[WB][SP] Hun Senaryosu: Mete Han | İptal!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
förbır said:
Videosunu çekmek için sabırsızlanıyorum ama şehirleri de değiştirmelisin. Şehirler oba halini almalı.
Moda yoğunlaşmaya yavaş yavaş başlıyoruz. Sizleri fazla bekletmek istemiyoruz  :grin:

:party: bu mod rüyalarıma girebilir  :wink: optimizasyon konusuna da bi el atın.Cihat ve haçlıları da bu yüzden oynayamadım  :facepalm: :facepalm: :dead: :dead:

Barbaros Hayreddin paşa said:
Yanlız Katana Japon silahıdır Çin değil eğer ki Japonya olmayacaksa ( Ki haritada yok,ve Qin için yazıyor) Katana gerçekçiliği bozar ( Ki Katana Japonca Kılıç demek).
Farkındayız kardeşim. Katana zaten silah çeşitliliği açısından olacak. Pazar dan alınıp kullanılabilmesi için. Uyarın için teşekkürler konudan düzenliyorum. Teşekkürler tekrar :smile:

Bu dönemi konu alan pek mod yok elinize sağlık, emeğinize sağlık. Düşünce güzel ama modeller ve özellikleride biraz genişletirsen daha iyi olucaktır başarılar. Birde o harita osp mu? Black Dead inkine benzettim de. :smile:

Dragon Caliph said:
Bu dönemi konu alan pek mod yok elinize sağlık, emeğinize sağlık. Düşünce güzel ama modeller ve özellikleride biraz genişletirsen daha iyi olucaktır başarılar. Birde o harita osp mu? Black Dead inkine benzettim de. :smile:
Tavsiyeler için sağolasın hocam. Yok hocam haritacımız 'Serkut' tarafından bizzat özenle hazırlanmıştır. Ayrıntılı bilgiyi ondan alabilirsiniz :smile: Teşekkürler.

Yeni görme fırsatım oldu :grin:

Gerçekten çok güzel olmuş modül.İtemler ve Scene Prop'lar güzel onun dışında texture'lerde iyi olmuş.Başarılar...

OguzYabgu said:
Barbaros Hayreddin paşa said:
Yanlız Katana Japon silahıdır Çin değil eğer ki Japonya olmayacaksa ( Ki haritada yok,ve Qin için yazıyor) Katana gerçekçiliği bozar ( Ki Katana Japonca Kılıç demek).
Farkındayız kardeşim. Katana zaten silah çeşitliliği açısından olacak. Pazar dan alınıp kullanılabilmesi için. Uyarın için teşekkürler konudan düzenliyorum. Teşekkürler tekrar :smile:
Tamamdır sıkıntı yok.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom