[WB][SP]Timur Bey Gürkani Mod v2 ÇIKTI![İndirme Linki][v2]

Users who are viewing this thread

Şükür Timur ile ilgili bir mod.Yalnız biraz daha krallık ekleyebilirsiniz.Mesela Çin'i eklerseniz harika olur.

RoadWarriror said:
Ağustosa geldik, hâlâ bi' ilerleme yok mu?

Öyle bir yazım kurallarına uymuşsun ki imrendim Road :grin: Bahse girerim â harflerini kopyala yapıştır yaptın.

KelNaru said:
Ŧanrı said:
12th moddan itemler var izin aldınız mı ? Başarılar.
Hangi itemlerden bahsediyorsunuz?

76zA4Y.png

rOrE7m.png

Şu ikisinden bahsediyor. Ciddi ciddi izni nasıl aldığınızı ben de merak ederim. Moddb dahil adamlara her telden mesaj attım lakin izin için dönmediler hiç.

HyperCharge said:
KelNaru said:
Ŧanrı said:

76zA4Y.png

rOrE7m.png

Şu ikisinden bahsediyor. Ciddi ciddi izni nasıl aldığınızı ben de merak ederim. Moddb dahil adamlara her telden mesaj attım lakin izin için dönmediler hiç.

Bir Osp kaynak bulmuştum brf nin içinde vardı bende sevindim vay be ospymiş diye bakıyorum bulursam atarım

Tek bir kişinin yaptığını düşünürsek gayet iyi bir mod olmuş.Eline sağlık.Başka mod projeleri varsa (lütfen tarihi olmasın :grin: ) sabırsızlıkla beklerim :smile:

KelNaru said:
HyperCharge said:
KelNaru said:
Ŧanrı said:

76zA4Y.png

rOrE7m.png

Bir Osp kaynak bulmuştum brf nin içinde vardı bende sevindim vay be ospymiş diye bakıyorum bulursam atarım

OSP'lerin içinde izinle alınmış, osp olmayan modeller olabilir. Senin görevin bunu araştırmaktır zaten kaynak ararken.

Back
Top Bottom