[WB][SP] Kardeşlik (Assassins) - Derin Hikayeli Mod - (Yapımı Başladı)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
0954c00c79bc4f528cd664b69be456a3.jpg

2ff5d87c7a6d4c6f863d8bdb6d7ab708.jpg
Kardeşlik Uzun Süredir Çok Güçsüz. Tarihten silinmek üzere, ikiye bölünmüş durumda.İsyankar yani (Dark Assassins) ve Davalarından Sapmamış İyiliğe Hizmet Eden Kardeşlikti (Asassins).
Yıl 1257 Borgia Ailesi güçlenip Roma'nın hakimi oldu.Roma'nın Dört Bir ,Yanı acı ve utanç tablolarıyla kaynıyor, halk zalim Borgia ailesinin boyunduruğu altında yaşıyordu.Borgia'nın en büyük hedefi İtalya idi.
Arap Hükümdarlığı Kardeşlik topraklarını almış anlaşmalırın bozmuş onlara hükmetmeye çalışıyordu.Borgia'nın gücünden pek haberdar değildi fakat bi okadarda güçlüydü, fakat Borgiaları tek durdurabilecek Kardeşlikti.
Borgialar İtalya'dan sonra Arap Hükümdarlığı altındaki toprakların hepsini alacaktı.Amacı Para ve Güç için Bütün Dünyayı Hükmetmekti.
Acaba Kardeşlik Arapların elinden kurtulup İsyankarlar ve Borgialar ile başa çıkabilecek mi ?

0cedc151ba194c938a80015593fda1c5.jpg
Kardeşliği uzun bir süre önce gençlere bırakmış eski bir üstadız. Bizim ile birlikte olan küçük bir yoldaşlık grubumuz var. Grubumuzda bizim ile birlikte çarpışacak 1 adet dostumuz bulunmakta. Karargahımızda bir çok dost dolu. Fakat bazı eski dostlar ihanet edecek.. Amacımız Günahkarların gücünü zayıflatıp Borgialardan temelli kurtulmaktır. Fakat bize engel olan Arap hükümdarlığı ile savaş içine gireceğiz.

369d9838bb4046d0adebf56a800399fb.jpg
***Kardeşlik (Assassins)
***]İsyankar Kardeşlik (Dark Assassins)
***Tapınakçılar
***Borgialar (Borgia Ailesi - Roma)
***İtalya Krallığı
***Arap Hükümdarlığı

904a0edfe91d40f2a29320f5dd90ae6e.jpg
**YAPIM AŞAMASINDA**

6189e34af1764b04b20c5be9b55a0d8a.jpg
**%40 Yazıldı. Devam Etmekte**

9b7c7af1527e423cb405b2a0f26e4939.jpg

c2a910d2f0dd4ea6bb2a1594804ac2ff.jpg
%65 Hikaye Durumu
%70 Harita (ŞUAN İŞLEMDE)
%55 Görevler - Karakterler
%1 Kaplama ve Yeni Silah Zırh vs.​

!--MODELLEMELERİ TEKRAR BAŞTAN HAZIRLIYORUM.SİLAH ZIRH VS. BAŞTAN KENDİM HAZIRLAYACAĞIM -- !
DÜŞÜNCELERİNİZİ BEKLİYORUM..

İlk önce, başarılar dilerim.Derin Hikayeli bir mod yapacaksan, ilk önce hikayen de yaklaşık olarak kısa bir hikaye kitabı gibi bir derecesinde bir senaryo yazabilirsin.Yani kısa ve öz bir senaryo da olabilir ama derin bir senaryo içinde olacaksa daha kapsamlı bir senaryo olmalı.
JoBer said:
HARİTA YAPIM AŞAMASI - GÖRSEL
a4ef9b0c39e740bf9a0b7462f2c1fba1.jpeg

e574407029da4a8abefdff19628c9067.jpeg
Yaptığın harita, gerçeğe uygun mu yoksa hayal ürünü mü olacak? bir de Arap yarımadasının üzerine yapıyorsun sanırım, aşağı kısım Mısır - Suriye'ye benziyor.
YusufKAYA said:
Biraz parlaklar.Uygun shader lazım.Onun dışında harika :smile:
Modeller, dediği gibi güzel lakin parlak ve oyuna uyumsuz gözüküp, Suikastçı temasına uymamış(renk olarak.)
***Kardeşlik (Assassins)
***Tapınakçılar
***İtalya Krallığı
***Arap Hükümdarlığı
Assassin = Suikastçı , Assassins = Suikastçılar demek. Ama Kardeşlik veya İsyankar Kardeşlik olarak yazman saçma durmuş, ya assasins kısmını kaldırıp suikastçıları bırakmalısın ya da assasins'e uygun olup isimlerini değiştirmelisin.Aynı zamanda da hikayeyi özgün yazman da gerek.

Öneriler uzayabilir ama bunu yapımcının da düşünmesi gerek, tekrar başarılar.Kolay gelsin.

Black Dead said:
İlk önce, başarılar dilerim.Derin Hikayeli bir mod yapacaksan, ilk önce hikayen de yaklaşık olarak kısa bir hikaye kitabı gibi bir derecesinde bir senaryo yazabilirsin.Yani kısa ve öz bir senaryo da olabilir ama derin bir senaryo içinde olacaksa daha kapsamlı bir senaryo olmalı.
JoBer said:
HARİTA YAPIM AŞAMASI - GÖRSEL
a4ef9b0c39e740bf9a0b7462f2c1fba1.jpeg

e574407029da4a8abefdff19628c9067.jpeg
Yaptığın harita, gerçeğe uygun mu yoksa hayal ürünü mü olacak? bir de Arap yarımadasının üzerine yapıyorsun sanırım, aşağı kısım Mısır - Suriye'ye benziyor.
YusufKAYA said:
Biraz parlaklar.Uygun shader lazım.Onun dışında harika :smile:
Modeller, dediği gibi güzel lakin parlak ve oyuna uyumsuz gözüküp, Suikastçı temasına uymamış(renk olarak.)
***Kardeşlik (Assassins)
***Tapınakçılar
***İtalya Krallığı
***Arap Hükümdarlığı
Assassin = Suikastçı , Assassins = Suikastçılar demek. Ama Kardeşlik veya İsyankar Kardeşlik olarak yazman saçma durmuş, ya assasins kısmını kaldırıp suikastçıları bırakmalısın ya da assasins'e uygun olup isimlerini değiştirmelisin.Aynı zamanda da hikayeyi özgün yazman da gerek.

Öneriler uzayabilir ama bunu yapımcının da düşünmesi gerek, tekrar başarılar.Kolay gelsin.

-Öncelikle hikayeyi daha önceden bir çok kağıda aktardım.Sadece kısa ve öz olarak burada size paylaştım.PC'ye geçirmedim hikayemi.Boş vakit bulursam aktarırım sizlere.
-Yaptığım harita hayal ürünüdür.Kitaptan aklıma kalan bir kaç parça şey var elbette.
-Modellere Bismillah şimdi el attım deneme yanılma olarak bir kaç şey deniyorum. Gelişmeleri sizlerin düşüncelerini almak için paylaşıyorum.Her şey adım adım.Tek başımayım.
-Uzun zamandır kitabı, oyunu vs. hayranı olarak çoğu konuda bilgiye sahibim. Kardeşlik = Brotherhood aslında. Fakat Assassin temasında olduğunu belli etmek istedim.Yani modun ismi "Kardeşlik" fakat Teması "Assassin's". Modun alpha sürümünü çıkardığımda o koca ' .Assassins ' yazıları gidecek  :roll: Kısacası koca ASSASSİNSLERİ örnek aldım. Dediğin gibi çok fazla rahatsız edici ise alphadan önce yazıları kaldırabilirim
.Daha önce şu tarz cevaplar ile karşılaştım ( Kardeşlik kim ya ? Haa Asassins Creed anladım tamam tamam)
-Hikayemde sadece alıntı olan Suikastçılar ve Borgia Ailesi. Karakter hikayeleri ve oyunun içindeki derin hikayeyi kendim kurguladım. Uzun zamandır yazdığım bir kurgudur.

Önerilerin İçin Teşekkür Ederim  :party: :roll:

!--ALPHA VERSİYONUNA KADAR YAYINLAYACAĞIM FOTOĞRAFLAR DEMO/YAPIM AŞAMASI FOTOĞRAFLARIDIR -- !

Shadow Fight said:
Forumumuz anlaşılan gelişiyor böyle güzel fikirli modlar bayağıdır yok bazıları haricinde.
Çıktım yola Pehlivan gibi . :roll: Sorunsuz Bitirebilirsem Hayırlısıyla 2 Projem Daha Var. İlk göz ağrım bu olacak. Forumdaki arkadaşların desteği ile birlikte problem yaşayacağımı sanmıyorum.  :cool:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom