[WB][SP] Swords of Shields

Users who are viewing this thread

Öncelikle başarılar. Öneri olarak şunu söyleyeyim, Sarranidlerin sancağı Moğol sancağına benzemiş. Şöyle Sami/Arap kavmini andıracak şekilde düzenlemelisin.

kalradyafatihi said:
Usta ad koyabileceksen yoldaş olarak Üstad Kadir diye artimenner benezeri kalradya tarihine ve yapısına hakim biri koyabilirmisin.  :fruity:
Hihihi  :lol: olabilir  :wink:
buradan çıkardığım sonuç : Adın " Kadir "  :mrgreen:
eneskurt1 said:
Kardeşim harita konusu önemli cihat  ve haçlılar modu  gibi kasmamalı ve normal native gibi düz olmamalı sana bi harita öneriyim çinlilerin bi modu vardı light and darkness diye o harita güzeldi bence kullanmalısın :grin:
O harita M&B'nin haritası . Eski haritayı kullanmışlar . Fakat bence benim moda uymaz . Hem o kadar krallık sığmaz hem genişletilmesi zor olur hem de sarranid'ler için çöl eklemem gerekir . Ben haritayı hallederim dert etme .
Kara Bey said:
Öncelikle başarılar. Öneri olarak şunu söyleyeyim, Sarranidlerin sancağı Moğol sancağına benzemiş. Şöyle Sami/Arap kavmini andıracak şekilde düzenlemelisin.
Native'deki Sarranid sancağına benzettiğim için onu eklemiştim .
5yoZEl.png

Orjinali
8z9V5k.png

Moddaki

Kro Şovalye said:
kalradyafatihi said:
Usta ad koyabileceksen yoldaş olarak Üstad Kadir diye artimenner benezeri kalradya tarihine ve yapısına hakim biri koyabilirmisin.  :fruity:
eneskurt1 said:
Kardeşim harita konusu önemli cihat  ve haçlılar modu  gibi kasmamalı ve normal native gibi düz olmamalı sana bi harita öneriyim çinlilerin bi modu vardı light and darkness diye o harita güzeldi bence kullanmalısın :grin:
O harita M&B'nin haritası . Eski haritayı kullanmışlar . Fakat bence benim moda uymaz . Hem o kadar krallık sığmaz hem genişletilmesi zor olur hem de sarranid'ler için çöl eklemem gerekir . Ben haritayı hallederim dert etme .
Kara Bey said:
5yoZEl.png

Orjinali
8z9V5k.png

Moddaki

Yok üstad kadir misiroglu koy derdim ama millet bu seferde modu oynamazdi

kalradyafatihi said:
Kro Şovalye said:
kalradyafatihi said:
eneskurt1 said:
Kara Bey said:
5yoZEl.png

Orjinali
8z9V5k.png

Moddaki

Yok üstad kadir misiroglu koy derdim ama millet bu seferde modu oynamazdi
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: O iş bende merak etme  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lalaitha said:
Yoldaşlarda boşluk yer varsa Lezalit gibi bir Lalaitha fena olmazdı :grin:.
Eklerim  :wink: istediğin o olsun  :lol:

Tahmini bi bitiş süresi var mı? Paylaşıdıysa pek bakamadım da.

Warband e yine bi başlamayı düşünüyodum, yenilikler içeren bi mod arıyodum, bunda var gördüğüm kadarıyla. Başarılar diliyorum ^^

Bu arada beni de ekle :razz:

Metehannica said:
Tahmini bi bitiş süresi var mı? Paylaşıdıysa pek bakamadım da.

Warband e yine bi başlamayı düşünüyodum, yenilikler içeren bi mod arıyodum, bunda var gördüğüm kadarıyla. Başarılar diliyorum ^^

Bu arada beni de ekle :razz:
tahmini bitiş süresi yok . Sdni de eklerim Kara Kergit Hanı'nın küçük kardeşi olarak  :party:

Lalaitha said:
Eğer eklenirsem kız karakter save açıp kendimle evlenicem.
:grin:
kalradyafatihi said:
Dickplomacy den özellikler eklemek istermisin  :fruity:
Aslında var :grin: fakst dickplomcy dekinin aynisi degil . GGeliştiriyom

Tolkienist said:

Bende diyodum kro nerde sen kimsin?
Lalaitha said:
Kro Şövalye kızıla girince bu hale geldi. Josephlere hesap sormalısın otlu.
kalradyafatihi said:
Greeting calradia warrior.
Kro nick değiştirmiş dikkat. 
O diil de herkez nick değiştirir normal karşılanır nie ben değiştirince adam bıçaklamış etkisi verildi  :party: :party: :fruity:

kalradyafatihi said:
Lan kro naaptin modu gelcekmi yoksa bannnerlord çıkınca warband oynamak için bi sebep mi olcak?
Gelecek gelecek  :razz:

-wings3d çıldırdı import yapmıyo

Hayır yani sen adam kesip para kazanan kro da olsa onurlu bir şövalyeydin. Şimdi öyle bi değişim geçirdin ki. Kalk lan poker masasından.

Back
Top Bottom