[WB][SP] Swords of Shields

Users who are viewing this thread

Kro Şovalye said:
MersinLe said:
Güzel görünüyor başarılar! :smile:

Saol

Dragon Caliph said:
Cinsellikten kastın nedir acaba. :grin:

Sex yada farklıları ama neden bu kadar çok istiyen oldu anlamadım

Efe Bozkurt said:
Çok olsun diyen abazalara selam olsun.  :neutral: Anlamıyorum neden istiyorlarki?

Vallaha bende şaşırdım :???:
Sex mi yapıcaz şimdi. :grin: Animasyonuyla yani töveb tövbe. Olursa süper olur :grin:

Dragon Caliph said:
Kro Şovalye said:
MersinLe said:
Güzel görünüyor başarılar! :smile:

Saol

Dragon Caliph said:
Cinsellikten kastın nedir acaba. :grin:

Sex yada farklıları ama neden bu kadar çok istiyen oldu anlamadım

Efe Bozkurt said:
Çok olsun diyen abazalara selam olsun.  :neutral: Anlamıyorum neden istiyorlarki?

Vallaha bende şaşırdım :???:
Sex mi yapıcaz şimdi. :grin: Animasyonuyla yani töveb tövbe. Olursa süper olur :grin:

Zorunluluk yok ...
Benim düşüncem kısayolu olmayan bir yer orada yapıcaz
Bide bu iyi birşey mi  :shock:

HemŞehri(huseyinotlu12) said:
Bir savaş oyununda cinsellik olmaması daha güzel..Adam nabıcak savaş yorgunluğu mu atıcak.Bence ekleme.Bu arada %?...

Karakterin kız ise para kazanmak için erkek isen zevk ...

Yüzdeye gelince

modeller : 80
kodlar (özellikler) : 30
kodlar (senaryo) : 20
müzikler ve sesler : 100
görseller : 70

ortalama bi %60 gibi

CosmicAstronaut said:
Bu modu takip edebilmek için foruma kayıt oldum. Güzel bir eser olacakmış gibi duruyor. Oynamak için sabırsızlanıyorum. Modun yapımında başarılar.

Saol dostum

Takipte kal yakında bir fragman tarzı birşey eklemeyi düşünüyorum

Shadow Fight said:
Rodokland ?

Eğer okuduysan Kalradya 249 yapımcıları kendileri de

" Modumuz, kesinlike ayrı bir hikaye değildir. Warband'da bulunan açığı kapatmak için yapmaya başladık bu modu. Böylece oyun hakkında daha fazla bilgi almanızı istedik "

diyor .
Warband ın hikayesi  yani . Onlar biraz daha öncesini yapmış bense sonrasını yapıyorum ...

Aklima bir fikir geldi daha dogrudu baska bir modda gormustum savasa girince rakip lord duello gibi bir sey gonderiyor kabul edince teke tek cikiyorsun iki lorddan biri bayilinca savas basliyordu aklima bu geldi aklima birseyler geldikce soylerim sana kolay gelsin

CosmicAstronaut said:
Aklima bir fikir geldi daha dogrudu baska bir modda gormustum savasa girince rakip lord duello gibi bir sey gonderiyor kabul edince teke tek cikiyorsun iki lorddan biri bayilinca savas basliyordu aklima bu geldi aklima birseyler geldikce soylerim sana kolay gelsin

İyi fikir eklerim

Bak ben ayrı birşey demiyorum ama Rodokland olayı onların kendi yaptıkları bir olaydır dediğim şey teşekkürler listesine ekle anlamındaydı ama sen yanlış anladın.

Back
Top Bottom