[WB][SP] Hun Senaryosu: Mete Han | İptal!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Altın Elbiseli Adamı da görebilirsek modda çok güzel olur.

http://www.dilimiz.com/tarih/altinelbise.htm

nefsisorgu said:
Modun indirme linki nerde acaba?
Eğer Link yoksa ne zaman link konur?

:razz:
Mod daha çıkmadı idiot.

[bkz. İngilizce sözlük.]

TRlBulutDag said:
Modun % kaç oldu ? Sabırsızlıkla bekliyorum oynamayı.
Konuyu incelerseniz detaylıca ilerlemeyi görebilirsiniz  :grin: :grin: :grin:
Ben şimdilik alta sizin için alıntı veriyorum :

Görevler: %10
Diyaloglar: %35
Modeller: %25
Kodlama: %50
Harita: %90
Genel İlerleme: %50

OguzYabgu said:
Size sözümüz olsun, oyundan en çok zevk aldığımız ilk anda (%50 ilerleme) gibi modu versiyon versiyon yayınlamaya çalışacağız.

OguzYabgu said:

Bu açıklamalar doğrultusunda alfa sürümün yakın olduğunu söyleyebilir miyiz??? :smile: :smile:

Deadly Claw said:
OguzYabgu said:
Size sözümüz olsun, oyundan en çok zevk aldığımız ilk anda (%50 ilerleme) gibi modu versiyon versiyon yayınlamaya çalışacağız.

OguzYabgu said:

Bu açıklamalar doğrultusunda alfa sürümün yakın olduğunu söyleyebilir miyiz??? :smile: :smile:

Genel ilerleme %50 ama bunun sebebi Harita ve Senaryo kısmının yüzdelik fazlalıklarından kaynaklanıyor... Alfa sürümü için diğer ilerlemelerin de %50'ye gelmesi gerekir kanaatimce :smile: Şu an zaten eksik kalan yönlere odaklandık.... Eğitim-öğretim yılı kapanınca çalışmalar hızlanacaktır... Şu an sadece ben ağırlık veriyorum mod çalışmalarına :smile:

förbır said:
Videosunu çekmek için sabırsızlanıyorum ama şehirleri de değiştirmelisin. Şehirler oba halini almalı.

Bütün şehirlerin oba olmasına gerek yok bence. Çünkü hunlar yarı göçebe yaşıyordu. Sadece köylerin tamamı ve şehirlerin bazıları oba görünümünde olsa daha iyi olur. Kaleler zaten kale görünümünde olmalı. Tüm yerleşim yerleri değişirse bu kez de yerleşim yerlerinin haritada göç ederek yer değiştirmesi gerekecek. Buna gerek yok bence...

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom