[WB][SP]Kardeşlerin Katli Modu| V2 Çıktı!!!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Gerçekten çok guzel bir mod V1 ve V2yi kendi kraligimi kurup dunya fethi yaptim ama en çok zevk veren V1 sanirsam Daha çok devletler olduğu için sevdim  :grin:

Warbandda çıkmış modların çoğunu oynadım  (gerçekten çok fazlasını) ama bu kadar amaçsız bir mod görmedim.

Özet:
-Osmanlı senaryosu modu muzikleri
-Tamamlanmamış, hatta hiç ugrasilmamis kale ve şehir sahneleri.
-hiçbir senaryo yok (tamamen native üzerine ekleme)
-Nativede varolan tarafların ismi değiştirilmiş başka değişim yok (osmanlı svadyaydi herhalde hatırladığım kadarıyla)
-mod yapımı derslerinden görülmüş herhalde göz boyamak amaciyla eklenmeye çalışılmıs ve oda tam becerilememis Tuz madeni vs.
-herhangi eklenen item yok yada göremedim tamamen native itemleri kullanilmis birlikler öyle düzenlenmiş
-kral yuzleri bile degistirilmemis ayni onu geçtim bari osmanlı padisahininkiyle ugrassaydin be kardeş.

Kısaca soyleyebilecegim asla amacım mod yapımcısını kötülemek değil belliki bu çıraklık eseri ve amatörce benim amacım kötü olanları söyleyip yenisine yol açmak.Mod yapımı kolay birşey olsaydı herkes yapardı adam bunlarıda yapmışsa ona bile helal olsun derim.Yinede emeğine sağlık.

Yks sınav hazırlık öğrencisiyim modla ilgilenmiyorum.
Kırık linkleri düzeltmeye zamanım yok mahalesef. Keyifli oyunlar diliyorum.  Bir sürü mod var oynanacak.
İlgilenmeyeceğim için Konuyu kilitliyorum.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom