebebini anlamadım sadece oyununun crackli olduğunu belirttim. Oyun orijinal olmazsa haliyle güncellenmez ve böyle hatalarla karşılaşılır.

samı_tr said:
Basbug Baybars said:
Çözülmezse Belirt..
Oyunum orjinal, nerden böyle bir kanıya vardın, anlayamadım. Ya modu eksik attım ki üç defa hata yapacağımı sanmıyorum, ya da başka bir sorun var.

Back
Top Bottom