[WB] [SP] Selçuklu Senaryosu V1 [YENİDEN BAŞLANIYOR]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
arkadaşlar duşundum de bence bu moda yeniden başlayabilirim..
Gerekirse en baştan tum kodlar teker teker , ama dikkatli.
Bana yardımcı olmak isteyecek her turlu arkadaşı alabilirim ekibe. PM atın kafi.

arkadaşlar parti yerleştirecek birisi lazım yeni bir harita yaptım fakat parti yerleştirmek ile zaman kaybetmemem lazım..
Bu arada şehir meydanı hatasını çözdum..

efeguclu said:
arkadaşlar parti yerleştirecek birisi lazım yeni bir harita yaptım fakat parti yerleştirmek ile zaman kaybetmemem lazım..
Kardeşim profil fotoğrafını değiştirir misin?

efeguclu said:
Whatmkes said:
kardeş palavracı msıın nesin 1 yıldır çıkaramadın şu modu
böyle iletileri anlayamıyorum okul zamanında modu bırakmıştım şimdi yeniden başladım bunda ne var?
Allahini seviyorsan şöyle salaklari takma
Başarılar Efe.

Yıldırım said:
efeguclu said:
Whatmkes said:
kardeş palavracı msıın nesin 1 yıldır çıkaramadın şu modu
böyle iletileri anlayamıyorum okul zamanında modu bırakmıştım şimdi yeniden başladım bunda ne var?
Allahini seviyorsan şöyle salaklari takma
Başarılar Efe.
sağol.
bu arada karakter oluşturma, raporlar, jenerik ekran falan(yeni presentationlar) gitti ama yeniden ekleyeceğim resim güncellemesi gelebilir.

Dessel Bane said:
efeguclu said:
Göktürk Alpi said:
efeguclu said:
sanmıyorum , sebep?
Yanlış anlama ama çok itici duruyor
Sence seninki çok mu insani? Edepsiz ve dolayısıyla itici duruyor. Sen değiştirir misin?

AhmedATrkmen said:
Dessel Bane said:
efeguclu said:
Göktürk Alpi said:
efeguclu said:
sanmıyorum , sebep?
Yanlış anlama ama çok itici duruyor
Sence seninki çok mu insani? Edepsiz ve dolayısıyla itici duruyor. Sen değiştirir misin?
eyw biraderim eywda biraz daha dikkat etsek anaabacı karıstırmasak kocum cunku kufur etmeyi peks ewmiyorum bide hYpeR admininde uyarısı war artık anab acı karıstıranlar banlanıor biliosun 

Ne ölmesi ? Özelliklerin çoğu eklenmiş zaten, Eklenecek 3-4 özellik kalmış zaten, Bol bol görev var keyifli bir mod olabilir,
Bi normal v0.9 çıkarsalar yeni görevler olmadan, 1 haftaya bile çıkar, Ama yapmışken tam bitirelim diyorlar sanırım, İyi bi mod çıksında, görev eklemeleri falan uzun sürerse de beklicez artık,

evt aylar sonra yine geldim.. kendi harita tabanlı strateji oyunumu yazmak için planlama yaparken aklıma bir zamanlar yine harita tabanlı oyunlara mod yaptığım geldi.. Ben de burayı açtım, şifremi unutmamışım. mod yapmayı sırf bu modun sonlarına gelmişken şehir hatasını aylarca çözemediğim için bırakmamda da bir hayır varmış.. Artık mod yapmak yerine yeniden oyun yazmaya geçtim ve gerçekten python kullanımı ve bu oyunlarda mod yapımı bana çok önemli bir kodlama mantığı ve satırlarca yazılacak kodu loop ile kapattırma için yeni teknikler kazandırdı.. Ama mod öldü ve mod dosyalarını da format atarken yedeğimin içine koymadım.. artık beni bu oyun için mod geliştirirken değil, herhangi bir oyuna bağlı kalmayan, tarihimizi anlatan oyunlarla bulacaksınız.. şu anda kurtuluş savaşı hikayeli bir oyun yapımına başladım ve baya kapsamlı olacak gibi görünüyor.. Mod öldü ama oyun projelerim için beklemede kalın :wink:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom