[WB][SP/MP] Tales of Middle Earth [The Lord of The Rings]

Users who are viewing this thread

Siz niye ciddiye alıyorsunuz ki tarihi? Benim size "tarih vermicem, versem de doğru olmaz, tarih beklemeyin" deyişimin 3. yılını ve 100. seferini kutluyoruz  hala tarih istiyorsunuz. İki dk susun diye bir gün sonrasının tarihini verdim daha çok spamlediniz konuyu helal olsun.

SuqLaT said:
deniz3462 said:
adamlar bitirememişler anlaşılan :grin: utançtan mesaj atamıyorlar
Neden utansınlar be adam adamın kendi modu isterse 10 yıl sonra yapar amma uzattınız ha allah sabır versin mod yapımcılarına.
O zaman yerinde tarih versinler neden herkezi ayağa kaldırıyorlar !

deniz3462 said:
SuqLaT said:
deniz3462 said:
adamlar bitirememişler anlaşılan :grin: utançtan mesaj atamıyorlar
Neden utansınlar be adam adamın kendi modu isterse 10 yıl sonra yapar amma uzattınız ha allah sabır versin mod yapımcılarına.
O zaman yerinde tarih versinler neden herkezi ayağa kaldırıyorlar !
Memleket meselesine çevirmeyin olayı.

Ellerinde fotolar var. Hem modun çıkmasını bekliyorsun hemde böyle birşey diyorsun.

Horrrrt.  :cool:
İyi akşamlar gençlik. Uzun süredir görüşemiyoruz ama çok konuşulmuş sonrasında, eski bir dostunuz olarak açıklığa kavuşturayım. Sınav senemdi ve birçok tepkiden çok bunalmıştım. Yaşın ve o dönemki sorumluluk ve stressin etkisiyle moda ara vermeye karar verdik. Daha doğrusu sessizce yürütmek istedik, çünkü konu da bizi yıpratıyordu. Daha sonra yedeği dahil modla ilgili her şey yandı.
Lakin yıl olmuş 2017, biz de size, tam tarih verememekle beraber, yaz sonuna doğru minik tatlı bir süpriz yapabiliriz.  :smile:

C.C.G. said:
Horrrrt.  :cool:
İyi akşamlar gençlik. Uzun süredir görüşemiyoruz ama çok konuşulmuş sonrasında, eski bir dostunuz olarak açıklığa kavuşturayım. Sınav senemdi ve birçok tepkiden çok bunalmıştım. Yaşın ve o dönemki sorumluluk ve stressin etkisiyle moda ara vermeye karar verdik. Daha doğrusu sessizce yürütmek istedik, çünkü konu da bizi yıpratıyordu. Daha sonra yedeği dahil modla ilgili her şey yandı.
Lakin yıl olmuş 2017, biz de size, tam tarih verememekle beraber, yaz sonuna doğru minik tatlı bir süpriz yapabiliriz.  :smile:

Bence harika olur valla, çıkarın şunu.. :grin:

Warband'le alakalı bir şey olduğunu söylemedim, sadece süprizimiz var.  :lol: Hatta bu konudaki materyallerle de pek ilgisi yok ama sizi heyecanlandıracak bir şeyin peşinde koştuğumuza garanti veriyorum. Söz vermemekle beraber şu an her şey olumlu gidiyor.

Ekipten sadece Paarthur var, zaten hep ortaktık hala öyleyiz. Bunun dışında forumdan birisi yok, İzmir'den köklü bir firmayla çalışıyoruz. Ama son kez tekrarlayayım şu an olumlu giden fakat kesin olmayan bir prosesin içerisindeyiz.

C.C.G. said:
Ekipten sadece Paarthur var, zaten hep ortaktık hala öyleyiz. Bunun dışında forumdan birisi yok, İzmir'den köklü bir firmayla çalışıyoruz. Ama son kez tekrarlayayım şu an olumlu giden fakat kesin olmayan bir prosesin içerisindeyiz.
Hayırlısı olsun. Başarılar :smile:

Hiç değilse biraz bilgi veremez misin? Warband ile ilgili değilse herhangi bir oyun ile mi ilgili? Veya fantastik bir evrende mi geçiyor? Ya da Yüzüklerin efendisi ile mi ilgili? Çok açıklamadan biraz  bilgi verebilir misin?

Back
Top Bottom