[WB][SP] Hun Senaryosu: Mete Han | İptal!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
ReactionGO said:
Göktürk Alpi said:
Kendi bayrağını yapma olmasın
İleride oylama sunacağız bu konu ile alakalı. Çoğunluk istemez ise eklemeyiz.
Önerin için teşekkürler  :grin: :grin: :grin:

Bence her ikisi de olsun. Yani hem bayrak seçme ekranı gelsin hem de oluşturma ekranı... Yani bayrak seçerken iki seçenek çıkar seç ve oluştur gibi... Oyuncu ikisinden birini seçer olur biter ankete bile gerek yok bence :smile:

Deadly Claw said:
ReactionGO said:
Göktürk Alpi said:
İleride oylama sunacağız bu konu ile alakalı. Çoğunluk istemez ise eklemeyiz.

Bence her ikisi de olsun. Yani hem bayrak seçme ekranı gelsin hem de oluşturma ekranı... Yani bayrak seçerken iki seçenek çıkar seç ve oluştur gibi... Oyuncu ikisinden birini seçer olur biter ankete bile gerek yok bence :smile:
Module_System üzerinde bir kaç oynama yaparak seçenek olayını eklemeye çalışayım, güzel fikir  :grin: :grin: :grin:
Teşekkürler  :smile: :smile: :smile:

Modcu Arkadaslara bi iki sorum var 1.Kalerin ve şehirlerin  içi döneme uygun değiştimi yoksa nativeyele aynımı. 2.bide mesala  köylerin şehirlerin haritadaki ikonu değiştimi mesala göktürklerde kale ikonu yerine obaya bezer bişey :grin:

Le Baindersz said:
birde kesin bir tarih varsa belirtinde sabrımız azcık ucundan gitsin :smile:
ReactionGO said:
Deadly Claw said:
ReactionGO said:
Göktürk Alpi said:
[size=14pt]İleride oylama sunacağız bu konu ile alakalı. Çoğunluk istemez ise eklemeyiz.
ReactionGO said:
Deadly Claw said:

Module_System üzerinde bir kaç oynama yaparak seçenek olayını eklemeye çalışayım, güzel fikir  :grin: :grin: :grin:
Teşekkürler  :smile: :smile: :smile:
Bayrak yapma olayı Tarihi Senaryo Modunda olmayacak zaten. Mete olarak oynarken yok yani. Onun dışında Klasik Warband Maceracılığında ister kamp menüsünden yaparsınız isterseniz de Batı hallederse söylediğiniz gibi girişteki seçeneklerden.
Le Baindersz said:
birde kesin bir tarih varsa belirtinde sabrımız azcık ucundan gitsin :smile:

[size=12pt]Tam tarih vermemiz mümkün değil ancak, bayrama kadar çıkarmayı planlıyoruz inşallah.

TURKİSH KAYI said:
Modcu Arkadaslara bi iki sorum var 1.Kalerin ve şehirlerin  içi döneme uygun değiştimi yoksa nativeyele aynımı. 2.bide mesala  köylerin şehirlerin haritadaki ikonu değiştimi mesala göktürklerde kale ikonu yerine obaya bezer bişey :grin:
?

TURKİSH KAYI said:
TURKİSH KAYI said:
?
Gözümden kaçmış kusura bakma kardeşim. Henüz onları hazırlamadık ama değiştirmeyi düşünüyoruz. Hunlarda özellikle pek Çok değişiklik olacak. Harita kpnusunda da henüz kesin bir şey yok ama muhtemelen oba olur Hunlar da vs. Belki alpha da olmaz ama sonrakilerde kesin olur. Teşekkürler.

Konu neden kilitlenmiş bilmiyorum lakin, ben kilitlediğim konulara sebep niteliğinde yazılar yazarım. Belli ki bir başka moderatör yanlışlıkla kilitlemiş.

HyperCharge said:
Konu neden kilitlenmiş bilmiyorum lakin, ben kilitlediğim konulara sebep niteliğinde yazılar yazarım. Belli ki bir başka moderatör yanlışlıkla kilitlemiş.
Tamamdır sağolun.
İlginiz için teşekküler, forumda iyi görevler.
Kolay gelsin yeniden...

Bana göre modun geçtiği dönem güzel  fikir de  güzel lakin şehirlerin içini yaparsanız yada hunlarda mesala oba olursa daha bir muhteşem olur .erken çıkarmak önemli değil yeterki en iyisi olsun.Size bol başarılar allah bitirmeyi nasip etsin :facepalm: :shifty:

AybarsϜϓſϞ said:
Modun yüzde kaçını bitirdiniz ? ? ?
%40 gibi bir şey.
TURKİSH KAYI said:
Bana göre modun geçtiği dönem güzel  fikir de  güzel lakin şehirlerin içini yaparsanız yada hunlarda mesala oba olursa daha bir muhteşem olur .erken çıkarmak önemli değil yeterki en iyisi olsun.Size bol başarılar allah bitirmeyi nasip etsin :facepalm: :shifty:
Teşekkürler..

OguzYabgu said:
AybarsϜϓſϞ said:
%40 gibi bir şey.
TURKİSH KAYI said:
Teşekkürler..
%40 azı gitmiş çoğu kalmış demek yeridir  :cry: :cry:

Le Baindersz said:
OguzYabgu said:
AybarsϜϓſϞ said:
%40 gibi bir şey.
TURKİSH KAYI said:
Teşekkürler..
Öyle. Malesef bu aralar harita dışında ilgilenemiyoruz. Inşallah Bayrama kadar oynamanızı sağlayacağız.

OguzYabgu said:
Le Baindersz said:
OguzYabgu said:
AybarsϜϓſϞ said:
%40 gibi bir şey.
TURKİSH KAYI said:
Teşekkürler..
Öyle. Malesef bu aralar harita dışında ilgilenemiyoruz. Inşallah Bayrama kadar oynamanızı sağlayacağız.
aceleye gerek yok bekliyoruz rahat rahat tamamlayın güzel bir oynanış sunduktan sonra 1.5 yıl da beklerim sıkıntı yok başarılar

GÜNCELLEME : (27.4.2017)

-Rüya Sistemindeki hatalar giderildi.
-Kan kaybı sistemindeki buglar düzeltildi.
-Hanlarda uyuma aktif edildi.
-Savaşlar içerisinde Kağanların, lordların ölmesi aktif edildi.
-Kendi tarafına bey çekmek zorlaştırıldı.
-Diyalogların %35'lik kısmı değiştirildi.
-Diyaloglara bolca Eski Türkçe kelimeler eklendi. (Yanlarına şimdiki anlamı yazıldı.)

Teşekkürler :
LekasMBW (Uyuma Sistemi)
STaRDuST10 (Uyuma sistemi Rüya görme ile beraber)
YusufPaşa (Uyuma ve Rüya Görme Sistemi eklenirken, çıkan sorunlarda az da olsa yardım etmiştir.)

GÜNÜNÜZ KUT OLSUN! EY GÖK'ÜN GURURLU ÇOCUKLARI...

Mod gerçekten iyi görselleri ve benzeri olayları olsun. heleki rüya görme olayı Mount&Blade oyunlarında büyük bir etki yaratacak. Modunuzda Başarılar ! :')

abi seninle yüz yüze görüşmek ve başarılarını takdir etmek isterim çok iyi mod yapımcıları tanıyorum yeni birisi daha eklendi sen ve ekibine sonsuz başarılar takibi başladıgımdan beri bırakmadım bırakmayacağım hayal gücüm geniştir eğer tarihe bağlı değilse öneri verebilir ve yardımda bulunabilirim başarılar .

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom