[WB][SP] Hun Senaryosu: Mete Han | İptal!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Le Baindersz said:
abi seninle yüz yüze görüşmek ve başarılarını takdir etmek isterim çok iyi mod yapımcıları tanıyorum yeni birisi daha eklendi sen ve ekibine sonsuz başarılar takibi başladıgımdan beri bırakmadım bırakmayacağım hayal gücüm geniştir eğer tarihe bağlı değilse öneri verebilir ve yardımda bulunabilirim başarılar .
Övgüleriniz için ekip adına teşekkür ediyorum. Tarihten fazla kopmamaya çalışıyoruz ancak görev vs. Yazımında bir beyin fena olmazdı yardımcı olmak istersen pm at haberleşelim kardeşim.

Le Baindersz said:
abi seninle yüz yüze görüşmek ve başarılarını takdir etmek isterim çok iyi mod yapımcıları tanıyorum yeni birisi daha eklendi sen ve ekibine sonsuz başarılar takibi başladıgımdan beri bırakmadım bırakmayacağım hayal gücüm geniştir eğer tarihe bağlı değilse öneri verebilir ve yardımda bulunabilirim başarılar .
Teşekkür ederim yeniden. Zaten 3 kişiyiz. Burada tek bir lider yok, ondan dolayı övgüyü sen ve ekibin yerine sizin denmesini tercih ederdim. Yinede teşekkürler.

Konu düzeniniz oldukca hoşuma gitdi,Güzel bir mod ortaya çıkacağına benziyor,Bir şeye ihtiyacınız olursa söyleye bilirsiniz.

İşbara Alp said:
Yeni resim yokmu?İlerleme ne durumda?
Aynı hızda yapıma devam ediyoruz. Bu sıralar model eksikliğimiz olduğundan modellere ağırlık vermeye çalışıyoruz. Aynı zamanda ben kodlama işinde diplomasi sistemi ile uğraşıyorum.
En yakın zamanda sizlere yeni görüntüler eklemeyi planlıyoruz. Destekleriniz için teşekkürler  :grin: :grin: :grin:

İşbara Alp said:
Yeni resim yokmu?İlerleme ne durumda?

Haritamızın kara, deniz ve başlıca gölleri (Hazar-Aral) bitti... Bu hafta Oğuzhan konuya ekleyecektir... Gerçek haritayla alt alta olacak ne kadar benzediğini ve kaliteli olacağını görebileceksiniz :smile:

OguzYabgu said:
Harita'nın %50 tamamlanmış hali!
r3oDdM.png

harita çok güzel olmuş yapan arkadaşı tebrik ederim :smile: ancak deniz savaşları için çok fazla kara var. senaryonun işlediği alanda bozkır yoğun olduğu için japonya endonezya gibi bölgeler olmalıydı... Çinin yüz ölçümünü küçülterek bu adaları ekleyebilirsiniz... bu sayede deniz korsanları felan olursa liman sistemi gibi özellikler senaryodan uzaklaşmamış olur... Türkler denizcilikte iyi değildi bu nedenle hunların sahillerine liman yapmayabilirsiniz ancak çin deniz ticaretinde iyiydi.. o yüzden pontus ticaret genileri vs ekleyebilirsiniz...  diplomasiyle ilgili olarak da: bakanların sayısını arttırabilirsiniz ya da tamamen ayrı bir diplomasi sistemi oluşturabilirsiniz "Toy sistemi" adı altında yeni bir düzen kurabilirsiniz... Tamamen hunlara özgü bir meclis sistemi olabilir. (hunlardaki düzene göre değiştirebilirsiniz) Bence bilindik diplomasi olmamalı bu modda... Bir de çin seddi yapılacak mı yapılacaksa haritada görünecek mi ve partilerin yolculuklarını engelleyecek mi kuşatılabilecek mi,  garnizon yerleştirilebilecek mi? sorularımı cevaplarsanız sevinirim kolay gelsin :smile:

Hazar Denizi etrafında Azerbaycan Köylerine ve Kalelerine özen gösterirseniz sevinirim o Yüzyılda Azerbaycan Kaleleri çok sağlam ve geçilmez olduğu için saldırılarda pek fazla olmuyordu.. Başarılar

Deadly Claw said:
OguzYabgu said:
Harita'nın %50 tamamlanmış hali!
r3oDdM.png

harita çok güzel olmuş yapan arkadaşı tebrik ederim :smile: ancak deniz savaşları için çok fazla kara var. senaryonun işlediği alanda bozkır yoğun olduğu için japonya endonezya gibi bölgeler olmalıydı... Çinin yüz ölçümünü küçülterek bu adaları ekleyebilirsiniz... bu sayede deniz korsanları felan olursa liman sistemi gibi özellikler senaryodan uzaklaşmamış olur... Türkler denizcilikte iyi değildi bu nedenle hunların sahillerine liman yapmayabilirsiniz ancak çin deniz ticaretinde iyiydi.. o yüzden pontus ticaret genileri vs ekleyebilirsiniz...  diplomasiyle ilgili olarak da: bakanların sayısını arttırabilirsiniz ya da tamamen ayrı bir diplomasi sistemi oluşturabilirsiniz "Toy sistemi" adı altında yeni bir düzen kurabilirsiniz... Tamamen hunlara özgü bir meclis sistemi olabilir. (hunlardaki düzene göre değiştirebilirsiniz) Bence bilindik diplomasi olmamalı bu modda... Bir de çin seddi yapılacak mı yapılacaksa haritada görünecek mi ve partilerin yolculuklarını engelleyecek mi kuşatılabilecek mi,  garnizon yerleştirilebilecek mi? sorularımı cevaplarsanız sevinirim kolay gelsin :smile:
Öneriler için teşekkürler ancak Alfa versiyonu için Deniz Savaşlarını vs. düşünmüyoruz. Belki tam sürümde olabilir. Toy Sistemi hoşuma gitti bunu bi görüşelim :grin: Çin Seddine gelince onun için hala konuşuyoruz farklı planlarımız var. Evet yolculuklar engellenebilecek ve arkasındaki kalelere saldırmanız için önce seddi geçmeniz gerekecek. Teşekkürler :smile:
İşbara Alp said:
Çin seddi haritada gorunurse ve saldirilabilirse çok hoş olur. :smile:
Planımız o yönde :smile: Teşekkürler.
Loikon Bolto said:
Hazar Denizi etrafında Azerbaycan Köylerine ve Kalelerine özen gösterirseniz sevinirim o Yüzyılda Azerbaycan Kaleleri çok sağlam ve geçilmez olduğu için saldırılarda pek fazla olmuyordu.. Başarılar
Tavsiye için teşekkürler dikkat edeceğiz.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom