[WB][SP] Swords of Shields

Users who are viewing this thread

kalradyafatihi said:
Geleneksel konuyu hortlatma timinden onursal başkan olarak;
Naaptın Modu
Aynı sayılır pek bi yeni şey yok
Lalaitha said:
Hayır yani sen adam kesip para kazanan kro da olsa onurlu bir şövalyeydin. Şimdi öyle bi değişim geçirdin ki. Kalk lan poker masasından.
Bu Şovalye savaşmaktan sıkıldı ve bir süre kendini yaşlı dayıların yanında poker , tavla , okey oynamakta nick değiştirme zamanına kadar buradayım sonra o eski Şovalye geri gelecek
The Knight Of The Kro is Comeing

Bide sizce bir şehre daha neler eklenebilir her şehir için geçerli olması gerekmiyor tek bir şehir için olsa da olur  :party:

Tolkienist said:
kalradyafatihi said:
Bence kendini fazla yorma ve oyunu bitirip çıkar.  Bir yıl oldu belkide
Mod yapmayı kolay sandın galiba?
Mod yapmakla uğraşıp sonra yurt nedeniyle bırakmak zorunda olduğum için zor olduğunu biliyorum hadi git.
Solitare bence yeni heykel vs ile uğraşma bi an önce çalışan özellikleri oyuna koyup bitir.  Zaten yoruldun bide heykel vs. Eklemeye kalkıp çıkaramadan bırakırsın modu. Sonra kafayı yiyip hdd yi kırabilirsin veya ram niyetine hdd takmaya çalışıp ram slotlarini ve anakartı kırıp akabinde baban veya abin naaptin sen diyip seni kırabilir

@Tolkienist olm o kadar zorluk değil üşendirici  :party:
@kalradyafatihi moda sonradan yamalar çıkarmayı düşünmüyorum o yüzden bir kez çıkarıp sağlam çıkarmak istiyorum

kalradyafatihi said:
Tolkienist said:
kalradyafatihi said:
Bence kendini fazla yorma ve oyunu bitirip çıkar.  Bir yıl oldu belkide
Mod yapmayı kolay sandın galiba?
Mod yapmakla uğraşıp sonra yurt nedeniyle bırakmak zorunda olduğum için zor olduğunu biliyorum hadi git.
Solitare bence yeni heykel vs ile uğraşma bi an önce çalışan özellikleri oyuna koyup bitir.  Zaten yoruldun bide heykel vs. Eklemeye kalkıp çıkaramadan bırakırsın modu. Sonra kafayı yiyip hdd yi kırabilirsin veya ram niyetine hdd takmaya çalışıp ram slotlarini ve anakartı kırıp akabinde baban veya abin naaptin sen diyip seni kırabilir
İster giderim ister gitmem sanane?Ülke değiştirip mod yapmaya çalışanlardansın boşver.

Tartışın la eylenceli olur :razz:

2 Yeni Resim
nly8nl.png
vPy196.png

Güzel olmuş farklı bi yaklaşım.
Solitare iskeletin adı tolkienist olsun nasıl olsa o bi iskelet, kuru kafalı adam. :grin:

Kadir mısıroglu ilber ve murat bardakci yoldaş olarak olsun.  Bunlar kavgaetsin. Bi ara ben bunların kavga diyaloglarini yazimmi ben sana?  Kadir ilbere ayyaş murat da buna dondurmacı çırağı felan desin :grin:

kalradyafatihi said:
Güzel olmuş farklı bi yaklaşım.
Solitare iskeletin adı tolkienist olsun nasıl olsa o bi iskelet, kuru kafalı adam. :grin:

Kadir mısıroglu ilber ve murat bardakci yoldaş olarak olsun.  Bunlar kavgaetsin. Bi ara ben bunların kavga diyaloglarini yazimmi ben sana?  Kadir ilbere ayyaş murat da buna dondurmacı çırağı felan desin :grin:
Mahalle kavgasını oyuna yansıtmak fmkdsfkro . Eklerim sen diyaloglarını da yazsan iyi olur kolaylık sağlar  :party: :party: :party:

Back
Top Bottom