[WB][SP]Kardeşlerin Katli Modu| V2 Çıktı!!!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Divane said:
Coğrafi konumlar birebir olmaz zaten oyun bu nerden biliyorsun doğru yerde olmadığını.
Eklenenlere baksaydın görürdün akşam kamp moduna giriliyor.
Teşekkür ederim yorumun için.

Hiç bir bug ve hata bulunmamakta modda bu arada.
Yarın veya perşembe günü tanıtım videosu gelicek.

Akşam olunca kamp moduna girmesi pekde güzel bir şey değil bana göre.O kodda bir sorun vardı.Kamp ikonu yok.Yani tam bir donma gibi.O özelliği unutmuşum kusura bakma.

Ama biraz ayarlanmalıydı diye düşünüyorum.Konya hafif sağda ve yukarıda orda yaşıyorum. :dAnkarada yüksekte olmuş gibi.İtalya diğer kısmı neden yok cidden merak ettim.

Dostum mod güzel ama oyunda buglarla karşılaştım . Örnek olarak Kralların Elbiseleri yoktu ve İtemlerde isim hataları vardı ve gece olunca oyunun donması güzel birşey değil bence bunları düzeltsen iyi olur  :smile:

@HyperCharge
Onur duyarım  :smile: Seni buralarda görmek ne güzel.

@HemŞehr
Teşekkürler yorumun için sağol  :smile:

@Kont Matheas
Kralların elbisesi mevzusu oyunun kendisinden kaynaklanmakta. Modcu arkadaşlar varsa bakabilirler morghsdan itemler eklenmiş bulunmakta yani. Savaş alanında elbiselerinin tamamını giyiyorlar ama bende anlamadım.

Şöyle aradan 2 3 ay geçsin kendime geliyim derslere bir adam akıllı başlayayımda o zamana kadar kodlamacıda bulacağım zaten duruma göre hem seneryoyu ekleriz hem de ufak tefek gözünüze çarpan hataları düzeltiriz. Tam sürümüde çıkarıp bırakırız artık.
Modu indiren herkes görüşünü bildirirse çok güzel olur.

Bu mod çıktıktan sonra insanlar buraya uğramaz gerçi.  :smile: Fracture Moment: Rise of Ottoman

Haftalık 5000 dinar para geliyor bazı arkadaşlar bug sanmış bunu. O bug değil bilerek öyle yaptım onu. Oyuna daha hızlı başlansın diye.
Zaten o parayı 60-70 kıdemli askere zor yetiştirirsiniz sonralarda.

Şimdiki biteceğim mod bu.Şu gece olunca kamp moduna girmesini .txt dosyalarından kaldırdım. .d
Cidden sinir bozuyor.
Hyper milletin eziyet çekmesi için yazmış kodu. :d

Tam olarak nasıl kaldırdığını pm den atarsan istemeyen arkadaşlar için ayarliyim bende şunu.

Modu oynayan herkes düşüncelerini yazarsa şuraya çok iyi olur.

Hemen Antakyanın soluna ada parçası yapmayı bende bilirim. Ancak ne gerek var ?
Ayrıca gölleri napacaksınız dostum suyundan mı faydalanacaksınız ? Söylediğiniz nehirler ve haritanın dahada genişliği oyunu bozmaktadır.
Oyun bu.
Teşekkürler yorumunuz için. İyi oyunlar.

Yeni kayıt dosyası açmanız gerekiyor. Eğer hala aynı hatayı veriyorsa oyununuz orjinalse steamden dosyalarınızın bütünlüğünü sorgulatın dosya eksikse düzeltsin. Orjinal değilse oyununuz zaten hata vermesi normal.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom