[WB][SP] Swords of Shields

Users who are viewing this thread

Efe Bozkurt said:
Oyuna ideolojiler eklemek bence güzel olur, monarşi faşizm komünizm, demokrasi falan. oy sistemi veya darbe.
Faşizim ve komünizm o zamanlar yoktu sanki . Ama olabilir faşistler sevmediği ırk ile sürekli savaş halinde olur . Komünist yerlerde de mülk satın alamazsın . Demokrat yerde de seçimlere girersin :party: Bi bakarım ona
Tolkienist said:
Sevişme de gelsin.
Sana tolkienist adındaki birinin sözüyle yanıt vermek istiyorum
Tolkienist said:
Bir savaş oyununda cinsellik olmaması daha güzel..Adam nabıcak savaş yorgunluğu mu atıcak.Bence ekleme.
:razz: Ama merak etme ekli oyunun başında istersen açıp kapamalı
Lalaitha said:
Ethred said:
Tolkienist said:
Resmini atta ona da bakalım.Şanım yürüyor.  :cool:
Yakında atacağım Lalaitha'nın ki ile birlikte.
Unutmamış adam gibi adam :lol:. Eyw.
Xd yeni akım başlamış herhalde Road la başlattık :razz: Forumu oyuna taşıma akımı :razz: Dur sen sana bi zırh yapmaya çalışıyom bitsin bende atcam :razz:

Kro quenns blade moduna bi nexusmods dan bakarmısın? Çok hoşuna gidecektir benim gitti.  :fruity: bide new female body moduna. Oda çok hoşuma gitti    :fruity: eskiden mp de erkek dim şimdi bu moda debep kadın karakterle oynuyom

Mod üzerinde çalıştığım pc'nin başımna gelen birkaç hadiseden sonra kullanılamaz hale geldiği için başka bir pcden devam etmeye başladım . Önceden aldoığım bir kayıt yoktu kendime gönderdiğim Mesajımsı Şeylerdeki )adını unuttuğum( kodlar üzerinden uğraşarak başka bir bilgisayardan hafif hafif uğraşmaya başladım pek bir hareketlilik yok .
  İtemleri ise toplamaya başladım benim yaptığım pek yok şuan .

Şu sıralar uğraşlarım ;
WqaM9P.png
36Mbj5.png

Kro Şovalye said:
Mod üzerinde çalıştığım pc'nin başımna gelen birkaç hadiseden sonra kullanılamaz hale geldiği için başka bir pcden devam etmeye başladım . Önceden aldoığım bir kayıt yoktu kendime gönderdiğim Mesajımsı Şeylerdeki )adını unuttuğum( kodlar üzerinden uğraşarak başka bir bilgisayardan hafif hafif uğraşmaya başladım pek bir hareketlilik yok .

Şu sıralar uğraşlarım ;
WqaM9P.png
36Mbj5.png
Gladyatörler baya güzel olmuş tekrar başarılar

Kro Şovalye said:

Şu sıralar uğraşlarım ;
WqaM9P.png
36Mbj5.png
Ben var mıyım ben? Salla gladyatörleri.

Vücudu gösteren zırh nasıl tasarlıyorsun?

Ben mesela oyunun kendi leydi kıyafetlerini dekolte yapıyorum canım sıkılınca blender dan. Sonra brf yi kaydedince dekolteden vücudu görmem gerekirken mavi tuval görüyorum.  Sana bi örnek yollasam dediğimi yaparmısın? Hatta oyuna da ekle hani güzel olursa  :fruity: :fruity: :fruity:
Ve quens blade moduna bakabilirmisin  nexusmods dan

Kro tatile falan gitti sanırım, uzuuun bir süre önce yardım istemiştim dönmedi taa ne zamandır o günden beri foruma girmemiş bile.

Otlu bu arada bizim mod iptal değil ertelendi demek daha doğru olur  :razz: :mrgreen:

Haaa, ertelenme sebebi benim gibi forumun en iyi modcusundan azar yememek için beni daha güzel yapmaya çalışmanız anladım.
Ama benim gibi bir güzelliği o kadar kısa sürede yapamazsınız en az 2 yıl.

Dracheon said:
Haaa, ertelenme sebebi benim gibi forumun en iyi modcusundan azar yememek için beni daha güzel yapmaya çalışmanız anladım.

her modda kendini yaptırmaya çalışıyorsun sende :grin:

Dracheon said:
Sana çok yakın zaman içerisinde bir sürprizim var otlu. Daha fazla bilgi vermiyorum. ÇOK YAKINDA...

Dracheon said:
Senin gibi güzellik mi? Tanrı seni korusun çocuğum daha çok gençsin.

Back
Top Bottom